Iğdır Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Iğdır Dedektiflik

Iğdır Dedektiflik

n

Özel dedektif hizmeti sunan firmamız sayesinde gizli kalan tüm sırların ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz konuların araştırılması ve aslında kimsenin çözememiş olduğu olayların çözülmesini istiyorsanız, bizimle en kısa sürede iletişime geçerek gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Özel dedektiflerimiz sayesinde konuyu hızlı bir şekilde sonuca ulaştırarak akıllarda herhangi bir şey kalmasının önüne geçebiliriz.

n

Özellikle resmi görevlilerin sonuçlandıramadığı konularda her zaman yeni bir bakış açısı olayın çözüme kavuşması için oldukça önemli bir adım olarak değerlendirilmektedir. Bununla birlikte olayla ilgili olarak defalarca araştırma yapmış olan ve başarılı bir olay çözebilme kabiliyetine sahip olan özel dedektifler yardımıyla olayı çözüme kavuşturma çabası, büyük oranda başarılı olacak bir adımdır.

n

Özel dedektif nedir?

n

Özel dedektif, resmi olarak güvenlik güçleri adına çalışmayan fakat aynı onlar gibi hareket ederek olayı delillendirmeye çalışarak çözüme kavuşmasına yardımcı olan profesyonel kişilere verilen isimdir. Özel dedektifler resmi görevliler gibi belirli bir saat diliminde çalışmak zorunda olmadığı gibi aynı zamanda herhangi birisinden emir almak durumunda da değildir. Bundan dolayı olayların üzerine gidebilme ve olaylara anında tepki verebilme şanslarının olmasından dolayı, sırların hızlı bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

n

Özel dedektif kiralamak yasal mıdır?

n

Ülkemiz sınırları içerisinde herhangi bir olayın araştırılması için profesyonel hizmet almak ve bu hizmetin çeşitli delillerle desteklenerek mahkeme safhasına taşımak yasak değildir. Aslında yasal olarak desteklenen bir durumdan bahsedemiyoruz ama bu kısımda yapılan işlemlerin tamamen yasa dışı olduğunu söyleyebilmemiz de tamamen imkansız olmaktadır. Çünkü ülkemizde bulunan herhangi bir yasa bu durumun yasaklanmasını desteklememektedir. Bundan dolayı yapılan araştırmalar tamamen yasal çerçeveler içerisinde yapılarak, karşıda ki insanların kişisel haklarına herhangi bir saldırı söz konusu olmadığı durumlarda bunun yasal herhangi bir yaptırımı da olmamaktadır.

n

Özel dedektif ücretleri?

n

Özel dedektif ücretleriyle ilgili olarak net bir açıklama yapmak imkansızdır. Bu gibi çalışmalar kişisel olarak fiyatlandırıldığı için belirli bir oran belirtmek mümkün olmayacaktır. Ayrıca her dedektifin kendisine ait bir fiyatlandırma şekli olduğu için çok değişik fiyat aralıkları oluşmaktadır. Özel dedektif ücretlerinde belirli bir tarifenin bulunmaması aynı zamanda dedektifin geçmiş dönem başarılarıyla ve olayları çözüme kavuşturabilme yeteneğine bağlı olarak da değişiklik göstermektedir. Özel dedektif olarak hizmet vermeye başlayan bir kişi ile uzun yıllar boyunca bu meslekte hizmet vermiş, sayısız olayın çözümüne katkı sağlamış, sayısı dosyanın aydınlanmasına yardımcı olmuş bir dedektifin fiyatlandırması farklı olacaktır. Bu konuyla ilgili olarak çalışmaya başlamadan önce gerekli araştırmaları yaparak ortalama bir fiyat aralığına ulaşabilirsiniz. Tabi bu fiyatlandırmanın oluşmasında dikkat etmeniz gereken dedektifin deneyim puanı olacaktır. Oldukça başarısız bir dedektifle daha uygun bir fiyata anlaşmış olmanız olayı daha hızlı çözüme kavuşturmayacaktır. Bundan dolayı her zaman daha deneyimli insanlarla çalışmayı tercih etmeniz oldukça yerinde bir karar olacaktır.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n