Avcılar Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Avcılar Dedektiflik firması olarak gerekli durumların araştırılmasını ve ortaya çıkmasını istediğiniz gerçeklerin açıklanması noktasında sizlere yardımcı oluyoruz. Araştırma konusunda uzman olan özel dedektifler sayesinde merak ettiğiniz tüm konuların özüme kavuşmasını sağlıyoruz. Araştırılacak konuyla ilgili olarak yeterli donanıma sahip olan dedektiflerin sizinle çalışmasını sağlayarak olayın çözülmesi noktasında önemli adımlar atıyoruz.

n

Özel dedektif nedir?

n

Ülkemizde “Özel Dedektif” kavramı çok yaygın kullanılmamaktadır. Daha çok televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde karşılaştığımız bu kavram ile ilgili bilinen gerçeklerin sayısı da oldukça azdır. Ülkemizde özel dedektiflerin sadece adli olaylarda kullanıldığı zannedilse de aslında araştırılması gereken her konuyla alakalı olarak detaylı incelemeler yapabilen kişilerdir. Bu noktada özellikle eş takibi gibi son dönemde fazla talep edilen konularda da hizmet verilmektedir.

n

Özel dedektif kiralamak yasal mıdır?

n

Özel dedektifler polis gibi çalışan fakat resmi olarak herhangi bir görev alamayan kişilerdir. Bundan dolayı yasalarda özel dedektif kullanımının yasaklanması noktasında herhangi bir madde yer almamaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus ise “özel hayatın ihlali”  konusunda gösterilecek hassasiyettir. Gerek eş takibi gibi özel konularda olsun gerekse de başka araştırma konularında olsun, araştırmayı yapan özel dedektif “özel hayatın ihlali”  noktasında herhangi bir ihlal yapmadığı sürece ceza alma durumu olmayacaktır. Bu noktada Avcılar Dedektif firması olarak araştırılacak konuyla alakalı deneyimli dedektifler verileceği için bu tür sorunların yaşanmasının da önüne geçilmiş olacaktır.