Ordu Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Ordu Dedektiflik

Ordu Dedektiflik

n

Zamanın hızlı bir şekilde gelişmesi ve insanların artık internet aracılığıyla birçok farklı olaylara bulaşabiliyor olması, sorunların daha da büyümesine neden olmaktadır. İnsan kalabalığı içerisinde bazen kişi kendi yanında ki arkadaşının dahi ne işler çevirdiğini bilmiyorken, bazı ebeveynler de çocuklarından bihaber olarak yaşantılarına devam edebiliyorlar.  Sorunun gizli kalması ve insanların yaptıkları şeyleri artık çok rahat bir şekilde gizleyebiliyor olmasından dolayı insanlar en yakını hakkında bile yeterli bilgiye sahip olamıyor. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de internet ortamının yayın bir şekilde kullanılması ve arkadaş ortamının oldukça karmaşık bir yapıya bürünmesidir.

n

Önceleri bir çocuk sadece mahalle arkadaşlarıyla vakit geçiriyordu. Bilemediniz en fazla birkaç mahalle ileride ki kişilerle arkadaşlık kurma imkânına sahip olabiliyordu. Artık günümüzde bu durumdan söz etmek oldukça yersiz olacaktır çünkü internet sayesinde Türkiye’de kırsal bir bölgede yaşayan bir kişi Amerika’nın en lüks semtinde yaşayan birisiyle çok rahat bir şekilde arkadaşlık kurabiliyor. Üstelik bu arkadaşlık için belirli düzeyde dil bilmesine bile gerek kalmıyor. İnternet üzerinden sağlanan çeviri programları sayesinde iletişim problemi de ortadan kaldırılarak hızlı bir şekilde arkadaşlıklar kurulmuş oluyor.

n

Dedektif

n

Bu tür sorunların aşırı derecede fazla olması, insanın kendi çocuğu üzerinde ki bilgisini sorgulatmaya başlıyor. Acaba benim çocuğum kimlerle konuşuyor, kimlerle alışveriş yapıyor, herhangi bir yabancı madde kullanıyor mu ya da bu maddeleri kullanan birisiyle arkadaşlık yapıyor mu, bir sevgilisi var mı ya da kiminle ciddi anlamda bir ilişki yaşıyor gibi soruların hızlıca kafasının içinde döndüğünü söylemek yersiz olmayacaktır.

n

İşte bu soruların cevap bulabilmesi için yapmanız gereken şey özel bir dedektiften yardım almanızdır. Sizin yapabileceğiniz araştırma sınırı belli olduğundan yeterli bilgiye erişim sağlayamayacaksınız. Bunun yerine işinin ehli bir dedektifle anlaşarak çocuğunuzun araştırılmasını ve kimlerle arkadaşlık yaptığından tutun da nerelere takıldığına varıncaya kadar her ayrıntıya sahip olabilirsiniz. Bu araştırma yapılırken tabi ki çocuğunuzun kişisel haklarını ihlal edecek durumların ortaya çıkmayacağından emin olmalısınız. Sonuçta o da bir birey olarak kendi kararlarını kendisi alacaktır fakat özellikle arkadaş ortamının bilinmesi ve herhangi bir yabancı madde kullanımının olup olmadığını bilmek her ebeveynin kendisinde gördüğü bir hak olarak kabul edilmektedir.

n

Ayrıca özel dedektiflerin yapacağı araştırmalarda sizin deşifre olmanız da söz konusu olmayacaktır. Bu durumda çocuğunuzla olan iletişiminizde herhangi bir sorun ortaya çıkmayacaktır. Sonuçta hangi çocuk olursa olsun ebeveynleri tarafından gizlice araştırılmak hoşuna gitmeyecektir ve bu araştırmanın yapıldığını öğrenmesinin ardından aile olarak çok daha zor günlere adım atacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu tür sorunların ortaya çıkmaması adına, gerekli olan ve yapılması zaruri olarak gördüğünüz araştırmaları yapmalısınız. Bu araştırmaları özel bir dedektif yardımıyla yapmanız ise oldukça mantıklı bir hareket olacaktır.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n