Erzurum Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Erzurum Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektif işini gizli bir şekilde yürüten ve bunu yaparken de kimliğini gizleyen kişiye denir. Böylece tüm zorlu süreçler sadece uzman bir kişi ile daha sağlıklı şekilde sonuca varır. Sizler de bu kapsamda uzman olan birinden gerekli yardımı alabilir ve daha sağlam sonuca ulaşabilirsiniz.  Bu konuda size yardımcı olacak olan Erzurum özel dedektiflik bürosu ile tüm zorlu süreçler en sağlıklı şekilde sonuca kavuşur. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız eğer bu konuda büroyu arayarak ön bir konuşma yapabilirsiniz. Hem inceleme hem de araştırma safhasında daha derin ve detaylı bilgilere ulaşabilir bu konuda çekinmeden gerekli yardımı alabilirsiniz. Genelde bu alanlarda çekimser davranan insanlar bu yüzden birçok soruyu ve araştırmayı cevapsız bırakmaktalar. Sizler bunların önüne geçerek her soruya cevap bulabilirsiniz.

Erzurum Özel Dedektiflik Bürosu İşlemleri

Dedektif alanında birçok işe atılabilen ve araştırmasında yer veren kişilerden oluşur. Bu konuda Erzurum özel dedektif bürosu alanında öne çıkan bazı konular şöyledir.

  • Kapanmış olan bir dosya üzerinde tekrar araştırma yapmak,
  • Kayıp ve çalıntı olan bir belgeyi araştırmak,
  • Şüpheli olan bir kişi veya olay hakkında araştırma yapmak,
  • İş sahası içinde mevcut olan kişilere karşı genel araştırma yapmak.

Bu ve daha birçok konuda gerekli yardımı alabilirsiniz. Bu konular sadece kendi alanı içinde daha fazla öne çıkan ve araştırma alanına giren konulardır. Ancak bunlar dışında da gerekli olan yardımı en iyi şekilde alabilirsiniz. Strese ve sıkıntıya girmenize gerek bile kalmadan süreci en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak olan uzman bir ekip ile çalışmaya hemen başlayabilirsiniz. Sizin müdahale etmenize gerek bile kalmadan sadece dışarıdan bir gözlemi olarak olaya müdahale edebilirsiniz. Böylece daha titiz bir şekilde verileri elde edebilirsiniz.

Erzurum Özel Dedektiflik Bürosu İş Süreci

Dedektif genel iş sürecinde ne zaman çalışacağını kendisi belirler. Bunu yapmadan önce konu hakkında genel bir araştırma yapar. Böylece olaya nasıl müdahale edeceğini bilir. Sizler sadece elinizden geldiği kadar bilgi paylaşabilirsiniz. Bunun dışında olaylara müdahale etmenize gerek bile kalmaz. Aklınızda bir şüphe ya da soru işareti kalmadan süreci uzaktan takip edip gerekli bilgiyi en güvenilir yollarla alabilirsiniz. Kendinizi riske atmaya gerek bile duymadan en sağlıklı şekilde tüm verilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu şekilde her veriyi en doğru şekilde analiz edebilir ve süreci sorunsuz bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Bu konuda gerekli olan tüm hassasiyete sahip olan uzman dedektifler sizi zor durumda bırakacak bir işe girişmezler. Kendilerini kamufle eden ve kimliğini gizleyen uzman dedektiflerle süreci sorunsuz bir şekilde tamamlarsınız. Bunun için Erzurum özel dedektif bürosu ile işleme başlayabilirsiniz. Bu şekilde aklınızda var olan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Erzurum Dedektiflik

Erzurum Dedektiflik

n

Günümüzde birçok olay faili meçhul olarak kalmakta ve hiçbir zaman suçlu ortaya çıkartılamamaktadır. Bu durumun çok sık yaşanması farklı bazı problemlerinde gün yüzüne çıkmasına neden olmaktadır. Özellikle mağdur olan tarafın çektiği acı ve içine düştüğü çaresizlik hali, her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bu durumda tamamen çaresiz kalan mağdur taraf, bir çıkar yol olarak olayın biran önce çözülebilmesi ve suçlunun yakalanabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğunu ortaya koymaktadır.

n

Bu gibi olayların büyük çoğunluğunda resmi olarak bir şeyin yapılamadığı durumlarda kişiler, özel dedektifler ile anlaşma yaparak olayın araştırılmasını ve suçlunun biran önce yakalanması için gizli kalmış olan ipuçlarının ortaya çıkartılmasına imkân sağlamaktadır. Özellikle resmi polislerin yeterli olmadığı durumlarda özel dedektif kullanmak oldukça başarılı sonuçların alınmasını sağlayacaktır. 

n

Özel dedektif ne demek?

n

“Özel dedektif” tabiri özellikle adli suçlar kapsamında kullanılan bir kelime olmakla beraber halk arasında da cinayetleri çözüme kavuşturan kişiler için kullanılmaktadır. Aslında dedektiflerin büyük çoğunluğu cinayet davalarına ya da polisiye olayların çözümüne katkı sağlıyor olsa da aslında birçok farklı konunun da araştırılmasında veya gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkartılmasına yardımcı olmaktadırlar.

n

Profesyonel çalışmalarla yaptıkları araştırmaların ardından elde edilen deliller sayesinde olayın çözüme kavuşması için çok büyük çaba harcamaktadırlar. Bu kişiler genellikle emekli polislerden oluştuğu için suç ve suçlu psikolojisini de yakından bilmektedirler. Resmi olarak herhangi bir birime bağlı olmadıkları içinde oldukça rahat hareket edip, sonuca ulaşabilmek için 24 saat boyunca hizmet verebiliyorlar. Bu noktada resmi polislerden oldukça geniş bir çalışma alanına sahip oldukları ve herhangi bir yerden direktif almak durumunda olmadıkları için daha rahat hareket edebilmektedir.

n

Özel Dedektif Kiralamak Yasal Mıdır?

n

Bu aşamadan sonra akıllara gelen ilk soru “Özel Dedektif Kiralamak Yasal Mıdır?” olmaktadır. Şunu belirtmeliyiz ki aslında özel dedektiflerin araştırma yapabilmesi için herhangi bir yasal kanun bulunmamaktadır. Bu kapsamda ilk adım 1994 yılında atılmış ve 3963 sayılı “Özel Dedektiflik Kanunu” Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görüşülmeye başlanmıştı. Yapılan tartışmalar sonucunda kanun kabul edilmiş ve onaylaması için dönemin Cumhurbaşkanına gönderilmiştir. Fakat ne yazık ki dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından onaylanmamış ve yeniden tartışılması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gönderilmiştir.

n

Bu olayın yaşanması aslında kanunun geçmemesi anlamından ziyade özel dedektiflik konusunun yasal bir temele dayandırılması noktasında bir kaynak olmuştur. Her ne kadar Cumhurbaşkanı tarafından onaylanarak resmi gazetede yayınlanmamış olsa da, ilgili kanun “yasama yılı içerinde teklif edilen yasa tüzük gereği hükümsüz sayılmayan yasa teklifi statüsünde” değerlendirildiği için tam anlamıyla bu konunun yasa dışı olarak nitelendirilmesinin önüne geçmiş oldu. Bu durumda da yapılan araştırmalar ve herhangi bir olayın araştırılması kanunlar önünde yasal olarak değerlendirilmektedir.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n