Fatih Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Fatih Dedektif olarak yaşantınız içerisinde şüpheye düştüğünüz durumların ortaya çıkarılması için çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde insanların sizden gizlediği ne varsa ortaya çıkartıyoruz. Bununla birlikte yapılan çalışmalarda ilerleyen dönemlerde herhangi bir mahkeme durumunda buradan elde edilen delillerin kullanılmasına yardımcı oluyoruz.

n

Eş takibi sürecinde ilk olarak çalışma yapacağınız dedektifle anlaşma yapmanız gerekiyor. Bu anlaşmanın ardından eşinizle ilgili genel bilgileri özel dedektif vermeniz gerekiyor. Bu bilgilerde eşinizin gün içinde neler yaptığı, nerelere gittiği ve kimlerle görüştüğü gibi detayları belirtmeniz gerekiyor. Bununla birlikte aynı zamanda kimlerle görüşmemesi gerektiği ve nerelere gitmemesi gerektiği gibi durumlarla ilgili de ayrıntılar varsa onları da paylaşmanız oldukça isabetli bir sonuç alınabilmesi için oldukça kritik önem taşımaktadır.

n

Eş takibi sürecinde sürekli olarak bilgi toplanmakta ve bu bilgiler doğrultusunda şüphelendiğiniz durumun varlığının ortaya çıkması için araştırmalar yapılacaktır. Eş takibi sürecinde özel dedektif adım adım her detayı not ederek rapor hazırlamakta ve bazı durumlarda görüntü alarak bunları daha sonra kullanılabilir diye raporlamaktadır. Özel dedektif tarafından toplanan bu delillerin mahkemede kullanılıp kullanılmayacağı ise merak edilen bir sorudur.

n

Özel dedektifin elde ettiği bu deliller mahkeme sürecinin olması durumunda delil olarak kullanılabilmektedir. Hakim bu şekilde elde edilen delilleri kullanarak karar alabilir.