Düzce Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Düzce Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektif kendi içinde uzman olarak çalışan ve dinamik olan kişilere denir. Sizler de aklınızda var olan bir konu hakkında eğer yardıma ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda Düzce özel dedektif bürosu ile iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda deneyimli ve sürece hâkim olan kişiler size ayrıntılı bir şekilde yardımcı olacaktır. Kimi süreç içinden çıkılamayacak kadar derindir. Bu gibi süreçler ayrıntılı bir şekilde araştırma gerektirir. Sizler de bu süreci kendi başınıza araştırmak yerine uzman birinden gerekli yardımı alabilirsiniz. Kimi süreç sizin müdahale edemeyeceğiniz kadar zorlu bir süreçtir. Bu gibi süreçlerde kendiniz işe atılsanız bile zorluklarla karşılaşmanız da kaçınılmaz bir durumdur. Burada yapılacak en önemli şey uzman birinden yardım alarak süreci ona teslim etmektir. Bu şekilde strese ve olumsuz bir duruma son vererek sağlıklı bir şekilde sonucu bekleyebilirsiniz uzman olan bir dedektif için bu süreç sizlere oranla daha rahat ve olumlu geçer.

Düzce Özel Dedektiflik Bürosu İşlemleri

Dedektif alanında birçok iş vardır. Ancak bunlar arasında kapsamlı olarak ön plana çıkan birkaç iş mevcuttur.  Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Hakkında şüpheye düşülen birinin izini sürmek,
  • Kayıp olan bir kişiyi araştırmak,
  • Dava sürecini takip edip belge toplamak,
  • İş konusunda rakip firmaları ele almak,
  • Tazminat davası gibi süreçlerde olumsuz durumları ortaya çıkarmak,
  • İşçi takibi yapmak için kullanılır.

Daha birçok konuda gerekli yardımı rahatlıkla alabilirsiniz. Bu alanlarda ve bunların dışında birçok konuda gerekli yardımı alıp istenilen sonuca ulaşabilirsiniz. Bunun için alanında deneyimli ve tecrübeli olan kişiler sizleri bekler. Eğer süreç sizin tahmin edeceğinizden de zorlu ise bu konuda endişe etmeye gerek duymadan süreci uzmanlara bırakabilirsiniz. Sizler sadece dışardan olaya müdahale etmekle yetinirsiniz. Alanında tecrübeli olan bir kişi ile süreç daha rahat ve daha sağlıklı geçer. Üstelik strese bile girmede sonuca ulaşırsınız.

Düzce Özel Dedektiflik Bürosu İş Süreci

Dedektif bu süreç içinde işine başlamadan önce konuya hâkim olacak bilgi ve belgeleri toplar. Bu konuda sizden gerekli olan desteği alır. Tarafınızdan verilecek olan en ufak bir bilgi bile ona yol gösterici olabilir. Dedektif sadece bir ipucuyla bile sonuca ulaşabilen bir kişidir. Bunu göz önünde bulundurarak süreci onlara devredebilirsiniz. Ayrıca süreç başlamadan önce tüm plan ve program dedektif tarafından yapılır. Sizler sadece ona uymakla yetinirsiniz. Bu konuda titiz davranana dedektifler işine karışılmasını istemezler. Onların farklı yöntemleri mevcuttur. Bu konularda kendine has yöntemleri ile süreci olumlu bir şekilde tamamlarlar. Sizler endişe gerek duymadan sadece süreç esnasında elinize geçen belge ve bilgilerle araştırma safhasına dâhil olursunuz. Dedektif bu gibi süreçlerde size pek fazla iş bırakmaz. Bunun için Düzce özel dedektiflik bürosu ile iletişime geçerek her konuyu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Düzce Dedektiflik

