Rusya Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Anadolu(Yankı) Dedektif olarak; anayasa ve yasalarda ifade edilen kişilik haklarına saygı temelinde verilen özel dedektiflik hizmetleri “Özel Dedektifler Derneği Mesleki Etik Kurallar ve Çalışma Yönetmeliği” ilkelerine bağlı kalınarak sürdürülmektedir.

n

Eş takibi , eşlerden birinin işlediği bir kabahat, aldatma şüphesi vb suçların delillendirilmesi amacıyla yapılan bir takip görevidir. Aile toplumun yapı taşıdır. Sebebi ne olursa olsun boşanmak sancılı bir süreçtir. Emin olmadan böyle bir süreç başlatmak istemeyebilirsiniz. Eş Takibi bu durumda güveninizi sarsacak herhangi bir durum söz konusu olduğunda Star Özel Dedektiflik Bürosu sizin için gerekli takip ve gözlemi sağlayacaktır. Eş takibi Hizmeti, şüpheleriniz varsa onları gidermek veya haklılığınızı delillerle kanıtlayarak ekip arkadaşlarımızla birlikte profesyonel bir şekilde hazırlanan belgelerle sunmak üzere hukuksal süreçlerde her türlü desteği sağlayarak yanınızda olmak amacıyla verdiğimiz bir hizmettir.

n

Eş Takibi Hizmeti ?

n

Eş takibi, özel hayatı içinde barındırdığından dolayı çok hassas bir çalışmadır. Eşlerden birinin takip talep etmesi durumunda, kişiyle bir sözleşme imzalanır. Daha sonra istenen belgeleri bize ulaştırmanız gerekmektedir. Eş takibi araştırma, kişinin yaşam şartları ve sosyal hayatı dahilinde yapılmaktadır. Hangi saat diliminde ve nerede bulunduğuna göre, kişinin belirlediği zaman aralığında takip işlemi başlar. Sadece fiziki değil, sanal ve teknik takip olmak üzere 3 grup şeklinde sonuç odaklı çalışılmaktadır. Elde ettiğimiz tüm delil ve kanıtlar dosya haline getirilerek müşterimize teslim edilmektedir. Her çalışmamızda olduğu gibi Eş Takibi Hizmeti konusunda da esas aldığımız ilke, karşılıklı gizlilik ilkesidir .

n
n

Аnadolu (Yankı), как детектив; Специальные детективные услуги, которые даются на основе уважения прав лиц, выраженных в Конституции и законе, поддерживаются приверженностью принципам “частная ассоциация детективов, профессиональная этика и Трудовое регулирование”.

n

Коллегиального отслеживания является обязанностью преследовать проступок супруга, подозрение обмана и т.д. для целей доказательства преступлений. Это строительный блок семейного сообщества. Независимо от причины, развод является болезненным процессом. Вы не можете хотеть начать процесс как это без быть уверен. Когда речь заходит о любой ситуации, которая будет поколебать ваше доверие в этом случае, Star частный следователь бюро предоставит вам необходимые последующей и наблюдения. Служба отслеживания сверстников, если у вас есть сомнения, чтобы решить их или доказать свою праведно с нашими товарищами по команде в профессиональном порядке с документами, подготовленными, предоставляя все виды поддержки в правовом процессе, чтобы быть с вами Службы.

n

Коллегиального отслеживания является очень деликатное исследование, потому что она учитывает частную жизнь. Если один из супругов запрашивает последующей, договор подписан с лицом. Тогда вам нужно прислать нам запрошенные документы. Исследование взаимного отслеживания проводится в условиях жизни человека и его социальной жизни. В зависимости от того, в каком часовом поясе и где он находится, процесс отслеживания начинается со времени, указанного человеком. Изучается не только физическое, но и виртуальное и техническое наблюдение в виде 3-х групп результатов. Все доказательства и улики, которые мы получаем, приведены в файл и доставлены нашему клиенту. Как и в каждом исследовании, принцип, который мы берем на обслуживание взаимного отслеживания является принципом взаимной конфиденциальности.