Isparta Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Isparta Dedektiflik

Isparta Dedektiflik

n

Günümüzün en büyük sorunlarından birisi olan borç meselesi, her geçen gün daha da karmaşık hale gelmektedir. İnsanların aldıkları borçları zamanında ödememeleri, kullandıkları kredi kartlarını sanki ödemeyecekleri gibi harcamaları, hiç ihtiyacı olmamasına rağmen banka kredisi kullanarak çeşitli şeyler alması gibi aşırı harcamaların, zaman içerisinde birikmesi söz konusu olmaktadır. Biriken bu borçlardan dolayı ödeme zorluğu yaşayan insanlar ise sık sık haciz ve icra takibine muhatap olmaktadır.

n

İnsanların bilinçsiz bir şekilde harcamalarına devam etmelerinden dolayı ekonomik sıkıntıya düşmeleri kadar, borç aldıkları insanların da zor zamanlar geçirmesi kaçınılmaz bir gerçektir. Alacaklısından gelecek parayı beklerken kendisi de çeşitli borçlanmalar yaşayan kişiler, alacaklarını zamanında alamadıkları ya da hiç alamadıkları için çeşitli mağduriyetler yaşamaktadır. Burada ortaya çıkan ise hem borç alanın hem de borç verenin eşitli sıkıntılarla karşı karşıya kalması durumudur. Bu durumun yaşanmaması adına insanların kendi harcama politikalarını gözden geçirmesi ve henüz kazanmadığı paraların harcanması noktasında oldukça ince düşünerek hareket etmesi gerekmektedir. Yapılan bu harcamaların devam etmesi durumunda işler iyice içinden çıkılmaz bir hale dönüşecektir. Bundan dolayıdır ki kişiler en yakın zamanda kendi para politikalarını gözden geçirmeli ve bir ödeme planı çıkartarak gelir gider dengesi sağlamalıdır. Bu şekilde yapılacak bir çalışma ile mevcut borçların ödenebileceği gibi aynı zamanda ilerleyen dönemlerde herhangi bir maddi sorunla karşılaşılması da oldukça düşük ihtimal olacaktır.

n

Haciz ve icra takibi adres tespiti için ne yapmalıyım?

n

Zamanında ödenmeyen borçlardan dolayı alacaklı olan tarafın borçlu tarafı mahkemeye vermesi ve hakkında haciz ve icra takibi talebine bulunması ne yazık ki artık sıradan bir durum haline gelmiştir. Alacaklı olan kişinin bu noktada karşılaştığı diğer bir sıkıntı ise haciz ve icra takibi için adres tespiti konusu olacaktır. Çünkü çoğu borçlu kişi borcunu ödeyemeyeceğini bildiği ve bu durumda ikamet ettiği adrese haciz işlemleri için geleceklerini bildiğinden dolayı ortadan kaybolması söz konusu olmaktadır.

n

İşte bu durumda alacaklıların yapabileceği en akıllıca hareket özel dedektif kiralayarak “haciz ve icra takibi için adres tespiti” yaptırmak olacaktır. Bu konuyla ilgili olarak hizmet veren özel dedektifler borçlu ile ilgili olarak temel bilgileri aldıktan sonra gerekli çalışmalara başlayacak ve en kısa sürede maddi delil sayılabilecek bulgularla size bilgi akışı sağlayacaktır. Yapılan bu çalışmalar tamamen yasal olduğu için aynı zamanda herhangi bir mahkemeye çıkma durumu söz konusu olduğunda bu bulgular delil olarak kullanılabilecektir.

n

Özel dedektif kiralarken muhakkak bu konuyla alakalı daha önce çok sayıda araştırma yapmış olduğundan emin olun. Özel dedektifin yeterince bilgiye sahip olmaması ve profesyonel bir şekilde araştırmalarına devam etmemesinden dolayı haklı olduğunuz konuda haksız pozisyona düşebilirsiniz.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n