Manisa Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Manisa Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektif denildiğinde aklımıza belirli fantastik kurgu filmleri gelse de aslında gerçek hayatta  dedektiflik hizmetlerine ihtiyaç duyacağımız birçok hayatın içinden olaylar yaşıyoruz. Yaşadıklarımızla birlikte karşımıza çıkan sorular maalesef aynı zamanda yanında cevapları getiremeyebiliyor ve böyle durumlarda cevapları öğrenmeden hayatımıza devam edemeyebiliyoruz. İşte Manisa Özel Dedektiflik Bürosu da yaşadığınız olay vb. durumlarda oluşan sorulara doğru cevabı bulmanızı sağlarken, çözümünü de beraberinde size sunuyor. Elbette hayatınıza dair gizlilik ve birikim gerektiren bu durumlar, alanında uzman ve profesyonel dedektiflerimizin emin ellerine teslim ediliyor.

Manisa En İyi Dedektiflik

Manisa dedektif bürosu süreciniz boyunca; sizin bizlere sağladığınız tamamen gerçek ve açık bilgiler ışığında ipuçlarını titizlikle arayan dedektiflerimiz sizi olabildiğince en kısa sürede cevaplarınıza ve çözümünüze kavuşturuyor. Manisa Dedektiflik Bürosu olarak yaşadığınız durumla alakası olan ve sizi çözümünüze yaklaştıracağına inandığımız kişilerin takibini yapmak, gizliliğini sürdüren olayları inceleyerek açığa çıkarmak, gerekli dosyaları taramak, olay, durum ve dava çerçevesindeki taraflarla alakalı araştırma yapmak gibi hizmetleri size en uygun opsiyonu seçerek sunmaktadır. Yakınlarınızı ilgilendiren bir olay yaşadığınızda hem olayın etkisi hem de olaya etki eden isimlere olan yakınlığınız sebebiyle doğru adımları izleyemeyebilir ve bazı durumlarda objektif olamayabilirsiniz. Sonucunda doğru cevap ve asıl olması gereken çözümden uzaklaşmış olursunuz. Biz Manisa Özel Dedektiflik Bürosu olarak gerek profesyonelliğimiz gerek siz müşterilerimize karşı hissettiğimiz sorumluluğun etkisiyle titiz ve etik bir çalışma süreci geçirerek sizi cevap ve çözümlerinize en kısa sürede kavuşturmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda yine size karşı hissettiğimiz sorumluluğun etkisiyle araştırmamız boyunca şeffaflığımızı siz müşterilerimize yansıtmaya özen gösteriyoruz.

Profesyonel Dedektif Hizmetleri

Manisa özel dedektif bürosu olarak sizlerin cevaplarını ararken aslında bir bakıma bu süreci sizler yönetiyorsunuz. Dosyanızı sürecin neresinde olursa olsun kapatmak istediğiniz zaman dosyanızı kapatıyor ve bütün kararlarınıza büyük bir dikkatle saygı duyuyoruz. Bu adımların hepsinin bütününde işimizi ciddiye almak ve Manisa Dedektiflik Bürosu olarak işimizi sevmekten geçiyor. Siz müşterilerimizden tek beklediğimiz önemli görmediğiniz detayları veya söylemediğiniz tek bir bilginin bu süreci ne kadar farklı yöne götürebileceğini bilmek ve bize bütün detayları anlatarak güvendiğinizi göstermek. Zira Manisa Özel Dedektiflik Bürosunun en önemli ilkelerinden biri gizlilik bir diğeriyse etik olmaktır. İlk önceliğimizse her zaman siz müşterilerimizin güvenini boşa çıkartmamaktır. Alanında uzman dedektiflerimiz dâhil olmak üzere benimsediğimiz bu ilkeleri benimsemektedirler ve her daim gözetmektedirler.

Manisa Dedektif İşlemleri

Eğer çözülmesi gereken bir durum yaşıyor, çözmekte zorlanıyorsanız ve dedektifliğe karşı duyduğunuz endişeler varsa bize güvenebilirsiniz. Bize başvurduğunuz takdirde sizde süreç içerisinde bu endişeleri unutacağınızı temin ederiz. Bu süreç boyunca alanında uzman dedektiflerimiz yasal olmayan hiçbir yola başvurmamakta ve sizin alanınıza saygı duymaktadır. Manisa Özel Dedektiflik Bürosu olarak bütün ekiplerimizin birinci önceliği bu süreci olabildiğince kendinizi güvende hissederek geçirmeniz ve bize karşı olan güveninizi sürdürmenizdir. Manisa dedektif bürosuna başvurduğunuz takdirde yaşadığınız hiçbir olay cevapsız ve çözümsüz kalmaz.

