Güngören Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Güngören Dedektiflik olarak karşılaştığınız sorunların üstesinden gelebilmeniz için sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. Alanında uzman dedektifler sayesinde olayların çözümünü sağlıyorken aklınıza takılan hususlarla ilgili olarak araştırmalar yaparak herhangi bir sorunun olup olmadığı konusunda içinizin rahatlamasına yardımcı oluyoruz.

n

Özel dedektif nedir?

n

Özel dedektif, herhangi bir konu hakkında araştırma yapan kişiye verilen isimdir. Bu anlamda profesyonel hizmet sunan özel dedektif, aynı zamanda yaptığı çalışmaların sonucunda birçok adli olayın çözümüne de katkı sağlamaktadır. Bununla birlikte özellikle son dönemlerde oldukça yaygınlaşan “eş takibi” konusunda hizmetleri sayesinde olası boşanma davalarında delil elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Özel dedektiflerin yaptıkları araştırmalar neticesinde elde edilen bulgular, daha sonra karşı karşıya kalınacak durumlarda rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.

n

Dünya genelinde çok sayıda ülkede olduğu gibi bizim ülkemizde de özel dedektif kiralamakla ilgili herhangi bir yasak bulunmamaktadır. Bu yasağın bulunmamasından dolayı özel dedektiflerin yaptıkları araştırmalarla ilgili herhangi bir kısıtlama d bulunmamaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken tek husus ise araştırma yapan özel dedektifin araştırma yaptığı kişinin hak ve özgürlüklerine saygılı olmasıdır. Bu durumda yapılacak herhangi bir ihlal sonucunda araştırma çöpe gidebileceği gibi aynı zamanda haklıyken haksız duruma düşme durumunuz da olabilir. Bundan dolayı özel dedektifle anlaşırken alanında uzman olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.