Düzce Dedektiflik

n

Araştırma yaptığı ülkenin yasaları çerçevesinde kendisinden araştırılması talep edilen konuları araştıran ve bu araştırmalar esnasında elde ettiği delilleri ilgili kişilere ulaştıran profesyonel araştırmacılardır. Özellikle resmi polis tarafından yapılmayan ya da yapılamayan, gizli kalmış olayları ve merak edilen konuları ortaya çıkarabilmek için gerekli araştırmaları yapmaktadır.

n

Dedektif kavramı her ne kadar film karakterlerine yakıştırılan bir kavram olsa da aslında polisin resmi olarak kullandığı dedektiflerin varlığı bilinmektedir. Bu dedektifler genellikle adli durumların ortaya çıkartılması ve polisin araştırması esnasında onlara destek sağlayabilmesi için çalışmalar yapmaktadır. Bu dedektifler resmi kimliklere sahip olduğu için her konuyu araştırmazlar. Aynı zamanda resmi olmayan görevlerde de bulunmaları söz konusu değildir.

n

Dedektif

n

Bununla birlikte resmi olarak polis adına çalışmayan ama bulundukları ülkenin yasaları çerçevesinde araştırma yapan özel dedektifler de bulunmaktadır. Özel dedektifler, her ne kadar resmi polis gibi görev yapamıyor olsa da elde ettikleri deliller asla gözardı edilmeyecektir. Bundan dolayı çözümü zor olan ya da belirli ipuçlarının olmamasından dolayı bir türlü çözüme kavuşamamış olan olaylar için özel dedektif kiralamak oldukça mantıklı bir hareket olacaktır.

n

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özel dedektiflik hizmeti veren kişiler bulunmaktadır. Özel ofisleri bulunan bu kişilerle görüşmeniz ve olayı çözüme kavuşturabilmek için yapacağınız çalışmalar olayın çözüme gitmesine büyük katkı sağlayacaktır. Bu kapsamda kişisel olarak tek başına özel dedektiflik yapan kişiler olsa da aslında bu işi tam anlamıyla profesyonel olarak yapan ve bu anlamda bir firma kurarak faaliyetlerini tam anlamıyla yasal çerçevede yapan kişilerinde varlığından söz edebiliriz.

n

Ülkemizde genel olarak bakıldığında yaklaşık olarak 1000 civarında özel dedektiflik sektöründe hizmet veren firma ve şahıs bulunmaktadır. Özel dedektiflik alanında hizmet veren bu kişi ve kurumlar genellikle yasal çerçevede çalışmaktadır. Bu anlamda yapılan tüm anlaşmaları sözleşme şeklinde yapmakta ve gerekli tüm bilgileri sunmaktadır.

n

Yasalarda Özel Dedektiflik Var Mı?

n

Dünyanın çeşitli yerlerinde özel dedektiflik tam anlamıyla yasalarla desteklenmektedir. Bununla birlikte ülkemizde herhangi bir yasa yürürlükte olmasa da tam olarak yasal değil de diyemiyoruz. Özel dedektiflik ile ilgili olarak ilk kanun istemi 1994 yılında talep edilmişti. Bu talep zamanın TBMM’si tarafından kabul edilerek onaylanması amacıyla zamanın Cumhurbaşkanına gönderilmişti fakat tekrar görüşülmesi üzere yeniden TBMM’ye gönderilmiştir.

n

Bu durumda yasa reddedilmediği için aslında yasak bir uygulama olarak değerlendirilememektedir. Şuanda hala tasarı olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi arşivinde bulunmaktadır. Bununla birlikte yasama yılı içerinde teklif edilen yasa tüzük gereği hükümsüz sayılmayan yasa teklifi statüsündedir.

n

Bundan dolayıdır ki ülkemizde yapılan ya da yapılacak olan dedektiflik faaliyetlerinin aslında yasal olarak bir dayanağı bulunmaktadır. Bu kapsamda yapılan çalışmalar ise değerlendirme altına alınarak sonuca götürmesi bağlamında kullanılabilmektedir.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n