Dedektif

Dedektif olarak sorunlarınızın üzerine giderek öğrenilmesini istediğiniz hususların araştırılmasını sağlıyoruz. Dedektif özellikle son dönemde artan boşanma sorunlarından dolayı evli çiftlerin mahkeme aşamasında karşılaştığı birçok sorun ortaya çıkmaktadır. Evli çiftlerden birisinin partnerini aldatmasının söz konusu olduğu durumlarda karşı tarafın bunu ispat edememesinden dolayı haksızlığa uğraması söz konusu olabilmektedir. Bundan dolayı boşanma davasından hemen önce eşinizi takip ettirebilirsiniz.

Eş takibi özellikle boşanma aşamasından önce eşlerden birisinin partneri tarafından aldatıldığını düşünmesinden dolayı onu takip ettirmesidir. Özel dedektif kullanılarak yapılan bu takip eşi hakkında tüm bilgilerin ortaya çıkarılmasını sağlayacaktır. Bu takip sırasında özellikle fotoğraf çekilerek somut delillerin ortaya çıkarılması söz konusu olmaktadır. Mahkeme aşamasında bu fotoğrafların ortaya çıkarılması ise karşı tarafın inkâr edemeyeceği bir durumun yaşanmasına neden olacaktır.

Bu noktada kesin çözüm sunmak ne yazık ki imkânsızdır. Unutmamalısınız ki karşı tarafın aldatması söz konusu olsa bile takip süresi içerisinde bu fiilin işlenmemesi söz konusu olabilir. Dedektif Bununla birlikte takip ettirildiğinden şüphelenen partneriniz olağandışı davranışlarını düzene sokarak normal yaşantısını devam ettirebilir. Bu noktada eş takibinin uzun süreli yapılması sonuca ulaşmak için doğru bir adım olacaktır. Takip süresi ne kadar uzun olursa sonuca ulaşmakta o kadar kesin olur. Bu sayede gerekli olan tüm kanıtların elde edilmesini sağlayabilirsiniz.