Sarıyer Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Sarıyer Dedektif olarak verdiğimiz hizmetler çerçevesinde eş takibi başta olmak üzere her türlü ihtiyacınızı karşılıyoruz. Avrupa yakasının en güzide ilçesi olan Sarıyer’de yaptığımız araştırmalar sonucunda oldukça başarılı işler elde ediyoruz. Vatandaşların eş takibi gibi ihtiyaçlarında etkili yönetim ve takibat sayesinde sorunu ortadan kaldırıyoruz.

n

Sarıyer halkı için sağladığımız dedektiflik ve eş takibi hizmetiyle sorunların ortadan kalkması adına uzman özel dedektif kadromuzla destek oluyoruz. Son dönemde artan eşler arasında ki güvensizlik olgusunun çözümü için eş takibi sistemi yaptırabilirsiniz. Bu sayede şüphelerinizin gerçek olup olmadığıyla ilgili olarak elinizde maddi delil sayılabilecek olgular geçecektir. Peki, bu şekilde elde edilen delillerin ilerleyen aşamalarda mahkeme için kullanılıp kullanılmayacağı mümkün müdür?

n

Özel dedektifler genellikle gizli araştırmalar yaparak bilgi toplamaktadır. Bu sırada kesinlikle fark edilmemeleri gerekir. Özel dedektifin takip sırasında deşifre olması oldukça büyük sorunlara neden olacaktır. Bundan dolayı ilk etapta gizlilik ön planda tutulmalıdır. Araştırmanın gizli olması daha fazla delilin bulunmasına olanak sağlayacaktır. Bundan dolayı gizlilik noktasında çok ciddi bir tavır takınması gerekir.

n

Özel dedektiflerin bu gizli araştırmadan elde ettiği deliller mahkeme tarafından kabul edilmektedir. Yani özel dedektiflerin gizli olarak yaptığı araştırmaların yasal olarak dayanak olarak kullanabileceğiniz olgular olduğu anlamına gelmektedir.