Beylikdüzü Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Beylikdüzü Dedektif olarak son dönemde artan boşanma konularında fayda sağlayabilecek bir hizmeti yerine getiriyoruz. Özellikle son dönemde artan boşanma davalarıyla ilgili olarak taraflar için araştırma yapılarak haklı olduğunuz halde haksızlığa maruz kalmasının önüne geçilmiş olacaktır.

n

Eş takibi, partnerinden şüphelenen kişilerin başvurduğu bir yöntemdir. Bu yöntemde özel dedektif, takip edilmesi istenen kişiyi gün boyunca takip ederek neler yaptığını kayıt altına almaktadır. Eş takibinde toplanan deliller daha sonra açılması ihtimal olan boşanma davaları içinde oldukça önemlidir.

n

Eş takibinde ki görüntüler, boşanma davası için delil sayılır mı?

n

Özel dedektif , eş takibi sırasında hem maddi deliller toplamakta hem bazı durumlarda görüntü kaydı yapması gerektiği durumlar olmaktadır. Buradan elde edilen görüntüler mahkeme olması durumunda yasal olarak delil kabul edilmektedir. Yalnız burada elde edilen delillerin karşı tarafın herhangi bir hakkının ihlal edilmemiş olma şartı bulunmaktadır. Özel dedektif bu görüntüleri elde ederken herhangi bir ihlal yapmışsa deliller geçersiz olacaktır

n

İlk olarak alanında uzman bir dedektifle anlaşma sağlamanız gerekmektedir. Bunun sonrasında özel dedektife partnerinizden neden şüphelenmeye başladığınızı ve ne zamandan beri bu şüphelerin oluştuğu konusunda bilgi vermelisiniz. Özel dedektif sizden gerekli günlük rutin bilgileri alarak partnerinizin bu rutinler dışında neler yaptığını araştırmaya başlayacaktır.