Sinop Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Sinop Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektif hizmeti için eğer doğru bir adres arıyorsanız Sinop özel dedektiflik bürosunu tercih edebilirsiniz. Araştırma ve inceleme safhasında size yardımcı olacak uzman kişilerle çalışarak bu alanda tüm karmaşık olayları çözüme kavuşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ön bilgi almak adına iletişime geçmektir. Kimi süreçler oldukça zorlu geçer.  Bu gibi süreçlere kendiniz müdahale edemezsiniz etseniz bile gerekli şeyi bulamazsınız. Burada ancak devreye uzman birinin girmesi gerekir. Uzman olan bu kişilere ise dedektif denir. Hayatınızda hiçbir dedektif ile çalışmadıysanız bu konuda çekimser davranmaya gerek yok. Uzman olan bu kişilerden çekinmeden her araştırma konusu için yardım alabilirsiniz. İşin zorluk derecesi önemli değil. Sadece süreç önem taşır. Sürecin uzun ya da kısa olması ise yine dedektife bağlıdır. Bu anlamda size kolaylık sunacak olan uzman bir ekiple çalışmak istiyorsanız eğer Sinop özel dedektif bürosu ile irtibata geçebilirsiniz.

Sinop Özel Dedektif Bürosu Hizmeti

  • Kayıp bir kişi hakkında iz sürmek,
  • Eskide kalmış olan bir olay üzerine yürümek ve inceleme yapmak,
  • Bir olayı aydınlatmak adına araştırma yapmak,
  • Dava sürecine etki edecek araştırma yapmak,
  • Kişi takibi yapmak,
  • Dinleme cihazı ile kişileri dinlemek.

Ve daha birçok alanda uzman bir dedektiften gerekli yardımı alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey Sinop özel dedektiflik bürosu ile iletişime geçmektir. Alanında uzman olan bir ekip bu konuda size gerekli desteği sunacaktır. Araştırma ve inceleme kısmında tüm bilgi ve bulgulara ulaşılıp size gerekli olan tüm belgeler sunulacaktır. Sizler stres yapmaya gerek duymadan süreci uzman bir dedektife bırakabilirsiniz. Dedektif için bu tür süreçler ne kadar zor ve zahmetli geçse de onlar her daim sonuca ulaşmanın bir yolunu bulurlar. Sizler de bu konuda Sinop dedektiflik bürosundan gerekli olan yardımı temin edebilirsiniz.

Sinop Özel Dedektiflik Bürosu İş Süreci

Bu süreç içinde her türlü materyal dedektif tarafından karşılanır. İşe başlama ve bitiş süreci tamamen olayla alakalı gelişim gösterir. Gerekli olan sonuca ulaşılıncaya kadar süreç devam eder. Bu konuda uzman olan bir dedektif için süreç o kadar da uzamaz. Ayrıca süreç dâhilinde yapılacak olan her türlü plan ve program da yine dedektif tarafında hayat geçirilir. Sizler sadece dışarıdan bir takipçi görevini üstlenirsiniz. Sizin yerinize her türlü işlemi yapacak olan uzman bir dedektif için süreç sanılanın aksine zor geçmez. Uzman bir dedektif zekâsını konuşturarak işini yapar. Sizler de bu kapsamda zeki ve uzman olan bir dedektif arıyorsanız eğer Sinop özel dedektiflik bürosu ile iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda size yüzde yüz yardımcı olacak dedektiflerle her türlü bilgi ve belgeye ulaşım sağlayacaksınız. Zorlu bir süreç için mutlaka uzman olan bir dedektiften yardım almak önemlidir.

