Konya Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Konya Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektif alanında eğer hizmete ihtiyaç duyuyorsanız bunun için güvenilir olan Konya özel dedektiflik bürosu ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü zorlu süreç ile baş etmek yerine bu konuda alanında daha deneyimli olan bu kişilerden destek alabilirsiniz. Kimi süreçler sizin tahmin edeceğinizden daha da zorlu ilerler. Bu gibi süreçlerde kendi müdahaleniz ile bir yere varmanız imkânsızdır. Bunun için uzman birinden yardım isteyerek işe başlamak sizin için daha olumlu olur. Bu şekilde süreci daha sağlıklı geçirebilirsiniz. Sizin için önerilen Konya özel dedektif bürosu bu alanda kapsamlı çalışan bir ekibe sahiptir. Bu işe yıllarını vermiş olan büro ile çalışmaya başladığınız an daha rahat bir süreç geçireceksiniz. Sizler müdahale bile etmeye gerek duymadan sadece bilgi ve belgelerin toplanmasını bekleyebilirsiniz. Bunun için özel yetiştirilmiş olan bir ekip sizleri bekler.

Konya Özel Dedektiflik Bürosu Hizmetleri

Dedektif alanında uzman olan kişilerle bu süreci geçirdiğiniz an daha sağlıklı bir sonuca varabilirsiniz. Bu alanda Konya dedektiflik bürosunun öne çıkan çalışma alanları şu şekildedir.

  • Kayıp olan bir kişi ile ilgili araştırma yapmak,
  • Kayıp ya da çalıntı olan bir belgenin peşine düşmek,
  • Dava sürecine etki edecek bilgi ve bulguları toplamak,
  • Çok eskide kalmış olan bir olay hakkında bilgi toplamak.

Daha pek çok konuda dedektiflik hizmeti alabilir ve işinizi sağlıklı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Bunun için sizin ekstra bir şey yapmanıza bile gerek duyulamaz. Sadece süreci dedektife bırakmanız yeterlidir. Daha sağlıklı ve olumlu bir süreç geçirmek adına dedektife riayet etmeniz önem taşır. Süreç sonunda ele alınan konu ile ilgili aklınızda soru işareti kalmayacaktır. Bu konuda detaylı bir şekilde çalışan bu ekibe güvenebilir ve süreci onlara emanet edebilirsiniz.

Konya Özel Dedektiflik Bürosu İş Süreci

Dedektif açısından işin zorluk derecesi önem taşır. Eğer iş dedektifin yapamayacağı kadar zor ise işe girişmekten vaz geçer. Bu noktada işi kabul etmek önem taşır. Kabul görünen işin ardından araştırma safhasına geçilir. İlk olarak işle ilgili genel bilgiler tarafınızdan istenir. Sonrasında nelerin yapılacağı ve nasıl işe başlanılacağı kararına varılır. Bu noktada her şey dedektifin kontrolünde olur. Sizler olaya pek müdahale edemezsiniz. Uzman bir dedektif için iş süreci önem taşıdığı için bunun kontrolünü kimseye veremez. İş süresince çıkacak olan her zorluğa karşı müdahale etmek adına her şey dedektif tarafından tasarlanır. Araştırma kısmında elde edilen bulgu ve bilgiler tarafınıza teslim edilerek tam sonuca varılmaya çalışılır. Eğer sonuç tam olarak tarafınızdan kabul görürse işlem sona erer. Bu konuda Konya özel dedektif bürosu ile irtibata geçerek daha sorunsuz ve sağlıklı bir sürece adım atabilirsiniz. Bu konuda size destek verecek olan bir ekip ile çalışabilirsiniz.

