Karabük Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Karabük Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektif yaptığı işin uzmanlığı ile öne çıkan kişidir.  Bu alanda uzman olan Karabük özel dedektiflik bürosu ile tüm gizli kalmış ve soruşturmayı bekleyen işlemleri ve olayları gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Alanında uzman bir ekipten oluşan Karabük dedektiflik ile sorunsuz bir süreç geçirebilirsiniz. İş yapmaya başladığınız andan itibaren istediğiniz zaman irtibata geçebilir ve sürece siz de hâkim olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken detaylı bilgi almak için büro ile iletişime geçmektir. Bu süreç kimi zaman çok zor ve uzun geçer. Bunun nedeni ise işin zorluk derecesi ile ilgilidir. Sürece riayet edip anında işlemlere başlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken büro ile iletişime geçmektir. Sonuç ne kadar zorlu ilerlese de her zaman etkili bir şeyler bulunur ve tarafınıza teslimi sağlanır. Verimsiz geçen bir sürece bu çatı altında asla yer yok.

Karabük Dedektiflik Bürosu İşlemleri

Eğer dedektif konusunda gerekli yardımı almak istiyorsanız bunun için ilk olarak Karabük özel dedektiflik bürosunu arayıp talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra ister ofiste isterse de telefonda süreci yetkili olan kişiye iletebilirsiniz. Sürece başlamadan önce sizden bir takım bilgi ve belgeler istenecektir. Bunlar hem sizle ilgili olan bilgiler hem de karşı tarafla ilgili olan bilgiler kapsar. Bu süreçte dedektiflik bürosuna doğru ve eksiksiz bilgi verdiğinize de dikkat etmelisiniz. https://www.anadoludedektiflik.com/

Aksi takdirde işler zora girebilir. Dedektiflik işi detaylarla ilgilidir. Verdiğiniz en ufak detay bile olayı çözmede etkili olur. Bu konuda sürece tam anlamıyla hâkim olmak gerekir. Süreç başladığı zaman otomatik olarak belirlenen bir bitiş süreci yoktur. Yani bu durum kişiye ve olaya bağlıdır. Kimi zaman uzayabilir kimisi kısa bir sürede sonuca bağlanır. Burada her daim sürece hâkim olabilirsiniz.

Karabük Dedektiflik Bürosu İşleri

Alanında uzman olan büro yaptığı işlerle de ön plana çıkar. Bu işler şu şekilde sıralanabilir.

  • Kişi takibi yapma ve yaptığı ileri rapor etmek.
  • Sahte olan bir raporu ortaya çıkarmak ve bunu delilleri ile kanıtlamak.
  • Her hangi bir dava sürecinde taraflar arası olan ilişkiye bağlı olarak davanın kişi lehine sonuçlanmasına yardım olacak bilgi ve belgeyi toplamak.
  • Kurumsal açıdan yapılan işlerde sahte evrak düzenleme gibi süreçleri ortaya çıkarmak.
  • Eskide kalmış olan bir olayı yeniden araştırıp gün yüzüne çıkarmak.

Gibi birçok işi dedektif yardımı ile en kısa sürede yapabilirsiniz. Üstelik tüm bu süreçler usullere uygun olarak ilerler. Yani her hangi bir kanun dışı olaya ve işe yer verilmez. Burada önemli olan dedektifin kimliği gizlemesidir.  Bu konuda uzman olan Karabük özel dedektif bürosu çalışanları ile bu süreci sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Gerekli olan yardım için Karabük dedektiflik bürosundan yardım almanız yeterlidir.

