İtalya Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Contact Us
dedektif

İtalya Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Anadolu(Yankı) Dedektif olarak; anayasa ve yasalarda ifade edilen kişilik haklarına saygı temelinde verilen özel dedektiflik hizmetleri “Özel Dedektifler Derneği Mesleki Etik Kurallar ve Çalışma dedektif Yönetmeliği” ilkelerine bağlı kalınarak sürdürülmektedir.

Eş takibi , eşlerden birinin işlediği bir kabahat, aldatma şüphesi vb suçların delillendirilmesi amacıyla yapılan bir takip görevidir. Aile toplumun yapı taşıdır. Sebebi ne olursa olsun boşanmak sancılı bir süreçtir. Emin olmadan böyle bir süreç başlatmak istemeyebilirsiniz. Eş Takibi bu durumda güveninizi sarsacak herhangi bir durum söz konusu olduğunda Star Özel Dedektiflik Bürosu sizin için gerekli takip ve gözlemi sağlayacaktır. Eş takibi Hizmeti, şüpheleriniz varsa onları gidermek veya haklılığınızı delillerle kanıtlayarak ekip arkadaşlarımızla birlikte profesyonel bir şekilde hazırlanan belgelerle sunmak üzere hukuksal süreçlerde her türlü desteği sağlayarak yanınızda olmak amacıyla verdiğimiz bir hizmettir.

Eş Takibi Hizmeti ?

Eş takibi, özel hayatı içinde barındırdığından dolayı çok hassas bir çalışmadır. Eşlerden birinin takip talep etmesi durumunda, kişiyle bir sözleşme imzalanır. Daha dedektif sonra istenen belgeleri bize ulaştırmanız gerekmektedir. Eş takibi araştırma, kişinin yaşam şartları ve sosyal hayatı dahilinde yapılmaktadır. Hangi saat diliminde ve nerede bulunduğuna göre, kişinin belirlediği zaman aralığında takip işlemi başlar. Sadece fiziki değil, sanal ve teknik takip olmak üzere 3 grup şeklinde sonuç odaklı çalışılmaktadır. Elde ettiğimiz tüm delil ve kanıtlar dosya haline getirilerek müşterimize teslim edilmektedir. Her çalışmamızda olduğu gibi Eş Takibi Hizmeti konusunda da esas aldığımız ilke, karşılıklı gizlilik ilkesidir .


Anadolu (Yankı) come detective; I servizi investigativi speciali forniti sulla base del rispetto dei diritti delle persone espresse nella costituzione e nella legge sono mantenuti rispettando i principi di “private investigatori Association Professional e regolamento del lavoro”.

Il peer Tracking è un dovere di perseguire un reato di coniuge, sospetto di inganno, ecc. ai fini della prova di reati. È il blocco di costruzione della comunità familiare. Qualunque sia la ragione, il divorzio è un processo doloroso. Potresti non voler avviare un processo come questo senza esserne sicuro. Quando si tratta di qualsiasi situazione che scuoterà la vostra fiducia in questo caso, il Star Private Investigator Bureau vi fornirà il follow-up e l’osservazione necessari. Peer Tracking Service, se avete dubbi, per risolverli o dimostrare il vostro rettamente con i nostri compagni di squadra in modo professionale con i documenti preparati fornendo tutti i tipi di supporto nel processo legale per essere con voi servizio.

Peer Tracking è uno studio molto delicato, perché ospita la vita privata. Se un coniuge richiede un follow-up, un contratto è firmato con la persona. Quindi è necessario inviare i documenti richiesti. La ricerca peer-Tracking viene svolta nelle condizioni di vita e nella convivenza sociale della persona. A seconda del fuso orario e del luogo in cui si trova, il processo di tracciamento inizia all’intervallo di tempo specificato dalla persona. Sono studiati non solo il follow-up fisico, ma virtuale e tecnico sotto forma di 3 gruppi di risultati. Tutte le prove e le prove che otteniamo vengono introdotte nel fascicolo e consegnate al nostro cliente. Come in ogni studio, il principio che prendiamo per il servizio di tracciamento tra pari è il principio della riservatezza reciproca.

Share this post?

Anadolu Dedektiflik

Yorum Yapmak İster Misiniz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

العربية简体中文EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийTürkçe