Ardahan Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Ardahan Dedektiflik

Özel dedektiflik büromuzda saklı kalmış gerçekleri aydınlığa kavuşturuyor, elde etmek istediğiniz sonuçları sizler için hızlandırıyoruz. Herkesin hayatında olduğu gibi yaşamınızın bir döneminde size rahatsızlık vermiş veya vermekte olan sorunlarınızla baş ederken size rahatlatıcı çözüm yolları sunuyoruz. Vereceğimiz hizmeti en uygun, en makul ve en dikkatli yollarla yerine getiriyoruz. Dedektif mesleğini rekabet ettiğimiz diğer bürolardan daha fazla ciddiye alıyor işlerimize dört elle sarılıyoruz ki farkımızı yansıtmamızı sağlayan bu ciddiyetle siz müşterilerimizin gözünde yükselebilelim. İllegal bir çalışma alanı olmadığımızı belirtmek gerekliliğiyle güveninizi şeffaf bir şekilde kazanmak istiyoruz. Her kesimden farklı problemlerle bize danışan müşterilerimiz için büromuzda sağlam bir güvenlik alanı sunuyoruz.

Ardahan Dedektif Firmaları

Sağlam ilkeler üstüne kurumuş dedektiflik büromuz size uzun zamandır hizmet vermektedir. Üstünde çalıştığımız farklı çalışma alanlarında farklı sürelerde işimizi nihayete erdirsek de hiçbirinde sahip olduğumuz ilkelerden ödün vermeyip sizler için titiz bir çalışma süreci yürütüyoruz. Gerekli bilgilendirmeyi, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti bizimle iletişime geçerek sağlayabilirsiniz. Problemlerinizi, bireysel veya kurumsal farketmeksin hızlıca çözme gayretindeyiz. Memnuniyetinizi sağlamak adına sizleri süreçten anbean haberdar edip işimizi istediğiniz gibi yönlendirme garantisini veriyoruz. Her işinde disiplinli ve dikkatli bir şekilde hareket eden uzman dedektif hizmetlerimizle, taleplerinizi uygun gördüğünüz gibi karşılıyoruz. Deneyimin meslekteki kıymetini biliyoruz bu doğrultuda nahoş durumlarla karşılaşmamak adına tecrübemizle size doğru planlanmış, hızlı davranılmış, kusursuz sonuca erdirilmiş durumlar sunuyoruz.

Ardahan En İyi Dedektifler

Dedektif ekipleri her daim gerekli olan unsurlardır. Herkes hayatının bir döneminde farklı sebeplerden dolayı omzunda şüphenin yükünü taşır. Fakat en yakınımdaki insanlardan şüphe etmek bizlerin hayatını hem başlı başına zorlaştırır hem de güven duygumuzu zedeler. Aldatmak veya kandırılmak insanın başına gelecek en istenmeyen durumlardan biridir. Uzman ekibimizle birlikte sevgili ya da eş takibinde elimizden gelen en gizli araştırmayı yürütüyor sizlere bütün gerçeği tereddüt etmeden sunuyoruz. Hayatınıza almak istediğiniz partnerleriniz hakkında da geleceğinizde şüphesiz bir bağlılık gösterebilmeniz için öğrenmek istediklerinizi gün yüzüne çıkartıyoruz. Müşterilerimizi mağdur edecek özel hayatlarına kastedecek kamera, böcek tespiti için elimizdeki yöntemlerin hepsini kullanıyoruz. Borç verdiğiniz insanların ortadan kaybolması neticesinde kaybınızı gidermek adına adres tespiti yapabiliyoruz.

