Küçükçekmece Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Küçükçekmece Dedektif olarak özellikle eş takibi konusunda oldukça kaliteli hizmetler veriyoruz. Verdiğimiz hizmetler içerisinde sonuç alıncaya kadar devam eden çalışmaların yanı sıra delil toplama ve delilleri çözümleme işlemleri de yer almaktadır. Yapılan çalışmalar neticesinde oldukça başarılı sonuçlar elde etmeniz için gayret sarf ederek alanında uzman dedektiflerimizle sizlere hizmet veriyoruz.

n

Özel dedektif kiralarken nelere dikkat etmeliyiz?

n

Özel dedektif tercihi yaparken özellikle dikkat etmenizi gerektiren bir durum olmamakla birlikte aşağı da ki durumların olup olmadığının kontrolü oldukça önemlidir. Bu aşamada gözden kaçırılan en ufak detay daha sonra başka sıkıntılara neden olabilmektedir. Bu aşamalar şunlardır;

n
    n
  1. Yasal izinlere sahip olmalıdır: Dedektiflerin araştırma yapabilmesi için gerekli izinlere sahip olması gerekmektedir. Bu izinler özel dedektifin yasal olarak araştırma yapabilmesinin önünü açacaktır.
  2. n
  3. Deneyimli olmalıdır: Deneyim, belki de en fazla dedektifler için gereklidir diyebiliriz.
  4. n
  5. Kişisel hak ve özgürlüklere dikkat etmelidir: Özel dedektiflerin bu konuyla alakalı olarak gerekli olan eğitimleri alması ve bu konuyla alakalı yasal statüleri oldukça iyi bilmesi gerekmektedir. Bu konuda yapılacak en ufak hata haklı iken haksız duruma düşmenize neden olacaktır.
  6. n
  7. Sözleşme yaparak çalışmalıdır: Sözlü anlaşmanın yanı sıra yazılı olarak da anlaşma imzalamalısınız. Bu sözleşme sayesinde kendinizi güvence altına alacağınız için ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.
  8. n