Bağcılar Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Bağcılar Dedektiflik Bürosu

Dedektif, çalıştığı ülkenin yasal yönlerine sadık kalarak suçları ortaya çıkaran özel araştırmacılardır. Dedektifler bireysel ve ticari suçları ortaya çıkarmak ve adaleti sağlamak için araştırma yaparlar. Dedektiflik mesleği, sadece hikâyelerde olan kurgusal bir meslek değildir fakat ne yazık ki halk arasında bu şekilde bilenler vardır. Dedektiflik mesleği aslında izlenilen film ve dizilerdeki gibi bir şey değildir. Dedektiflik birçok hizmeti kapsayan kutsal bir meslektir. Dedektif olmak için alanınızda uzmanlaşmanız gerekir. İyi bir dedektif, araştırma yöntemlerini iyi bilmeli, pürüzleri tespit edebilmeli, olaylara uyum sağlayabilmeli ve somut deliller elde edebilmelidir. Anlattığımız özelliklere sahip olan kadromuz ile Bağcılar dedektif bürosu olarak sizlere hemen hemen her konuda hizmet verebiliriz. Adres tespiti, veri kurtarma ve itibar yönetimi gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. Eğer sizde vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak isterseniz telefon numaramız üzerinden bizle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Dava açmak için hak kazandığımız bir diğer durum ise sahte sosyal medya hesaplarıdır. Firmanızı karalatmak için açılan her türlü sosyal medya hesabını şikâyet edebiliriz.

 

Nasıl Dedektif Olunur?

İlk öncelikle dedektif olabilmeniz için doğal olarak bu mesleğe ilgi duymanız gerekmektedir. Eğer mesleğe gerçekten ilgi duyuyorsanız, yani bir anlık heves ile hareket etmiyorsanız gerekli eğitimi alıp belgeleri tamamlayarak bir dedektif olabilirsiniz. Dedektif olmak için eğitimi başarı ile tamamlayabilmeniz şarttır. Dedektiflik sektörüne faydası olan üniversite bölümlerini bitirerek ve kurslardan da eğitim alarak bir şirkette dedektif olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Son olarak dedektif olabilmeniz için devlet sizden çeşitli belgeler istemektedir. Bu belgeleri temin etmeden resmi bir dedektif olamazsınız. Bu sebeple kaliteli bir firma ,le yani bizle çalışmanız daha uygun olacaktır.

 

İtibar Yönetimi Hizmeti

 

Verdiğimiz kurumsal itibar yönetimi hizmeti ile tehlikeye giren itibarınızı kurtarabilirsiniz. Bazen kurumsal firmalar internet ortamında itibarlarına yönelik saldırılara maruz kalabilmektedir. Bu tür saldırılara maruz kalan firmalar itibarlarını korumak için dedektiflik bürolarına başvurmaktadır. Bağcılar dedektiflik bürosu olarak itibarınızı korumaya yönelik çalışmaları sürdürmekteyiz.  Hizmet kapsamında internet ortamında firmanızı karalayan içerikler tespit edilir ve kaldırılması için çalışmalar başlatılır. Eğer varsa haber kaynaklarında bulunan haberler dahi internetten silinmektedir. Uzman kadromuz ile öncelikle internette firmanız hakkında yazılan içeriklerin tespiti yapılmaktadır. Bu içeriklerin tespiti yapıldıktan sonra ayırma işlemine geçilir. Zararlı içerikler tek tek tespit edilerek internet ortamından kalıcı olarak kaldırılmaya başlanır. İnternetten içerik kaldırma hizmeti tamamen firmanızın itibarını korumaya yönelik yapılan çalışmaları kapsar. Yani bu çalışma kapsamında art niyetli yapılan herhangi bir çalışma söz konusu bile olamaz. Eğer internetten içerik çalışmaları kapsamında problem çıkaran web sitelerine rastlanırsa bu siteler hakkında dava açılmaktadır. İçeriklerin kaldırılmasını kabul etmeyen her türlü sayfa karalama amacı ile açılmıştır. Bu tür durumlarda uzman avukat kadromuz ile işi yasal yollar üzerinden çözeriz.

 

Bağcılar Dedektiflik olarak size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Dedektiflik hizmeti olarak sizlere her alanda yardımcı olarak aklınıza takılan tüm sorulardan kurtulmasını sağlıyoruz. Bu anlamda çağımızın sorunlarından birisi haline gelen boşanmalarla ilgili de gerekli araştırmaları yapıyoruz. Bu tür hizmetleri genellikle aldatıldığından emin olan ya da ciddi şüpheleri olanların başvurduğu bir yöntem. Bunun gibi düşünceleri olan kişiler dedektiflik hizmetlerinden birisi olan “Eş Takibi” talebinde bulunarak, konuyla alakalı olarak delil elde etmeye çalışmaktadır.

n

Eş takibi nedir?

n

Dedektif , son dönemde artan sistemlerden birisidir. Bu sistem içerisinde eşinden şüphelenen kişi özel dedektiften yardım isteyerek eşiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkarılmasını talep etmektedir. Bu talep karşısında özel dedektif eş takibi yaparak gizli kalmış gerçeklerin ortaya çıkarılmasını sağlar.

n

Eş takibi süreci nasıl işler?

n

“Eş Takibi” süreci kişinin özel dedektifle anlaşmasının ardından başlamaktadır. Bu noktada anlaşma sağlanırsa özel dedektif hemen çalışmalarına başlar. Eşin takip ettirmek isteyen kişiden genel bilgilerin alınmasının ardından günlük bir plan oluşturan özel dedektif, takip edilen eşin günlük rutinleri dışında herhangi bir olay yaşayıp yaşamadığını kontrol eder. Bu takip esnasında gerekli durumlarda deliller toplanarak dosyalama yapılır. Buradan elde edilen deliller daha sonra mahkeme olma durumlarına karşı muhafaza edilerek kullanılmak üzere arşivlenmektedir. Özellikle eşinden şüphelenen insanların başvurduğu bu yöntem oldukça yaygınlaşmaya başladı.