Hakkari Dedektiflik – 0532 153 22 84

Dedektif büromuz sayesinde bölgede yapılacak araştırmaları sizin yerinize yapıyoruz. Özellikle isminizin geçmesini istemediğiniz konular hakkında sizin için gerekli bilgileri toplayarak, konuya hâkim olabilecek pozisyona ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Özel dedektifler yardımıyla yapılan bu araştırmalar sonucunda, istediğiniz bilgileri kolay bir şekilde elde edebilirken aynı zamanda hem vakit kaybetmemiş olacaksınız hem de açığa çıkma imkânını en aza indirmiş olacaksınız.

Dedektif 

Halk arasında özel dedektif sadece cinayet vakıalarında kullanıldığı bilinmektedir. Televizyonlarda izlediğimiz film ve dizilerden etkilendiğimiz bu fikir aslında tam olarak yanlış değildir. Gerçekten de cinayet vakıalarında yoğun bir şekilde dedektiflerin çalışması söz konusudur.  Bununla birlikte özel olarak çalışan dedektiflerle anlaşma sağlayıp araştırılmasını istediğiniz herhangi bir konu ile ilgili gerekli araştırmaları yaparak istediğiniz şartları taşıyan delillerin toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu hususta isterseniz eşinizin sizi aldatıp aldatmadığı hususunda araştırma yapılmasını ve eşinizi takip ettirerek gerekli delillerin toplanmasını sağlayabileceğiniz gibi iş yerinize alacağınız elemanla ilgili de gerekli bilgilerin toplanmasını isteyebilirsiniz. Bu hususta yani dedektifin araştırma yapacağı konuyla ilgili herhangi bir sınırlama olmadığı gibi bu konuların ne kadar araştırılması da yine sizin istediğiniz doğrultuda yapılmaktadır.

Araştırılması hususunda dedektif gerekli bilgileri sağladığınız bir konuyla ilgili olarak dedektifin araştırma yapmaya başlamasından sonra isterseniz belirli zaman aralıklarıyla raporlar alabilir isterseniz de araştırmanın tamamlanmasının ardından toplu halde rapor olarak alabilirsiniz.