Kilis Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Kilis Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektif hizmeti almak isteyenler bu kapsamda Kilis özel dedektiflik bürosundan gerekli yardımı alabilirler. Alanında uzman olan araştırma ekibi her zorlu iş için gerekli çözüme sahipler. Dedektiflik alanı birçok alana göre daha dikkatli olmayı ve araştırmayı gerektirir. Bu alanda yapılan her türlü işlem belli bir sentezden geçirilerek oluşur. Ayrıca yapıla en ufak hata bile araştırma sonucunu değiştirebilir. Bunun için bir uzmandan alınan yardım ile daha kapsamlı ve doğru sonuçlara ulaşılabilir. Kilis özel dedektiflik bürosu bu alanda tüm zorlu süreçlere sizin yerinize müdahale edecek bir güce sahiptir. Sizler de bu alanda bir uzmandan destek alarak süreci daha olumlu şekilde tamamlayabilirsiniz. Dedektif alanında dikkat gerektiren bir süreci kapsar. Bu süreçte her bulgu ve ipucunu doğru şekilde toplayan ve doğru şekilde analiz eden bir dedektiflik bürosu ile tanışabilirsiniz. Bu kapsamda yapacağınız tüm işlerler doğru şekilde analize ulaşır.

Kilis Özel Dedektiflik Bürosu İşlemleri

  • Kayıp olan bir kişi hakkında bulgulara ulaşma,
  • Gizli kalmış bir dosya üzerinde araştırma yapmak,
  • Eskide kalış bir davanın üzerinde araştırma yapmak,
  • Sahte bir iş hakkında soruşturma yapmak,
  • Dava sürecini etkileyen belgelere ulaşmak,

Ve daha birçok konuda Kilis özel dedektiflik bürosu size her türlü yardımı yapabilir. Bunun için her biri alanında yetiştirilmiş uzman kişilerden oluşur. Bilgileri doğru analiz etme ve toplama gücüne sahip olan bu kişiler ile çalıştığınız an süreci kendi lehinize çevirebilirsiniz. Araştıracağınız konu çok zorsa ya da kişi çok gizli birisiyse bu konuda devreye uzmanlar girer. Uzman bir kişi araştırmayı nasıl ele alıp yöneteceğini bilir. Sizler de bu kapsamda gerekli olan yardımı alabilir ve sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Süreç ne kadar zor olursa olsun uzman bir dedektif devreye girdiği zaman istediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz.

Kilis Özel Dedektiflik Bürosu Hizmeti

Dedektif alanında uzman olan Kilis özel dedektiflik bürosundan yararlanarak istediğiniz sonucu en kısa sürede elde edebilirsiniz. Bunun için konunun dedektif tarafından kabul görmüş gerekir. Dedektif gerekli onayı verirse eğer plan ve programı hazırlayıp işe başlar. Bu konuda sizler konuya ve sürece müdahale edemezsiniz. Sizler sadece dışarıdan olayı takip eden bir kişi olarak sürece konu olursunuz. Süreç esnasında bulunan her bulgu ve içerik tarafınızda hemen aktarılır. Aynı şekilde bulgular hakkında da ayrıntılı bilgiye ulaşmak isterseniz eğer bu konuda size yardımcı olacak özel bir ekipte sizi bekler. Kimi bilgiler oldukça karmaşıktır. Bunun düzenlenmesi de ayrı yapılır. Kilis özel dedektif bürosu ile süreci sanıldığının aksine oldukça kolay geçirebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak deneyimli ekipmanlarla istediğiniz sonucu en kısa sürede elde edebilirsiniz. Bu yüzden uzman bir dedektiften yardım alarak işe başlamanız önerilir.

Kilis Dedektiflik

Kilis Dedektiflik

n

Özel dedektif hizmeti sunan bir firma olarak gizli kalmış tüm gerçeklerin gün yüzüne çıkarılmasına yardımcı oluyoruz. Özellikle yapılan araştırmalar sayesinde merak ettiğiniz konuların ortaya çıkmasına yardımcı olarak çözüme kavuşmasını sağlıyoruz. Özel dedektif hizmetleri konusunda özellikle alanında deneyimli dedektiflerle çalışarak sorunların ortadan kaldırılması adına yapılan tüm faaliyetlerin yasal sınırlar içerisinde kalmasına özen gösteriyoruz.

n

Dedektiflerimiz aracılığıyla açılan davalara müdahil olarak bu davaların en kısa sürede maddi delillerle desteklenerek çözüme kavuşmasını sağlıyor ve bu sayede herhangi bir haksızlığa uğramanıza engel oluyoruz. Sizlerde herhangi bir konunun araştırılmasını ya da o konuyla alakalı olarak bilgi toplanmasını talep ediyorsanız firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

n

Özel dedektifin elde ettiği deliller mahkemede kullanılır mı?

n

Özel dedektifler genellikle gizli araştırmalar yaparak, birisi hakkında bilgi toplamak zorundadır. Bu gizlilik içerisinde toplanan bu bilgiler genellikle fotoğraf ya da video kaydı olmaktadır. Özel dedektifler, hedefi takip ederken sık sık fotoğrafını çekmekte veya videoya kaydederek o anlarda nerede olduğunu ve neler yaptığını kayıt altına almaktadırlar. Özellikle bu görsel materyaller oldukça iyi bir delil arşivi oluşturulmasını sağlamaktadır.

n

Peki, burada elde edilen görüntüler sayesinde olayın tüm iç yüzü aydınlatılmış olsa da mahkeme bu delilleri yasal olarak kabul edecek mi? Veya toplanan bu delillerden elde edilen verilerle karşı tarafa herhangi bir dava açılabilir misiniz?

n

İşte bu konuyla alakalı onlarca soru gelmektedir. Burada söyleyebileceğimiz en önemli nokta, özel dedektiflerin elde ettikleri delillerin mahkemede delil olarak kullanılabiliyor olduğudur. Bu noktada toplanan görüntüler ya da diğer farklı materyaller yasal olarak mahkemede rahatlıkla kullanılabilecektir.

n

Özel Dedektifin görüntü alırken nelere dikkat etmelidir?

n

Özel dedektiflerin elde ettikleri görüntülerin ve diğer farklı materyallerin mahkeme aşamasında yasal delil olarak kullanılabileceğinden bahsetmiştik. Bu kısımda dikkat edilecek en önemli hususlardan birisi ve en önemlisi, elde edilen bu delillerin herhangi bir yasal durumun ihlal edilmeden elde edilmiş olması noktasıdır.

n

Delil toplarken özel dedektif yasaların dışına çıkması ya da kişinin özel hayatını tehdit edecek şekilde delillere ulaşması tabii ki mahkemede delil olarak kabul edilmeyecektir. Bunun yanı sıra toplanan bu delillerin suç olarak değerlendirilebileceği de unutulmamalıdır. Yapılacak en ufak hatanın hem dosyanın sonuçlandırılamayacağı hem de haklı durumdayken haksız konuma düşeceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız.

n

Bu aşamada sizin için en önemli karar özel dedektif kiralarken yapacağınız hassas davranışlar olacaktır. Özellikle dedektif seçiminde alacağınız kararlar oldukça önemlidir. Bu noktada yeterince deneyime sahip olan kişileri tercih etmeniz davanın sonuçlandırılabilmesi için oldukça kritik bir karar olacaktır. Bundan dolayı dedektif seçimi yaparken belirli bir süre araştırma yaparak anlaşma yapacağınız dedektifle ilgili bilgi toplamanız özellikle vurgulanmaktadır.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n