Mersin Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Mersin Özel Dedektiflik Bürosu

Televizyonda, sosyal medyada veya çevremizde her gün gördüğümüz ve okuduğumuz haberleri daha doğrusu olayları hiç başımıza gelmeyecekmiş gibi okur ve geçeriz. Günlük hayatımıza döneriz. Oysaki hepsi hayatın getirdiği durumlardır ve bir gün bizim de başımıza gelmeleri çok uzak bir ihtimal değildir. Geldiğindeyse ne yapacağımızı bilemeyebilir ve sonucunda bocalayabiliriz. Bu süreçte kaybettiğimiz her dakika çözüme biraz daha bizi uzaklaştırır ve yaşadığımız kaygı, panik, acı veya üzüntüden kaynaklı yaşanan olaylara geniş çerçeveden bakamayabiliriz. Mersin Özel Dedektif Bürosu’nun hedefiyse tam olarak budur.

Uygun Fiyatlı Dedektif

Yaşadığınız olay veya durumlara başka bir açıdan, geniş bir çerçeveden bakabilmek ve nihayetinde çözüme kavuşturabilmek. Alanında uzman dedektiflerimiz süreç boyunca korudukları gizlilikleriyle birlikte olayları açığa çıkarmayı hedeflerler. Süreç boyunca yasal olmayan hiçbir adım atmaz, etikliğe ve sizin kendi alanınıza dâhil olmamaya özen göstermektedirler. Aynı zamanda Mersin Özel Dedektif Bürosu olarak her gelişmeyi sizinle açıkça ve net olarak paylaşmaya önem vermekteyiz. Çözümleyemediğiniz veya anlamlandıramadığınız bir durum veya olay yaşamaktaysanız Mersin Özel Dedektiflik Bürosuna başvurmalısınız. Zira biz Mersin Özel Dedektiflik Bürosu olarak sizin bilginiz dâhilinde ve yaşanan olayın çerçevesinde ki kişilerin izini sürmek, olay dosyası incelemek ve yine olay çerçevesinde ki kişileri araştırmak gibi hizmetleri sunmaktayız.

Mersin Dedektif Ekipleri

Hizmetleri sunarken alanında uzman dedektiflerimiz yaşadığınız olaya açıklık hangi yöntem getirecekse veya hangi yöntem düğümü çözecekse en uygun yöntemi seçer ve etik kurallar çerçevesinde süreci devam ettirir. Bu süreciyse yalnızca siz müşterilerimiz yönetmektesiniz. Zira biz Mersin özel dedektif bürosu olarak sizin istemediğiniz hiçbir adım atmayız ve sürecin herhangi bir adımında sonlandırmak istediğiniz takdirde dosyanızı etik kurallar çerçevesinde kapatır ve olayın ve sizin gizliliğinizi korumaya devam ederiz. Bu süreç boyunca sizden tek beklentimiz olayla alakalı bildiğiniz bütün bilgi ve olayı kapsayan kişileri şeffaflıkla birlikte bizimle paylaşmanızdır. Zira yanlış verdiğiniz tek bir bilgi dahi süreci çok başka bir yöne götürebilir ve sizi çözümünüzden uzaklaştırabilir. Hem bu süreci zorlaştırmamak hem de uzatmamak adına şeffaflığınız ve işimize verdiğimiz önemle birlikte asla vazgeçmeyeceğimiz ilkelerden biri olan gizlilik ilkemize inanarak bizimle bilgilerinizi paylaşmanız siz müşterilerimizin bu süreci daha kolay atlatmanız ve çözümlerinize kısa, kolay yoldan ulaşmanız için önemlidir. Mersin özel dedektiflik bürosu olarak önceliğimiz siz ve sizin kendinizi bu süreç boyunca güvende hissetmenizdir.

Uzman Dedektif Kadrosu

Alanında uzman dedektiflerimiz her zaman öncelikle sizi gözetmekte ve bu önceliğin ışığında sürece devam etmektedirler. Lütfen yaşadığınız olaylarda korkmayın veya çekinmeyin. Mersin özel dedektif bürosuna gelin. Bizi tanıdığınız an korkularınızı ve çekincelerinizi bir kenara bırakacak ve sizinle birlikte yönettiğimiz bu süreçte hem cevaplarınıza kavuşacak hem de bu süreçte güvende hissedeceksiniz. Mersin Özel Dedektiflik Bürosu’nun size olanak sağlamasıyla birlikte hayatınızda daha fazla sır olmasın.

Mersin Dedektiflik

Mersin Dedektif

n

Bununla birlikte resmi olarak polis adına çalışmayan ama bulundukları ülkenin yasaları çerçevesinde araştırma yapan özel dedektifler de bulunmaktadır. Özel dedektifler, her ne kadar resmi polis gibi görev yapamıyor olsa da elde ettikleri deliller asla gözardı edilmeyecektir. Bundan dolayı çözümü zor olan ya da belirli ipuçlarının olmamasından dolayı bir türlü çözüme kavuşamamış olan olaylar için özel dedektif kiralamak oldukça mantıklı bir hareket olacaktır.

n

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özel dedektiflik hizmeti veren kişiler bulunmaktadır. Özel ofisleri bulunan bu kişilerle görüşmeniz ve olayı çözüme kavuşturabilmek için yapacağınız çalışmalar olayın çözüme gitmesine büyük katkı sağlayacaktır. Bu kapsamda kişisel olarak tek başına özel dedektiflik yapan kişiler olsa da aslında bu işi tam anlamıyla profesyonel olarak yapan ve bu anlamda bir firma kurarak faaliyetlerini tam anlamıyla yasal çerçevede yapan kişilerinde varlığından söz edebiliriz.

n

Ülkemizde genel olarak bakıldığında yaklaşık olarak 1000 civarında özel dedektiflik sektöründe hizmet veren firma ve şahıs bulunmaktadır. Özel dedektiflik alanında hizmet veren bu kişi ve kurumlar genellikle yasal çerçevede çalışmaktadır. Bu anlamda yapılan tüm anlaşmaları sözleşme şeklinde yapmakta ve gerekli tüm bilgileri sunmaktadır.

n

Yasalarda Özel Dedektiflik Var Mı?

n

Dünyanın çeşitli yerlerinde özel dedektiflik tam anlamıyla yasalarla desteklenmektedir. Bununla birlikte ülkemizde herhangi bir yasa yürürlükte olmasa da tam olarak yasal değil de diyemiyoruz. Özel dedektiflik ile ilgili olarak ilk kanun istemi 1994 yılında talep edilmişti. Bu talep zamanın TBMM’si tarafından kabul edilerek onaylanması amacıyla zamanın Cumhurbaşkanına gönderilmişti fakat tekrar görüşülmesi üzere yeniden TBMM’ye gönderilmiştir.

n

Bu durumda yasa reddedilmediği için aslında yasak bir uygulama olarak değerlendirilememektedir. Şuanda hala tasarı olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi arşivinde bulunmaktadır. Bununla birlikte yasama yılı içerinde teklif edilen yasa tüzük gereği hükümsüz sayılmayan yasa teklifi statüsündedir.

n

Bundan dolayıdır ki ülkemizde yapılan ya da yapılacak olan dedektiflik faaliyetlerinin aslında yasal olarak bir dayanağı bulunmaktadır. Bu kapsamda yapılan çalışmalar ise değerlendirme altına alınarak sonuca götürmesi bağlamında kullanılabilmektedir.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n