Dedektif

 Dedektif olarak sosyal alan başta olmak üzere ihtiyacınız olan tüm alanlarda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Özellikle son dönemde artan boşanma davalarında karşılaşılan haksızlıklardan dolayı bazı kişiler haksızlığa uğrayabilmektedir. Aldatıldığını bildiği halde bu durumu ispat edemedikleri için mahkemede kendilerini ifade edememekten tutunda bazı yaptırımlara sanki suçluymuş gibi maruz kalması da mümkün olabilmektedir. Bundan dolayı “Eş Takibi” talebinde bulunmak en doğru karar olacaktır.

Eş takibi nedir?

Eş takibi, eşinin tavır ve davranışlarından şüphelenen kişinin eşini takip ettirerek gizlediği bir şeyin olup olmadığını öğrenmektir. Bunun için kişi alanında uzman olan bir dedektif konuşarak gerekli bilgileri verir ve bunun sonrasında gerekli araştırmalar yapılır. Bu noktada işinde yeterli deneyime sahip olması oldukça önemlidir.

Eş takibi süreci nasıl işler?

Süreç araştırma talep eden kişinin özel dedektif anlaşma sağlamasının hemen sonrasında başlar. İlk olarak araştırılması istenen kişiyle ilgili gerekli bilgiler alınır. Ardından dedektif şahsı takip etmeye başlayarak herhangi bir farklı durumun oluşması anında notlar alır. Bununla birlikte gerek gördüğü durumlarda resim çekerek var olan bir olayın belgelenmesini sağlar. Bununla birlikte bu geni çaplı bir araştırma dosyası oluşturarak rapor meydana getirir. Araştırma sona erdiğinde raporlar eşliğinde detaylı bir açıklama yaparak olayın aydınlanmasına yardımcı olur. Tabi gerekli durumlarda çektiği resimleri de teslim ederek mahkeme sürecinde şahsın elini güçlendirir.