Konya Dedektiflik

Konya Dedektiflik

n

Son dönemde özellikle araştırılması istenen konuların derinlemesine araştırılması ve gözle görülmeyen delillerin ortaya çıkartılabilmesi için özel dedektif kullanımı yaygınlaşmış durumda. Bu noktada çoğu insan merak ettiği ya da aydınlatılmasını istediği olaylarla alakalı olarak araştırma yapılması için özel dedektiflere başvurmaktadır.

n

Özel dedektifler hem kişisel olayların aydınlatılmasına yardımcı olmakta hem de kurumsal sorunların yaşandığı durumların netlik kazanılması için çalışmalar yapmaktadır.

n

Özel dedektif ne demek?

n

“Özel dedektif” kelimesi genellikle çoğunluk tarafından cinayet filmlerinde ya da polisiye dizilerde karşılaşılan bir kavramdır. Aslında ülkemizde çoğu insan özel dedektiflerin sadece cinayet davalarına baktıklarını ve sadece bu olayların aydınlatılması amacıyla delil topladıklarını düşünmektedir.

n

Aslında özel dedektifler cinayet davaları dâhil olmak üzere aklınıza gelen tüm durumları araştırabilme özelliğine sahiptir. Bu durumda sadece araştırılması istenen konuya alaka duyabilecek bir dedektif bulmanız yeterli olacaktır. Bu konuyla alakalı olarak merak ettiğiniz konuyla ilgili gerekli deneyimlere sahip özel dedektifi bulmanız gerekmektedir.

n

Normal şartlar altında herhangi bir dedektif kiralandığında araştırılması istenen her konuyla ilgili araştırma yapma yeterliliğine sahip olmaktadırlar. Bununla birlikte belirli alanlar üzerinde yeterli deneyim yapmış olan ve özellikle o konuyla alakalı işleri kabul eden dedektifler daha fazla talep görmektedir.

n

Özel dedektif kiralamak yasal mıdır?

n

Yapılacak araştırmalarda özel dedektifin yardımını almak ülkemizde yasal olarak suç değildir. Tabi burada dedektifin yaptığı araştırmalar esnasında karşı tarafın kişisel haklarından herhangi birisini tehdit etmemiş olduğunu kabul edersek. Bundan dolayı dedektifle anlaşırken kişinin ne kadar deneyimli olduğunu bilmeniz sizin için oldukça önemli bir seçim olacaktır.

n

Ülkemizde özel dedektif kiralamak ve bu özel dedektiflerin belirli konularda araştırma yapması yasaldır. Bu kapsamda yapılan araştırmalar ve ele geçirilen delillerden mahkeme aşamasından faydalanma imkânı bulunmaktadır. Burada dikkat edilecek tek husus her şeyin yasal zemin çerçevesinde yapılıyor olmasıdır.

n

İlk olarak anlaşma yapılacak olan dedektifin gerekli izinlere ve belgelere sahip olması gerekmektedir. Bununla birlikte yine söz konusu kişinin araştırma yapacağı konuyla alakalı olarak yasal zeminleri iyi bilmesi ve bu konulara hâkim olması zorunludur. Araştırma yapılırken hata yapılmaması ve bulunan delillerin “kanıt” niteliğini kaybetmemesi için özellikle konuyla alakalı yasaların son derece iyi bilinmesi gerekmemektir.

n

Anlaşma yapacağınız özel dedektif ile karşılıklı olarak sözleşme imzalamanızda oldukça önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar sözlü olarak şartlar konuşulsa da bu durumu kâğıda dökerek karşılıklı olarak imzalamanız, daha sonra karşılaşacağınız birçok sorunun önüne geçecektir. Bu aşamada oldukça titiz bir çalışma yapmalı ve çalışma yapacağınız özel dedektif ile ilgili yeterli bilgilere sahip olmalısınız.

n

Bu hususlardan herhangi birisini göz ardı edilmesi sonucunda oldukça olumsuz durumların ortay acıkmasına neden olabilirsiniz. Bundan dolayı özellikle özel dedektif kiralama hususunda oldukça titiz bir çalışma yapmanız gerekmektedir.

n
n

n
n

n
n