Manisa Dedektiflik

Manisa Dedektiflik

n

Özel dedektif kullanımı, özellikle son dönemlerde ülkemizde oldukça yaygınlaşan bir uygulama olarak bilinmektedir. Dedektiflerin yaptıkları araştırmalar sonucunda birçok gizli kalmış ipucu ortaya çıkarken, çözülmesi imkânsız gibi görülen davaların da başarılı bir şekilde sonuçlandırıldığını görebilirsiniz. Dedektif kiralama kültürü ülkemizde tam anlamıyla gelişmemiş olsa da son yıllarda bu sayının artış göstermesi, ilerleyen dönemlerde özel dedektif kullanmayı tercih eden insanların sayısında ciddi bir artış yaşanacağını göstermektedir.

n

Dedektiflerin gizli bir şekilde araştırmaya dâhil olmasının ardından, davanın kısa süre içerisinde sonuçlandırılabilmesi adına çalışmalarına başlamaktadır. Bu çalışmalar esnasında özellikle elde ettiği delillerle birlikte bir rapor hazırlanarak araştırma isteyen kişiye sunum yapılmaktadır. Peki, özel dedektiflerin bu araştırma sırasında elde ettiği delillerin mahkemede kullanılabilmesi mümkün müdür?

n

Özel dedektifler konu ne olursa olsun yaptıkları araştırmalarda özellikle görüntü almaya özen göstermektedirler. Bu hem fotoğraf çekme ile yapılmakta hem de video kayıt cihazlarının kullanımıyla yapılmaktadır. Burada en merak edilen konulardan birisi, işte bu kaydedilen fotoğraf ya da videoların mahkeme aşamasında delil olarak kullanılabileceği noktasıdır.

n

Dedektifin yaptığı araştırmalardan elde ettiği bu görüntülerin mahkemede kullanılması mümkündür. Özellikle bu durumda bu görüntülerin kullanılmasını engelleyecek herhangi bir yasa bulunmamaktadır. Bundan dolayı dedektiflerin elde ettikleri bu görüntüler mahkemede delil olarak karşı tarafın aleyhine rahatlıkla kullanılabilir.

n

Özel dedektif elde ettikleri görüntüleri mahkemede delil olarak kullanılabileceğini ifade etmiştik. Fakat bu noktada oldukça dikkatli davranılması gerektiğini unutmamalısınız. Çünkü dedektifin elde ettiği her görüntü delil niteliği taşımayacaktır. Hatta bazı görüntüleri ele geçirmesi ya da kayıt esnasında bulunduğu durum, alınan görüntünün delil olarak kullanılması bir kenara suç olarak bile değerlendirilebilir.

n

Özel dedektifin görüntüleri elde ettiği sırada herhangi bir yasal durumu ihlal etmemesi gerekmektedir. Özellikle bir kişiyi takip ediyor ve onunla ilgili olarak bilgi toplama işi yapıyorsa bu noktada karşı tarafın kişisel hak ve özgürlüklerine oldukça dikkat etmesi gerekmektedir. Özel hayatı ihlal ederek alınan görüntüler hiçbir şekilde mahkemede delil olarak kullanılamayacaktır. Bununla birlikte yine yasal olmayan yollarla elde edilen görüntüler delil olarak kullanılamayacaktır. Bundan dolayı özel dedektifin görüntü toplarken oldukça hassas davranması gerekmektedir. Ayrıca anlaşma yaptığınız özel dedektifin bu konularla alakalı ilgili yasaları çok iyi bildiğinden emin olmalısınız. Yasalara tam anlamıyla hâkim bir araştırmacı, bu yasaların dışına çıkarak araştırma yapmayacağı için harcanan mesainin de boşa gitmemesi sağlanmış olacaktır. Bu noktada özellikle büyük iş size düşmektedir. Bu durumları tam olarak değerlendirerek dedektif seçmeniz halinde oldukça başarılı bir araştırma yapılmasını sağlayacaksınız. Bununla birlikte toplanan delillerin de mahkemede delil olarak değerlendirilmesi mümkün olacaktır.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n