Şanlıurfa Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Şanlıurfa Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektif işini gizli bir şekilde yürüten ve bunu yaparken de kimliğini gizleyen kişiye denir. Böylece tüm zorlu süreçler sadece uzman bir kişi ile daha sağlıklı şekilde sonuca varır. Sizler de bu kapsamda uzman olan birinden gerekli yardımı alabilir ve daha sağlam sonuca ulaşabilirsiniz.  Bu konuda size yardımcı olacak olan Şanlıurfa özel dedektiflik bürosu ile tüm zorlu süreçler en sağlıklı şekilde sonuca kavuşur. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız eğer bu konuda büroyu arayarak ön bir konuşma yapabilirsiniz. Hem inceleme hem de araştırma safhasında daha derin ve detaylı bilgilere ulaşabilir bu konuda çekinmeden gerekli yardımı alabilirsiniz. Genelde bu alanlarda çekimser davranan insanlar bu yüzden birçok soruyu ve araştırmayı cevapsız bırakmaktalar. Sizler bunların önüne geçerek her soruya cevap bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Özel Dedektiflik Bürosu İşlemleri

Dedektif alanında birçok işe atılabilen ve araştırmasında yer veren kişilerden oluşur. Bu konuda Şanlıurfa özel dedektif bürosu alanında öne çıkan bazı konular şöyledir.

  • Kapanmış olan bir dosya üzerinde tekrar araştırma yapmak,
  • Kayıp ve çalıntı olan bir belgeyi araştırmak,
  • Şüpheli olan bir kişi veya olay hakkında araştırma yapmak,
  • İş sahası içinde mevcut olan kişilere karşı genel araştırma yapmak.

Bu ve daha birçok konuda gerekli yardımı alabilirsiniz. Bu konular sadece kendi alanı içinde daha fazla öne çıkan ve araştırma alanına giren konulardır. Ancak bunlar dışında da gerekli olan yardımı en iyi şekilde alabilirsiniz. Strese ve sıkıntıya girmenize gerek bile kalmadan süreci en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak olan uzman bir ekip ile çalışmaya hemen başlayabilirsiniz. Sizin müdahale etmenize gerek bile kalmadan sadece dışarıdan bir gözlemi olarak olaya müdahale edebilirsiniz. Böylece daha titiz bir şekilde verileri elde edebilirsiniz.

Şanlıurfa Özel Dedektiflik Bürosu İş Süreci

Dedektif genel iş sürecinde ne zaman çalışacağını kendisi belirler. Bunu yapmadan önce konu hakkında genel bir araştırma yapar. Böylece olaya nasıl müdahale edeceğini bilir. Sizler sadece elinizden geldiği kadar bilgi paylaşabilirsiniz. Bunun dışında olaylara müdahale etmenize gerek bile kalmaz. Aklınızda bir şüphe ya da soru işareti kalmadan süreci uzaktan takip edip gerekli bilgiyi en güvenilir yollarla alabilirsiniz. Kendinizi riske atmaya gerek bile duymadan en sağlıklı şekilde tüm verilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu şekilde her veriyi en doğru şekilde analiz edebilir ve süreci sorunsuz bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Bu konuda gerekli olan tüm hassasiyete sahip olan uzman dedektifler sizi zor durumda bırakacak bir işe girişmezler. Kendilerini kamufle eden ve kimliğini gizleyen uzman dedektiflerle süreci sorunsuz bir şekilde tamamlarsınız. Bunun için Şanlıurfa özel dedektif bürosu ile işleme başlayabilirsiniz. Bu şekilde aklınızda var olan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Dedektiflik

Şanlıurfa Dedektiflik

n

Özel dedektiflik, araştırma yaptığı ülkenin yasaları çerçevesinde kendisinden araştırılması talep edilen konuları araştıran ve bu araştırmalar esnasında elde ettiği delilleri ilgili kişilere ulaştıran profesyonel araştırmacılardır. Özellikle resmi polis tarafından yapılmayan ya da yapılamayan, gizli kalmış olayları ve merak edilen konuları ortaya çıkarabilmek için gerekli araştırmaları yapmaktadır.

n

Dedektif kavramı her ne kadar film karakterlerine yakıştırılan bir kavram olsa da aslında polisin resmi olarak kullandığı dedektiflerin varlığı bilinmektedir. Bu dedektifler genellikle adli durumların ortaya çıkartılması ve polisin araştırması esnasında onlara destek sağlayabilmesi için çalışmalar yapmaktadır. Bu dedektifler resmi kimliklere sahip olduğu için her konuyu araştırmazlar. Aynı zamanda resmi olmayan görevlerde de bulunmaları söz konusu değildir.

n

Bununla birlikte resmi olarak polis adına çalışmayan ama bulundukları ülkenin yasaları çerçevesinde araştırma yapan özel dedektifler de bulunmaktadır. Özel dedektifler, her ne kadar resmi polis gibi görev yapamıyor olsa da elde ettikleri deliller asla gözardı edilmeyecektir. Bundan dolayı çözümü zor olan ya da belirli ipuçlarının olmamasından dolayı bir türlü çözüme kavuşamamış olan olaylar için özel dedektif kiralamak oldukça mantıklı bir hareket olacaktır.

n

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özel dedektiflik hizmeti veren kişiler bulunmaktadır. Özel ofisleri bulunan bu kişilerle görüşmeniz ve olayı çözüme kavuşturabilmek için yapacağınız çalışmalar olayın çözüme gitmesine büyük katkı sağlayacaktır. Bu kapsamda kişisel olarak tek başına özel dedektiflik yapan kişiler olsa da aslında bu işi tam anlamıyla profesyonel olarak yapan ve bu anlamda bir firma kurarak faaliyetlerini tam anlamıyla yasal çerçevede yapan kişilerinde varlığından söz edebiliriz.

n

Ülkemizde genel olarak bakıldığında yaklaşık olarak 1000 civarında özel dedektiflik sektöründe hizmet veren firma ve şahıs bulunmaktadır. Özel dedektiflik alanında hizmet veren bu kişi ve kurumlar genellikle yasal çerçevede çalışmaktadır. Bu anlamda yapılan tüm anlaşmaları sözleşme şeklinde yapmakta ve gerekli tüm bilgileri sunmaktadır.

n

Yasalarda Özel Dedektif Var Mı?

n

Dünyanın çeşitli yerlerinde özel dedektiflik tam anlamıyla yasalarla desteklenmektedir. Bununla birlikte ülkemizde herhangi bir yasa yürürlükte olmasa da tam olarak yasal değil de diyemiyoruz. Özel dedektiflik ile ilgili olarak ilk kanun istemi 1994 yılında talep edilmişti. Bu talep zamanın TBMM’si tarafından kabul edilerek onaylanması amacıyla zamanın Cumhurbaşkanına gönderilmişti fakat tekrar görüşülmesi üzere yeniden TBMM’ye gönderilmiştir.

n

Bu durumda yasa reddedilmediği için aslında yasak bir uygulama olarak değerlendirilememektedir. Şuanda hala tasarı olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi arşivinde bulunmaktadır. Bununla birlikte yasama yılı içerinde teklif edilen yasa tüzük gereği hükümsüz sayılmayan yasa teklifi statüsündedir.

n

Bundan dolayıdır ki ülkemizde yapılan ya da yapılacak olan dedektiflik faaliyetlerinin aslında yasal olarak bir dayanağı bulunmaktadır. Bu kapsamda yapılan çalışmalar ise değerlendirme altına alınarak sonuca götürmesi bağlamında kullanılabilmektedir.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n