Beşiktaş Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Beşiktaş Dedektiflik olarak son dönemde artan sorunların ortadan kaldırılması adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde verdiğimiz hizmetler sayesinde Beşiktaş halkının sorunlarına derman oluyoruz. Verdiğimiz dedektiflik hizmetleri bakımından bölgede ki gizli kalmış sorunları araştırırken aynı zamanda özel araştırma konularında da yardımcı oluyoruz. Bu anlamda özellikle son zamanlarda talep edilen “eş takibi” konusunda uzman görüşlerimizi sizlerle paylaşarak aklınıza takılan düşüncelerden kurtulmanızı sağlıyoruz.

n

Özel dedektif nedir?

n

Özel dedektif , özel olarak kiralanan ve araştırılması gereken bir konuyla ilgili olarak gerekli araştırmayı yapan kişidir. Burada yapılan araştırmanın konusunun ne olduğu önemli değildir. Ayrıca özel dedektifler araştırılması istenen konular içinde istemediği konuların bulunması halinde anlaşmayı kabul etmeyebilir. Bu noktada onu zorlayamaz ve konunun araştırılmasını sağlayamazsınız. Bundan dolayı araştırılmasını istediğiniz konuyla ilgili olarak araştırma yapan özel dedektiflerle anlaşmak gerekmektedir Bununla birlikte ilgili konuyla alakalı olarak daha önce araştırma yapmış olması, özel dedektife deneyim kazandırdığı için sonraki konularda daha başarılı bir araştırma yapacaktır.

n

Özel Dedektifin aldığı görüntüler mahkemede delil olarak kullanılır mı?

n

Özel dedektiflerin elde ettikleri deliller mahkeme de kullanılabilir. Bununla birlikte elde edilen görüntüler de mahkeme aşamasında delil niteliği taşımaktadır. Tabi bu görsel delillerin elde edilmesi sırasında karşı tarafın haklarını ihlal etmemiş olmak gerekmektedir. Öyle bir durumda davada haklı da olsanız delilleri kullanmanız mümkün olmayacaktır.