Ardahan Kaliteli Dedektiflik

Delil toplama talepleriniz için ayrıca bir dikkat gösteriyor elimizdeki bütün teknolojik imkânları müşterilerimiz için seferber ediyoruz. Davalarınızda size avantaj kazandıracak ayrıntıları birer birer topluyoruz. Danışmak istediğiniz konular için yol gösterici tecrübemizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Özel dedektif ekibiniz olarak sıkı ilkelerimiz ve planlı adımlarımızla kendinizi zor durumda hissedeceğiniz bütün gizlilik ihlallerden sakınıyoruz. Hayatınızı iyileştiren bir koruyucu olma görevini üstenme konusunda kendimize güveniyoruz. Memnuniyetinizle yükselme ve gelişme gururunu yaşıyoruz. Geniş çaplı araştırma imkânlarımızla başınız her sıkıştığında bir telefon kadar uzağınızdayız. Unutmayın ki her saklı gerçek bir gün ortaya çıkacaktır. Biz bu gerçeklerin ortaya çıkmasını sizin lehinize hızlandıran yararlı bir el vasıtasını görüyoruz.

Ardahan Dedektiflik

Ardahan dedektiflik

n

Araştırma yaptığı ülkenin yasaları çerçevesinde kendisinden araştırılması talep edilen konuları araştıran ve bu araştırmalar esnasında elde ettiği delilleri ilgili kişilere ulaştıran profesyonel araştırmacılardır. Özellikle resmi polis tarafından yapılmayan ya da yapılamayan, gizli kalmış olayları ve merak edilen konuları ortaya çıkarabilmek için gerekli araştırmaları yapmaktadır.

n

Dedektif kavramı her ne kadar film karakterlerine yakıştırılan bir kavram olsa da aslında polisin resmi olarak kullandığı dedektiflerin varlığı bilinmektedir. Bu dedektifler genellikle adli durumların ortaya çıkartılması ve polisin araştırması esnasında onlara destek sağlayabilmesi için çalışmalar yapmaktadır. Bu dedektifler resmi kimliklere sahip olduğu için her konuyu araştırmazlar. Aynı zamanda resmi olmayan görevlerde de bulunmaları söz konusu değildir.

n

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özel dedektiflik hizmeti veren kişiler bulunmaktadır. Özel ofisleri bulunan bu kişilerle görüşmeniz ve olayı çözüme kavuşturabilmek için yapacağınız çalışmalar olayın çözüme gitmesine büyük katkı sağlayacaktır. Bu kapsamda kişisel olarak tek başına özel dedektiflik yapan kişiler olsa da aslında bu işi tam anlamıyla profesyonel olarak yapan ve bu anlamda bir firma kurarak faaliyetlerini tam anlamıyla yasal çerçevede yapan kişilerinde varlığından söz edebiliriz.

n

Ülkemizde genel olarak bakıldığında yaklaşık olarak 1000 civarında özel dedektiflik sektöründe hizmet veren firma ve şahıs bulunmaktadır. Özel dedektiflik alanında hizmet veren bu kişi ve kurumlar genellikle yasal çerçevede çalışmaktadır. Bu anlamda yapılan tüm anlaşmaları sözleşme şeklinde yapmakta ve gerekli tüm bilgileri sunmaktadır.

n

Yasalarda Özel Dedektiflik Var Mı?

n

Dünyanın çeşitli yerlerinde özel dedektiflik tam anlamıyla yasalarla desteklenmektedir. Bununla birlikte ülkemizde herhangi bir yasa yürürlükte olmasa da tam olarak yasal değil de diyemiyoruz. Özel dedektiflik ile ilgili olarak ilk kanun istemi 1994 yılında talep edilmişti. Bu talep zamanın TBMM’si tarafından kabul edilerek onaylanması amacıyla zamanın Cumhurbaşkanına gönderilmişti fakat tekrar görüşülmesi üzere yeniden TBMM’ye gönderilmiştir.

n

Bu durumda yasa reddedilmediği için aslında yasak bir uygulama olarak değerlendirilememektedir. Şuanda hala tasarı olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi arşivinde bulunmaktadır. Bununla birlikte yasama yılı içerinde teklif edilen yasa tüzük gereği hükümsüz sayılmayan yasa teklifi statüsündedir.

n

Bundan dolayıdır ki ülkemizde yapılan ya da yapılacak olan dedektiflik faaliyetlerinin aslında yasal olarak bir dayanağı bulunmaktadır. Bu kapsamda yapılan çalışmalar ise değerlendirme altına alınarak sonuca götürmesi bağlamında kullanılabilmektedir.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n