Mardin Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Mardin Dedektiflik

n

Dedektif bürosu olarak karşılaştığınız sorunların çözülebilmesi adına sizlere yardımcı oluyoruz. Özellikle araştırılması gereken konularla ilgili yaptığımız çalışmalarla gizli kalmış tüm gerçeklerin ortaya çıkarılmasında destek olarak kafanızda ki sorunların ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Alanında uzman dedektif kadromuz sayesinde tüm konuların araştırılmasını ve gerekli görülen bilgilerin toplayarak olayların çözülmesine yardımcı oluyoruz.

n

Özel dedektif nedir?

n

Özel dedektif , kişinin araştırılmasını istediği herhangi bir konuyu kendisi yerine alanında uzman birisine yaptırmasıdır. Bu alanda uzman olan kişi, araştırma yaparken yasal olarak da bilgili olduğu için hangi konular üzerine derinlemesine gidilmesi gerektiği hususunda da yardımcı olmaktadır. Ayrıca yasal olarak suç teşkil edebilecek durumlardan da uzak kalınmasını sağlamaktadır.

n

Özel Dedektif hangi konuları araştırır?

n

Özel dedektif sizin araştırılmasını istediğiniz her konuyu inceleyebilir. Tabi bu konular arasında bazı özel dedektifler uzun yıllar çalıştığı ve iş deneyiminin olduğu için o alanlarda daha uzman olabilirler. Bundan dolayı araştırma yapılacak konuyla ilgili dedektif seçimi yapmanız söz konusu olduğu durumlarda alanında uzman olan ve yeterli deneyime sahip olan kişilerle çalışmanız oldukça önemli ve dosyanın salahiyeti açısından oldukça kritik bir karardır.

n

Özel dedektif kiralamak yasal mıdır?

n

Ülkemizde özel dedektif kiralayarak herhangi bir konuyla ilgili olarak araştırma yapılmasını sağlamak yasal olarak suç teşkil etmemektedir. Bu noktada dedektifin bulunduğu ülkede istenen belgelere sahip olması yeterli olacaktır.