Sultangazi Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Sultangazi başta olmak üzere İstanbul’un genelinde boşanma davalarında ciddi bir artış yaşandığı gözlemlenmektedir. Bu boşanma olaylarının en büyük nedenlerinden birisi karşılıklı güvensizlik ortamının oluşmasıdır. İnsanlar birbirlerine yeterince güvenmedikleri için arada oluşabilecek sorunlar girerek yerini şiddetli kavgaya bırakacaktır. Bunun ardından gelen tartışmalar ise evliliğin temellerine vurulmuş birer darbe olarak kalacaktır.

n

Tüm bu olayların en büyük müsebbibi şüphedir. Eşinden şüphe etmeye başlayan kişi en kısa sürede bu şüphelerinden kurtulamazsa işler giderek daha da içinden çıkılamaz bir hal alacaktır. Bundan dolayı en ufak bir şüphe olsa bile bunu bir şekilde üzerinizden atmanız gerekmektedir. Yoksa önemsemediğiniz bir durum bile olsa ilerleyen dönemlerde büyüyerek insan kalbine daha fazla vesvese vermekten başka bir şey yapamazsınız.

n

Eş takibi yaptırıldığında mutlaka eşinizin sizi aldattığı yönünde bulguların elde edilmesi durumu yoktur. Özel dedektif tarafından yapılan araştırma sırasında ortaya çıkan sonuçla birlikte düşüncelerinizin sadece bir kuruntudan ibaret olduğu da anlaşılabilir. Bu durumda da en azından aklınıza takılan sorulardan kurtulmuş olursunuz.

n

Aynı zamanda eşinizin sizi aldata durumunun da kanıtlanması söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka bu ihtimale de açık olun ve her durumda yapacaklarınızı daha araştırma başlamadan kararlaştırın. Eşiniz sizi aldatmıyorsa mutlu hayatınıza devam etme kararı alabilirsiniz aksi durumda eşinizin sizi aldattığını öğrenerek mahkemeye başvuru yapabilirsiniz.