Tunceli Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Tunceli Dedektiflik Bürosu

Dedektif bürosu, alanında uzmanlaşmış dedektif ya da dedektiflerin kurmuş olduğu yasal firmalardır. Eğer herhangi bir sebep için dedektiflik hizmeti almak istiyorsanız Tunceli dedektiflik bürosuna danışabilirsiniz. Tunceli dedektif bürosu müşterilerine çeşitli hizmetler sunan bir firmadır. Bizi telefon numaramızdan arayarak verdiğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Tunceli dedektiflik bürosu olarak her türlü dedektiflik hizmetini vermekteyiz. Dedektiflik büromuzda sunduğumuz işler müşteri gizlilik esasına uygundur. Müşteriler ile yapılan anlaşmalar sonucu fatura kesilir ve resmi olarak bir sözleşme imzalanır. Araştırılması gereken işin analizleri ve verileri somut belgelere dayanmalıdır. Bir sözleşme imzalanmasının en önemli sebebi budur. Tunceli dedektiflik bürosu olarak her türlü hizmeti sunmaktayız.

Adres Bulma Hizmeti

Adres bulma çalışması, herhangi bir sebepten dolayı karşı tarafın lokaysan bilgilerinin öğrenilmesidir. Adres bulma hizmeti, büromuzdaki en detaylı işlerden biridir. Lokasyon bilgilerini kimseyle paylaşmak istemeyen kişiler bu konu hakkında titiz davranmaktadır. Bu sebepten dolayı lokasyon bilgilerini öğrenmek detaylı ve uzun süreli bir iştir. Adres bulma çalışmasında sizden aldığımız bilgilerin doğruluğu çalışmaya şekil vermektedir. Adres tespiti hizmeti kapsamında yapılan çalışmalar kişinin hareket alanı ile ilgilidir. Adres bulma çalışmaları en çok suçluları ilgilendirmektedir. İşlediği herhangi bir suçtan dolayı kaçan zanlının bulunması için adres bulma çalışmaları yürütülmektedir. Tunceli özel dedektif bürosunda adres bulma hizmetimiz genelde ortalama 1 hafta içerisinde sonuç vermektedir. Sonuç odaklı bir şekilde adresini bulmak istediğiniz kişilerin sanal ortamdaki hareketlerini inceleyerek onları buluyor ve gerekli yerlere sizin yerinize teslim ediyoruz.

Özel Dedektif Tutmak Yasal Mıdır?

Dedektiflik mesleği yüzyıllar boyunca süregelen kutsal bir meslektir. Dünya genelinde çok sayıda ülkede bazı davalar için hala dedektiflerden yardım alınmaktadır. Dedektiflik işini denetleyen bazı kurum ve kuruluşlar mevcuttur. Yani özel dedektifler ve dedektiflik büroları özel hayatı ihlal etmeden çalışmalarını sürdürmek zorundadır. Hususi dedektifler, kanunları hiçe saymayarak ve özgürlük haklarını ihlal etmeyerek çalışmaktadır. Özel bir dedektif tutmak tamamen yasal bir işlemdir. Türkiye’de özel dedektif tutmakla ilgili herhangi bir yaptırım uygulanması söz konusu bile değildir. Tabii bu noktada dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Özel olarak tutmak istediğiniz dedektif ya da çalışmak istediğiniz dedektiflik bürosunun belgelerle birlikte yasal bir hizmet sağlaması gerekmektedir. Eğer korsan olarak adlandırılan, yani herhangi bir belgesi veya sertifikası olmayan kişiler veya firmalar ile çalışırsanız ve yakalanırsanız hem sizin hem de firmanın hakkında dava açılabilir. Yasal haklara sahip bir firma ile çalışırsanız herhangi bir sorun doğmayacaktır. Özel dedektifliğin yapılmasında zorunlu bir şart vardır, o şart sözleşmedir. Ülkemizde sözleşme olmadan yapılan dedektiflik işleri İllegal olarak adlandırılır. İllegal bir şekilde dedektiflik hizmeti alırsanız bir nevi suç işlemiş olursunuz.