Esenler Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Esenler Dedektif olarak İstanbul’un en gözde ilçelerinden birisi olan Esenler’de sizlerin hizmetindeyiz. Araştırılması gereken tüm hususlarla ilgili olarak, deneyimli ve işini hakkıyla yapan özel dedektiflerle sunduğumuz hizmet sayesinde gizli kalmış gerçekleri gün yüzüne çıkarıyoruz.

n

Özel dedektiflerin yaptığı araştırmalar sonucunda ortaya çıkan neticeler araştırmaların oldukça başarılı bir şekilde tamamlandığını göstermektedir. Özel dedektifler araştırma için herhangi bir konu belirlememiş olsa da özellikle dünyada da yaygın bir şekilde kullanılan “ eş takibi ” sistemi en fazla araştırılan konular arasında.

n

Özel dedektif araştırmasında kesin sonuç alınır mı?

n

Özel dedektiflerin yaptığı araştırmalarla ilgili olarak %100 sonuç beklemek mümkün değildir. Tabi araştırmayı yapan özel dedektifin konuyla alakalı deneyiminin de oldukça etkili olduğu bu oran “eş takibi” konusunda da değişiklik göstermektedir. Özellikle kısa süreli eş takibinde sonuç almak oldukça zordur. Eş takibi gibi sürekli takibat gerektiren ve delil elde edilmesi istenen durumlarda, araştırmanın oldukça uzun tutulması gerekmektedir.

n

Özel dedektifin eşinizi takip ettiği dönem de oldukça önemlidir. Sizin şüpheleriniz doğrultusunda yapılacak araştırmanın neticesini alabilmek için aralıksız olarak takibat gerekmektedir. Sürenin uzun tutulması kişilerin buluşma olasılığını arttırmaktadır. Kısa süreli eş takip sistemleri ise belki de takip ettiğiniz sürenin bitmesinden sadece bir gün sonra buluşma ihtimalleri olduğundan bu tür sistemlerde imkân ölçüsünde takibi uzun tutmak gerekmektedir.