Şile Dedektiflik

Şile Dedektiflik

Şile Dedektif hizmeti ile araştırma ve delillendirme konusunda uzman kuruluşumuz sayesinde hiçbir gerçek gizli kalmayacak. Özellikle araştırma yapılmasını talep ettiğiniz konuların araştırılarak gerekli delillere ulaşılması ve bu konuda yasal çerçeveler içerisinde kalınarak toplanan delillerin yasal merciler tarafından kabul ettirilmesi oldukça önemli bir noktadır.

n

Araştırılması talep edilen konunun mahiyetinin ne olduğu önemli değildir. Bu noktada anlaşma sağladığınız dedektife gerekli noktaları belirtmeniz yeterli olacaktır. Özellikle partnerinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız ve bununla ilgili delil toplanmasını talep edecekseniz, anlaşma yapacağınız özel dedektifi çok iyi seçmeniz gerekecektir. Özel dedektif araştırma yaparken delil toplama hususunda yasal sınırları çok iyi bilmeli ve karşı tarafın özel hayatını ihlal etmemelidir. Unutmayın ki toplanan delil her ne kadar önemli de olsa eğer “özel hayatın ihlali” durumu söz konusu olmuşsa bu delili hiçbir şekilde yasal olarak kullanamazsınız.

n

Bununla birlikte özel dedektif yeterli bilgi birikimine sahip olmaması ve araştırma yaparken kendisini açık etmesinden dolayı da birçok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle iş üzerinde yakalanan ve deşifre olan özel dedektifler işin daha da karmaşık bir almasına neden olabilir. Bu durumla karşı karşıya kalındığında ise yapılabilecek hiçbir şey kalmamaktadır. İşin kötüleşerek bu noktaya ulaşmasının önüne geçebilmek için ise daha en başından doğru kararlar vermeniz gerekir. İyi araştırma yapmalı ve bu sonuca göre karar almalısınız.

Şile Dedektiflik