K.maraş Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Contact Us
dedektif kahramanmaraş

K.maraş Dedektiflik – 0 532 153 22 84

K.Maraş Dedektif olarak yaşamış olduğunız sorunların ortadan kaldırılması adına yanınızda yer alıyoruz. Özellikle ailevi mevzular başta olmak üzere tüm problemlerınızın araştırılmasını ve gerekli görülen delillerin toplanmasını sağlıyoruz.

Eşinizin son dönemlerde farklı davranışlar içinde olduğunu görüyor ve tavırlarından şüpheleniyorsanız “Eş takip edeni” adı verilen sistemden yararlanarak gerçeği ortaya çıkarabilirsiniz. Bu sayede eşinizin sizden gizlediği bir durumun olup olmadığıyla ilgili somut ilgilerin elde edilmesini sağlamış olacaksınız.

Eş takip edeni nedir?

Eş takibi, eşinden şüphelenen fert tarafından kiralanan özel dedektifin karşı tarafın belirlenen süre içinde adım adım takip ederek anormal bir durumun olup olmadığını ortaya çıkarma sürecine verilen isimdir. Bu süreç içinde özel dedektif gerekli gördüğü noktalarda fotoğraf çekimi yaparak bazı durumların delillendirilmesini de sağlayabilmektedir.

Eş takip edeni sonuç garantisi var mıdır?

Özel dedektif ‘lerin bu tür araştırmalar yaparken kesin sonuç garantisi vermesi ne yazık ki mümkün olamamaktadır. Çünkü karşı tarafın araştırma meydana getirilen süre içinde herhangi bir tavır içinde olması garantili olmayabilir. Belki de araştırmanın sona ermesinin hemen peşinden şüphe edilen konuyla ilgili olarak faaliyette bulunabilir.

Bundan dolayı bu tür araştırmaların yapılması istendiğinde anlaşma süresinin çok uzun tutulması hatta kesin bir sonuç alıncaya kadar devam ettirilmesi oldukca önemlidir. Bu mevzuyla ilgili olarak alanında uzman dedektiften karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunmanız oldukça faydalı olacaktır diyebiliriz.

Share this post?

Anadolu Dedektiflik

Yorum Yapmak İster Misiniz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

العربية简体中文EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийTürkçe