Van Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Van Dedektiflik

Van Dedektiflik

n

Çağımızda karşılaştığımız en büyük sorunlardan birisi de borç bataklığının gittikçe derinleşmesidir. İnsanların ihtiyaçlarının olup olmadığına bakmaksızın yaptıkları alışverişler artık neredeyse çılgınlık derecesine ulaşmıştır. İnsanlar daha sahip olmadıkları paraları bile kolaylıkla harcıyor ve nasıl olsa ileride bir şekilde öderim diyerek borçlarını ötelemekten başka bir şey yapamıyor. Bu tür sorunların yaşanmaması için en azından borç almayı kendisine huy edinmiş olan vatandaşların bilinçlendirilmesi ve para harcama alışkanlıklarının sağlanması gerekmektedir.

n

Dedektif

n

Günümüzde başta bankalar olmak üzere birçok sektörde borçla satım işlemleri gerçekleşmektedir. Bankalardan alınan yüksek limitli kredi kartlarıyla yapılan limitsiz harcamalardan sonra sıra ödemeye geldiğinde herhangi bir ödeme gücü olmadığı için borç ödenemiyor ve gittikçe daha fazla bataklığın içine batmaya başlıyor. Aynı zamanda birçok özel sektörde ki şirketler de bu tür borçlandırma yöntemiyle ellerinde bulunan malları tüketiciye ulaştırma gayreti içerisine giriyor. Bu noktada yine borçlar yükselmeye devam ediyor aynı zamanda borçlu insan sayısında da hızlı bir artış olduğu gözlemleniyor.

n


Ne yazık ki artık sıradan, kendi halinde işletmeleri olan insanlar bile borca ürün satmak durumunda kalmıştır. Karşılığında herhangi bir evrak almış ise bu evraklar karşılığında müşterilerine istediği malı gönül rahatlığı içerisinde vermeye çekinmiyor. Peki, müşterilerin verdikleri bu evraklar karşılıksız çıkarsa? İşte borç veren için asıl mesele burada başlamaktadır. Elinde bulunan evrakları işleme koyması ve borçlu kişinin şuanda yaşadığı adres bilgisine ulaşmaları gerekmektedir. Bununla birlikte yine borçlu şahıslar ile ilgili “haciz ve icra takibi için adres tespiti” konusunda çeşitli bilgilerin toplanması hususunda da adımlar atması gerekmektedir. Haciz ve icra takibi için adres tespiti konusunda kişinin kendi başına yapabileceği çok fazla bir şey olmadığını söyleyebiliriz. Bu aşamaya gelindiği takdirde yapılacak en akıllıca hareket işinin ehli ve konunun hâkimi olan özel bir dedektifle anlaşmak olacaktır.

n


Özel dedektif ile anlaşmadan önce muhakkak konuyla alakalı bilgileri söylemeli ve bu konuyla alakalı olarak yeterli deneyime sahip olup olmadığını araştırmalısınız. Bu konunun oldukça özel bir konu olduğunu unutmamalısınız. Bu hususta yapılabilecek en ufak hata karşısında borçlunuz karşısında hiçbir hak talebinde bulunamayabileceğiniz gibi karşı tarafın özel hayatına müdahalenin söz konusu olduğu durumlarda ise suçlu bile bulunabilirsiniz.

n


Bundan dolayı anlaşma sağlayacağınız özel dedektifin konuyla ilgili daha önce defalarca araştırma yapmış olması ve ele aldığı dosyaların en azından büyük çoğunluğunu başarıyla sonuca bağlamış olduğundan emin olmalısınız. Özel dedektiflerin yaptıkları çalışmalar neticesinde borçlu olan kişinin ikamet bilgileri tespit edilerek haciz ve icra takibi için adres tespiti konusunda gerekli olan yasal adımların atılmasını sağlayabilirsiniz. Bu noktada deneyimli bir dedektifle çalışmanızın faydasını en kısa sürede, olumlu bir sonuç alarak görebileceksiniz.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n