Katar Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Anadolu(Yankı) Dedektif olarak; anayasa ve yasalarda ifade edilen kişilik haklarına saygı temelinde verilen özel dedektiflik hizmetleri “Özel Dedektifler Derneği Mesleki Etik Kurallar ve Çalışma Yönetmeliği” ilkelerine bağlı kalınarak sürdürülmektedir.

n

Eş takibi , eşlerden birinin işlediği bir kabahat, aldatma şüphesi vb suçların delillendirilmesi amacıyla yapılan bir takip görevidir. Aile toplumun yapı taşıdır. Sebebi ne olursa olsun boşanmak sancılı bir süreçtir. Emin olmadan böyle bir süreç başlatmak istemeyebilirsiniz. Eş Takibi bu durumda güveninizi sarsacak herhangi bir durum söz konusu olduğunda Star Özel Dedektiflik Bürosu sizin için gerekli takip ve gözlemi sağlayacaktır. Eş takibi Hizmeti, şüpheleriniz varsa onları gidermek veya haklılığınızı delillerle kanıtlayarak ekip arkadaşlarımızla birlikte profesyonel bir şekilde hazırlanan belgelerle sunmak üzere hukuksal süreçlerde her türlü desteği sağlayarak yanınızda olmak amacıyla verdiğimiz bir hizmettir.

n

Eş Takibi Hizmeti ?

n

Eş takibi, özel hayatı içinde barındırdığından dolayı çok hassas bir çalışmadır. Eşlerden birinin takip talep etmesi durumunda, kişiyle bir sözleşme imzalanır. Daha sonra istenen belgeleri bize ulaştırmanız gerekmektedir. Eş takibi araştırma, kişinin yaşam şartları ve sosyal hayatı dahilinde yapılmaktadır. Hangi saat diliminde ve nerede bulunduğuna göre, kişinin belirlediği zaman aralığında takip işlemi başlar. Sadece fiziki değil, sanal ve teknik takip olmak üzere 3 grup şeklinde sonuç odaklı çalışılmaktadır. Elde ettiğimiz tüm delil ve kanıtlar dosya haline getirilerek müşterimize teslim edilmektedir. Her çalışmamızda olduğu gibi Eş Takibi Hizmeti konusunda da esas aldığımız ilke, karşılıklı gizlilik ilkesidir .

n
n

الأناضول (صدي) كمخبر. ويتم الحفاظ علي خدمات المباحث الخاصة التي تقدم علي أساس احترام حقوق الأشخاص المعرب عنها في الدستور والقانون ، وذلك بالتقيد بمبادئ “الأخلاق المهنية لرابطه المخبرين الخاصين وتنظيم العمل”.

n

وتتبع النظراء واجب متابعه جنحه الزوج ، والاشتباه في الخداع ، وما إلى ذلك ، لغرض إثبات الجرائم. انها اللبنة التي يبني بها مجتمع الاسره. ومهما كان السبب ، فان الطلاق عمليه مؤلمه. قد لا ترغب في بدء عمليه من هذا القبيل دون التاكد. عندما يتعلق الأمر بأي حاله من شانها ان تهز ثقتكم في هذه الحالة ، فان مكتب المحقق الخاص ستار سيوفر لك المتابعة اللازمة والمراقبة. خدمه تتبع النظراء ، إذا كان لديك شكوك ، لحلها أو إثبات باستقامتك مع زملائنا في الفريق بطريقه احترافية مع الوثائق التي أعدت من خلال تقديم جميع أنواع الدعم في العملية القانونية لتكون معك خدمه.

n

تتبع الاقران هو دراسة دقيقه جدا ، لأنه يستوعب الحياة الخاصة. وإذا طلب أحد الزوجين المتابعة ، يوقع عقد مع الشخص. ثم تحتاج إلى إرسال لنا الوثائق المطلوبة. وتجري بحوث تتبع النظراء في الظروف المعيشية للشخص وفي الحياة الاجتماعية. وتبعا للمنطقة الزمنيه ومكان وجودها ، تبدا عمليه التتبع في الفترة الزمنيه المحددة من قبل الشخص. ليس فقط المادية ، ولكن المتابعة الظاهرية والتقنية في شكل 3 مجموعات من النتائج هي دراسة. كل الادله والادله التي نحصل عليها يتم إحضارها إلى الملف وتسليمها لعميلنا وكما هو الأمر في كل دراسة ، فان المبدا الذي نتخذه بشان خدمه تتبع النظراء هو مبدا السرية المتبادلة.