 

Sinop Dedektiflik

Sinop Dedektif

n

Özel dedektif kullanımı, özellikle son dönemlerde ülkemizde oldukça yaygınlaşan bir uygulama olarak bilinmektedir. Dedektiflerin yaptıkları araştırmalar sonucunda birçok gizli kalmış ipucu ortaya çıkarken, çözülmesi imkânsız gibi görülen davaların da başarılı bir şekilde sonuçlandırıldığını görebilirsiniz. Dedektif kiralama kültürü ülkemizde tam anlamıyla gelişmemiş olsa da son yıllarda bu sayının artış göstermesi, ilerleyen dönemlerde özel dedektif kullanmayı tercih eden insanların sayısında ciddi bir artış yaşanacağını göstermektedir.

n

Dedektiflerin gizli bir şekilde araştırmaya dâhil olmasının ardından, davanın kısa süre içerisinde sonuçlandırılabilmesi adına çalışmalarına başlamaktadır. Bu çalışmalar esnasında özellikle elde ettiği delillerle birlikte bir rapor hazırlanarak araştırma isteyen kişiye sunum yapılmaktadır. Peki, özel dedektiflerin bu araştırma sırasında elde ettiği delillerin mahkemede kullanılabilmesi mümkün müdür?

n

Özel dedektifler konu ne olursa olsun yaptıkları araştırmalarda özellikle görüntü almaya özen göstermektedirler. Bu hem fotoğraf çekme ile yapılmakta hem de video kayıt cihazlarının kullanımıyla yapılmaktadır. Burada en merak edilen konulardan birisi, işte bu kaydedilen fotoğraf ya da videoların mahkeme aşamasında delil olarak kullanılabileceği noktasıdır.

n

Dedektifin yaptığı araştırmalardan elde ettiği bu görüntülerin mahkemede kullanılması mümkündür. Özellikle bu durumda bu görüntülerin kullanılmasını engelleyecek herhangi bir yasa bulunmamaktadır. Bundan dolayı dedektiflerin elde ettikleri bu görüntüler mahkemede delil olarak karşı tarafın aleyhine rahatlıkla kullanılabilir.

n

Özel Dedektif görüntü alırken nelere dikkat etmelidir?

n

Özel dedektiflerin elde ettikleri görüntüleri mahkemede delil olarak kullanılabileceğini ifade etmiştik. Fakat bu noktada oldukça dikkatli davranılması gerektiğini unutmamalısınız. Çünkü dedektifin elde ettiği her görüntü delil niteliği taşımayacaktır. Hatta bazı görüntüleri ele geçirmesi ya da kayıt esnasında bulunduğu durum, alınan görüntünün delil olarak kullanılması bir kenara suç olarak bile değerlendirilebilir.

n

Özel dedektifin görüntüleri elde ettiği sırada herhangi bir yasal durumu ihlal etmemesi gerekmektedir. Özellikle bir kişiyi takip ediyor ve onunla ilgili olarak bilgi toplama işi yapıyorsa bu noktada karşı tarafın kişisel hak ve özgürlüklerine oldukça dikkat etmesi gerekmektedir. Özel hayatı ihlal ederek alınan görüntüler hiçbir şekilde mahkemede delil olarak kullanılamayacaktır. Bununla birlikte yine yasal olmayan yollarla elde edilen görüntüler delil olarak kullanılamayacaktır. Bundan dolayı özel dedektifin görüntü toplarken oldukça hassas davranması gerekmektedir. Ayrıca anlaşma yaptığınız özel dedektifin bu konularla alakalı ilgili yasaları çok iyi bildiğinden emin olmalısınız. Yasalara tam anlamıyla hâkim bir araştırmacı, bu yasaların dışına çıkarak araştırma yapmayacağı için harcanan mesainin de boşa gitmemesi sağlanmış olacaktır. Bu noktada özellikle büyük iş size düşmektedir. Bu durumları tam olarak değerlendirerek dedektif seçmeniz halinde oldukça başarılı bir araştırma yapılmasını sağlayacaksınız. Bununla birlikte toplanan delillerin de mahkemede delil olarak değerlendirilmesi mümkün olacaktır.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n