Sancaktepe Dedektiflik

Sancaktepe Dedektiflik

Sancaktepe Dedektif hizmeti sayesinde hizmetlerine devam eden kuruluşumuz, karşılaştığınız tüm sorunların ortadan kaldırılabilmesi için tüm olanaklarını kullanmaktadır. Özel dedektif kavramının genelde cinayet dosyalarında kullanılıyor olması farklı alanlar için tercih edilemiyor olduğu anlamına gelmez. Özellikle araştırılması gereken hususlarda özel dedektiflerin kullanılması oldukça yerinde bir karar olacaktır. Araştırma esnasında yaşanacak en ufak sorunlara karşı bu sayede deşifre olma olasılığınız da ortadan kalkmış olacaktır.

n

Özel Dedektif Nedir?

n

Özel dedektif , araştırılması gereken bir konuyu ya da durumu sizin yerinize araştıran, gerektiği durumlarda ilgili delillerin toplanmasını sağlayarak konunun aydınlatılması için çalışmalar yapan kişidir. Bu kişi aynı zamanda çalışma yapacağı ülkenin yasalarına uygun olarak çalışmak ve gerekli izinlere sahip olmak zorundadır. Özel dedektif seçimi yaparken önemli husus ise kişinin yeterli tecrübeye sahip olup olmadığı durumudur. Gerekli tüm yasal izinlere sahip olmasına rağmen yeterli deneyime sahip olmayan dedektiflerin açacağı sorunlar, telafi edilemez boyutlara ulaşabilmektedir. Bu sorunların yaşanmaması için bu noktada oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir.

n

Delil Toplamak Suç Mu?

n

Bu noktada delilin nasıl ve hangi şartlar altında toplandığı oldukça önemlidir. Ülkemizde yasal sınırlar içerisinde kaldıktan sonra toplanan delillerle ilgili herhangi bir yasal yaptırım uygulanmamaktadır. Delil toplayan kişinin karşı tarafın “özel hayatın ihlali” konusunda oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Bu noktada yapılabilecek en ufak hata sonucunda alınan çok önemli deliller kullanılmaz hale gelebilmektedir.

Sancaktepe Dedektiflik