Yunanistan Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Anadolu(Yankı) Dedektifolarak; anayasa ve yasalarda ifade edilen kişilik haklarına saygı temelinde verilen özel dedektiflik hizmetleri “Özel Dedektifler Derneği Mesleki Etik Kurallar ve Çalışma Yönetmeliği” ilkelerine bağlı kalınarak sürdürülmektedir.

n

Eş takibi , eşlerden birinin işlediği bir kabahat, aldatma şüphesi vb suçların delillendirilmesi amacıyla yapılan bir takip görevidir. Aile toplumun yapı taşıdır. Sebebi ne olursa olsun boşanmak sancılı bir süreçtir. Emin olmadan böyle bir süreç başlatmak istemeyebilirsiniz. Eş Takibi bu durumda güveninizi sarsacak herhangi bir durum söz konusu olduğunda Star Özel Dedektiflik Bürosu sizin için gerekli takip ve gözlemi sağlayacaktır. Eş takibi Hizmeti, şüpheleriniz varsa onları gidermek veya haklılığınızı delillerle kanıtlayarak ekip arkadaşlarımızla birlikte profesyonel bir şekilde hazırlanan belgelerle sunmak üzere hukuksal süreçlerde her türlü desteği sağlayarak yanınızda olmak amacıyla verdiğimiz bir hizmettir.

n

Eş Takibi Hizmeti ?

n

Eş takibi, özel hayatı içinde barındırdığından dolayı çok hassas bir çalışmadır. Eşlerden birinin takip talep etmesi durumunda, kişiyle bir sözleşme imzalanır. Daha sonra istenen belgeleri bize ulaştırmanız gerekmektedir. Eş takibi araştırma, kişinin yaşam şartları ve sosyal hayatı dahilinde yapılmaktadır. Hangi saat diliminde ve nerede bulunduğuna göre, kişinin belirlediği zaman aralığında takip işlemi başlar. Sadece fiziki değil, sanal ve teknik takip olmak üzere 3 grup şeklinde sonuç odaklı çalışılmaktadır. Elde ettiğimiz tüm delil ve kanıtlar dosya haline getirilerek müşterimize teslim edilmektedir. Her çalışmamızda olduğu gibi Eş Takibi Hizmeti konusunda da esas aldığımız ilke, karşılıklı gizlilik ilkesidir .

n
n

Αnadolu (Yankı) ως ντετέκτιβ. Οι ειδικές υπηρεσίες ντετέκτιβ που παρέχονται με βάση το σεβασμό των δικαιωμάτων των προσώπων που εκφράζονται στο Σύνταγμα και το νόμο διατηρούνται με την τήρηση των αρχών του «ιδιωτικού αστυνομικού Συλλόγου επαγγελματική ηθική και εργατική νομοθεσία».

n

Η παρακολούθηση ομοτίμων είναι καθήκον της άσκησης πταίσματος συζύγου, υποψίας εξαπάτησης κ. λπ. για τον σκοπό της απόδειξης των εγκλημάτων. Είναι το δομικό τμήμα της οικογενειακής Κοινότητας. Όποιος κι αν είναι ο λόγος, το διαζύγιο είναι μια οδυνηρή διαδικασία. Μπορεί να μην θέλεις να ξεκινήσεις μια τέτοια διαδικασία χωρίς να είσαι σίγουρος. Όταν πρόκειται για οποιαδήποτε κατάσταση που θα ταρακουνήσει την εμπιστοσύνη σας σε αυτή την περίπτωση, το γραφείο ιδιωτικών ερευνητών Star θα σας δώσει την απαραίτητη παρακολούθηση και παρακολούθηση. Υπηρεσία παρακολούθησης ομοτίμων, εάν έχετε αμφιβολίες, για την επίλυσή τους ή για την απόδειξη του ενάρετα με τους συμπαίκτες μας με επαγγελματικό τρόπο, με έγγραφα που προετοιμάζονται με την παροχή όλων των ειδών υποστήριξης στη νόμιμη διαδικασία για να είναι μαζί σας Υπηρεσία.

n

Η παρακολούθηση ομοτίμων είναι μια πολύ λεπτή μελέτη, επειδή εξυπηρετεί την ιδιωτική ζωή. Εάν ένας σύζυγος ζητήσει παρακολούθηση, υπογράφεται σύμβαση με το πρόσωπο. Τότε πρέπει να μας στείλεις τα ζητούμενα έγγραφα. Η έρευνα για την παρακολούθηση των ομοτίμων πραγματοποιείται εντός των συνθηκών διαβίωσης και της κοινωνικής ζωής του ατόμου. Ανάλογα με τη ζώνη ώρας και το σημείο όπου βρίσκεται, η διαδικασία παρακολούθησης αρχίζει από το χρονικό διάστημα που καθορίζεται από το άτομο. Μελετάται όχι μόνο η σωματική, αλλά και η εικονική και τεχνική παρακολούθηση με τη μορφή 3 ομάδων αποτελεσμάτων. Όλα τα στοιχεία και τα αποδεικτικά στοιχεία που λαμβάνουμε, εισάγονται στο φάκελο και παραδίδονται στον πελάτη μας. Όπως και σε κάθε μελέτη, η αρχή που παίρνουμε για την υπηρεσία παρακολούθησης ομοτίμων είναι η αρχή του αμοιβαίου απορρήτου.