Bahçelievler Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Bahçelievler Dedektiflik Bürosu

Dedektif bürosu, alanında tamamen uzmanlaşmış özel araştırmacılar tarafından kurulan resmi firmalardır. Alanında uzmanlaşmış bu tür dedektifler çeşitli kurs ve seminerlerden sertifika tarzı belgeler alarak bir büro açmaya hak kazanır. Bu bürolar genelde yasal olur fakat yasal olmayan, yani illegal bir şekilde yürütülen bürolarda bulunmaktadır. Yani bürolar ile çalışmaya başlamadan önce kesinlikle büronun sahip olduğu belgeleri gözden geçirebilirsiniz. Dedektiflik büroları, sektör gereği neredeyse her alanda hizmet verebilecek özelliklere sahiptir. Bahçelievler dedektif bürosu olarak sektördeki her hizmeti itina ile müşterilerimize sunuyoruz. Eğer bizle çalışmak isterseniz telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. İşte büro olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları:

Eş Takibi

Eş takibi hizmeti, genelde illegal olarak yapılan bir hizmettir fakat bu durum firmadan firmaya değişiklik gösterir. Bahçelievler dedektif bürosu olarak tüm hizmetlerimizi Legal bir şekilde yürütüyoruz. Eş takibi hizmetini genelde eşinden şüphelenen kişiler tercih etmektedir. Aldatılmaktan şüpheleniyorsanız ya da bundan kesin olarak eminseniz ve dava için elinize bir delil geçsin istiyorsanız eş takibi hizmeti almanızda fayda var. Eş takibi hizmetimiz sayesinde eşinizi 24 saat boyunca kesintisiz olarak izini sürer ve takip ederiz. Bu süre zarfı boyunca kimlerle görüştüğünü ve nerelere gittiğini tespit eder ve sizlere detaylı bir rapor sunarız. Sizde bu rapordan faydalanarak eşinize boşanma davası vb. açabilirsiniz.

Öğrenci Takibi

Öğrenci takibi hizmeti kapsamında takip edilmek istenilen öğrencinin telefonları dinlenmeye başlanır. Bunun yanı sıra öğrencinin sahada da takibi yapılmaktadır. Gün içinde nerelere gittiği ve kimlerle görüştüğü tespit edilir ve size günlük olarak detaylı bir rapor çıkartılır. Bu hizmet sayesinde çocuğunuzun kötü alışkanlıkları olup olmadığını öğrenebilir ve güvenliğinden emin olabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında sizin için çok önemli olan çocuğunuz günlük olarak takip edilir ve hakkında rapor çıkartılır. Bu raporda yine günlük olarak sizlere verilmektedir. Son zamanlarda çok fazla tercih edilen bu hizmet kapsamında veliler ile sürekli iletişim halinde oluruz ve onları her türlü konuda bilgilendiririz. Dedektif ekiplerimizin her alanda uzman şekilde sunduğu hizmetlerden faydalanacaksınız.

Teknik Sanal Takip

Teknik sanal takip hizmeti kapsamında takip edilmek istenilen şahıs ilk olarak listeye eklenir. Şahıs listeye eklendikten sonra telefonları ve aracı dinlenmeye alınır. Bu işlemler son teknoloji casus yazılımlar ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca eğer istenirse böcek yazılımlar ile şahıs izlenmeye de alınabilir. Teknik sanal takip sayesinde hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz kişinin gün içerisinde neler yaptığını görebilirsiniz. Teknik sanal takip hizmeti boyunca izlemeye alınan kişi sizden habersiz bir adım dahi atamaz. Ayrıca bu hizmet sayesinde kişinin bulunduğu ortamı dinleyebilir ve ses kaydı alabilirsiniz. Ayrıca tüm bunların yanı sıra kişinin anlık olarak nerelere gittiğini de görebilmektesiniz. Firmamız sizler için oldukça kaliteli hizmetleri en iyi fırsatlar ile sunmaya devam etmektedir.

 

 

 

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde hizmetlerine devam eden Bahçelievler Dedektiflik ve Eş Takibi hizmeti sayesinde özel hayatınızın tüm gizli kalmış gerçeklerine ulaşabileceksiniz. Bu konuyla ilgili alanında uzman özel dedektiflerin yardımıyla eşinizin ne yaptığını, nerelere gittiğini ve kimlerle görüştüğü araştırılarak detaylı bir şekilde notlar tutulmaktadır.

n

Özel Dedektif hangi konuları araştırır?

n

Özel dedektif genelde bilindiği gibi sadece adli konuların araştırılması konusunu işlemez. Aklınıza gelebilecek her alanda hizmet vererek, istenilen her konunun araştırılması noktasında yardım sağlar. İnsana ve insanlığa dair tüm konularda hizmet veren özel dedektifler, son dönemde özellikle “eş takibi” hususunda araştırma yapılması isteği oldukça fazla olmaya başlamıştır. Özel dedektifler bu konuyla alakalı olarak gerekli hizmeti sağlayarak eşler arasında oluşan güven sorununun ortadan kaldırılması için çalışmalarına devam etmektedir. Bu konuyla ilgili olarak yapılan araştırmalarda birçok delil elde edilmekte ve bu deliller sayesinde olayın çözüme kavuşması sağlanmaktadır.

n

Özel Dedektifin aldığı görüntüler mahkemede delil olarak kullanılır mı?

n

Özel dedektiflerin eş takibi sırasında elde ettiği deliller, yasal olarak mahkemelerde kullanılabilmektedir. Burada önemli olan nokta ise özel dedektifin elde ettiği delillerin yasal olarak elde edilmiş olmasıdır. Yani deliller toplanırken karşı tarafın “kişisel hak ve özgürlükleri” ile ilgili herhangi bir ihlalin gerçeklememiş olması gerekmektedir. Bu tür bir ihlalin söz konusu olduğu durumlarda elde edilen deliller ne yazık ki kullanılamayacaktır.