 

 

Karabük Dedektiflik

Karabük Dedektiflik

n

Özel dedektif kullanımı, özellikle son dönemlerde ülkemizde oldukça yaygınlaşan bir uygulama olarak bilinmektedir. Dedektiflerin yaptıkları araştırmalar sonucunda birçok gizli kalmış ipucu ortaya çıkarken, çözülmesi imkânsız gibi görülen davaların da başarılı bir şekilde sonuçlandırıldığını görebilirsiniz. Dedektif kiralama kültürü ülkemizde tam anlamıyla gelişmemiş olsa da son yıllarda bu sayının artış göstermesi, ilerleyen dönemlerde özel dedektif kullanmayı tercih eden insanların sayısında ciddi bir artış yaşanacağını göstermektedir.

n

Özel Dedektifin aldığı görüntüler mahkemede delil olarak kullanılır mı?

n

Dedektiflerin gizli bir şekilde araştırmaya dâhil olmasının ardından, davanın kısa süre içerisinde sonuçlandırılabilmesi adına çalışmalarına başlamaktadır. Bu çalışmalar esnasında özellikle elde ettiği delillerle birlikte bir rapor hazırlanarak araştırma isteyen kişiye sunum yapılmaktadır. Peki, özel dedektiflerin bu araştırma sırasında elde ettiği delillerin mahkemede kullanılabilmesi mümkün müdür?

n

Özel dedektifler konu ne olursa olsun yaptıkları araştırmalarda özellikle görüntü almaya özen göstermektedirler. Bu hem fotoğraf çekme ile yapılmakta hem de video kayıt cihazlarının kullanımıyla yapılmaktadır. Burada en merak edilen konulardan birisi, işte bu kaydedilen fotoğraf ya da videoların mahkeme aşamasında delil olarak kullanılabileceği noktasıdır.

n

Dedektifin yaptığı araştırmalardan elde ettiği bu görüntülerin mahkemede kullanılması mümkündür. Özellikle bu durumda bu görüntülerin kullanılmasını engelleyecek herhangi bir yasa bulunmamaktadır. Bundan dolayı dedektiflerin elde ettikleri bu görüntüler mahkemede delil olarak karşı tarafın aleyhine rahatlıkla kullanılabilir.

n

Özel Dedektifin görüntü alırken nelere dikkat etmelidir?

n

Özel dedektiflerin elde ettikleri görüntüleri mahkemede delil olarak kullanılabileceğini ifade etmiştik. Fakat bu noktada oldukça dikkatli davranılması gerektiğini unutmamalısınız. Çünkü dedektifin elde ettiği her görüntü delil niteliği taşımayacaktır. Hatta bazı görüntüleri ele geçirmesi ya da kayıt esnasında bulunduğu durum, alınan görüntünün delil olarak kullanılması bir kenara suç olarak bile değerlendirilebilir.

n

Özel dedektif görüntüleri elde ettiği sırada herhangi bir yasal durumu ihlal etmemesi gerekmektedir. Özellikle bir kişiyi takip ediyor ve onunla ilgili olarak bilgi toplama işi yapıyorsa bu noktada karşı tarafın kişisel hak ve özgürlüklerine oldukça dikkat etmesi gerekmektedir. Özel hayatı ihlal ederek alınan görüntüler hiçbir şekilde mahkemede delil olarak kullanılamayacaktır. Bununla birlikte yine yasal olmayan yollarla elde edilen görüntüler delil olarak kullanılamayacaktır. Bundan dolayı özel dedektifin görüntü toplarken oldukça hassas davranması gerekmektedir. Ayrıca anlaşma yaptığınız özel dedektifin bu konularla alakalı ilgili yasaları çok iyi bildiğinden emin olmalısınız. Yasalara tam anlamıyla hâkim bir araştırmacı, bu yasaların dışına çıkarak araştırma yapmayacağı için harcanan mesainin de boşa gitmemesi sağlanmış olacaktır. Bu noktada özellikle büyük iş size düşmektedir. Bu durumları tam olarak değerlendirerek dedektif seçmeniz halinde oldukça başarılı bir araştırma yapılmasını sağlayacaksınız. Bununla birlikte toplanan delillerin de mahkemede delil olarak değerlendirilmesi mümkün olacaktır.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n