Hollanda Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Contact Us
dedektif

Hollanda Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Anadolu(Yankı) Dedektif olarak; anayasa ve yasalarda ifade edilen kişilik haklarına saygı temelinde verilen özel dedektiflik hizmetleri “Özel Dedektifler Derneği Mesleki Etik Kurallar ve Çalışma Yönetmeliği” ilkelerine bağlı kalınarak sürdürülmektedir.

Eş takibi , eşlerden birinin işlediği bir kabahat, aldatma şüphesi vb suçların delillendirilmesi amacıyla yapılan bir takip görevidir. Aile toplumun yapı taşıdır. Sebebi ne olursa olsun boşanmak sancılı bir süreçtir. Emin olmadan böyle bir süreç başlatmak istemeyebilirsiniz. Eş dedektif Takibi bu durumda güveninizi sarsacak herhangi bir durum söz konusu olduğunda Star Özel Dedektiflik Bürosu sizin için gerekli takip ve gözlemi sağlayacaktır. Eş takibi Hizmeti, şüpheleriniz varsa onları gidermek veya haklılığınızı delillerle kanıtlayarak ekip arkadaşlarımızla birlikte profesyonel dedektif bir şekilde hazırlanan belgelerle sunmak üzere hukuksal süreçlerde her türlü desteği sağlayarak yanınızda olmak amacıyla verdiğimiz bir hizmettir.

Eş Takibi Hizmeti ?

Eş takibi, özel hayatı içinde barındırdığından dolayı çok hassas bir çalışmadır. Eşlerden birinin takip talep etmesi durumunda, kişiyle bir sözleşme imzalanır. Daha sonra istenen belgeleri bize ulaştırmanız gerekmektedir. Eş takibi araştırma, kişinin yaşam şartları ve sosyal hayatı dahilinde yapılmaktadır. Hangi saat diliminde ve nerede bulunduğuna göre, kişinin belirlediği zaman aralığında takip işlemi başlar. Sadece fiziki değil, sanal ve teknik takip olmak üzere 3 grup şeklinde sonuç odaklı çalışılmaktadır. Elde ettiğimiz tüm delil ve kanıtlar dosya haline getirilerek müşterimize teslim edilmektedir. Her çalışmamızda olduğu gibi Eş Takibi Hizmeti konusunda da esas aldığımız ilke, karşılıklı gizlilik ilkesidir .


Anadolu (Yankı) as a detective; The special detective services given on the basis of respect for the rights of persons expressed in the Constitution and the law are maintained by adherence to the principles of “Private Detectives Association professional Ethics and Labour regulation”.

Peer tracking is a duty to pursue a misdemeanor of a spouse, suspicion of deception, etc. For the purpose of evidence of crimes. It is the building block of the family community. Whatever the reason, divorce is a painful process. You may not want to start a process like this without being sure. When it comes to any situation that will shake your trust in this case, the Star Private Investigator Bureau will provide you with the necessary follow-up and observation. Peer tracking Service, if you have doubts, to resolve them or prove your righteously with our teammates in a professional manner with documents prepared by providing all kinds of support in the legal process to be with you Service.

Peer tracking is a very delicate study, because it accommodates private life. If one spouse requests a follow-up, a contract is signed with the person. Then you need to send us the requested documents. Peer tracking research is carried out within the person’s living conditions and social life. Depending on which time zone and where it is located, the tracking process begins at the time interval specified by the person. Not only physical, but virtual and technical follow-up in the form of 3 groups of results are studied. All the evidence and evidence we obtain are brought into the file and delivered to our client. As in every study, the principle we take on peer tracking service is the principle of mutual confidentiality.

Share this post?

Anadolu Dedektiflik

Yorum Yapmak İster Misiniz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

العربية简体中文EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийTürkçe