Kartal Dedektiflik

Kartal Dedektiflik

Kartal Dedektif hizmetleri sunan kuruluş olarak gerek kişisel durumların araştırılması gerekse kurumsal faaliyet alanlarının raporlanması hususunda sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek hizmet politikasını uyguluyoruz. Özellikle araştırılması istenen konular hakkında gerekli araştırmalar yapılarak bilgileri topluyor ve ihtiyaç dahilinde bu bilgileri delil niteliğine taşıyabilecek envanterlerin oluşmasına imkan sağlıyoruz. Bu hususta dikkat edilmesi gereken tek şey ise anlaşma sağlanacak dedektifin deneyimli olmasıdır.

n

Özel Dedektif Tutmak Suç Mu?

n

Özel dedektif ile anlaşma sağlayarak belirli bir konunun araştırılması ve bu konuyla alakalı olarak gerekli delillerin dedektif tarafından sağlanması tamamen yasal bir durumdur. Ülkemizde uygulanan yasalar çerçevesinde bu duruma karşı uygulanan herhangi bir suçlama bulunmamaktadır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken tek şey ise anlaşma yapmış olduğunuz dedektifin gerekli yasal izinlere sahip olmasıdır. Bunun dışında herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

n

Özel Dedektif Tutarken Nelere Dikkat Edilmeli?

n

Özel dedektifin yasal izne sahip olması kadar aynı zamanda deneyimli olması sizin için göz önünde bulundurmanız gereken noktalar arasında ilk sırada olmalıdır. Unutmayın ki gerekli izinlere sahip olan fakat yeterinde deneyimi bulunmayan bir dedektifin araştırma yaptığı esnada bazı olumsuz durumlara neden olabileceği bilinmelidir. Her ne kadar işini iyi yapsa da özellikle delil toplama konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip değilse, toplanan delillerin hiçbir önemi kalmayacaktır. Dedektifin yasal belgelere sahip olması gerektiği gibi toplanan delillerinde yasal çerçeve içerisinde elde edilmiş olması gerekmektedir.

Kartal Dedektiflik