Büyükçekmece Özel Dedektiflik Bürosu Eş Takibi – 533 152 66 09

Büyükçekmece Dedektif olarak verdiğimiz hizmet doğrultusunda İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmaya gayret ediyoruz. Özellikle boşanma davalarının öncesinde yapılması gereken araştırmaların yapılması hususunda verdiğimiz destekle başta “eş takibi” olmak üzere birçok konuyla alakalı olarak hizmet veriyoruz.

n

Özel dedektif , herhangi bir konuyla ilgili olarak araştırma yapan kişilere denir Bu kapsamda yapılan araştırmalar sıradan araştırmalardan ziyade daha çok gizli yapılan ya da araştırıldığının fark edilmesi istenmeyen durumları ifade etmektir. Özel dedektifler genellikle araştırmalarını gizli yaparak elde ettikleri verileri toplayarak gerekli durumlarda mahkeme aşamasında yetkililere sunmaktadır.  Özel dedektifler genellikle hayatının bir döneminde emniyet birimlerinden birisinde çalışmış olması muhtemeldir ama bu özel dedektif olmak için şart değildir.

n

Özel dedektif kiralanması çoğu Avrupa ülkesinde olduğu gibi bizim ülkemizde de yasal olarak kabul edilmektedir. Daha açık bir şekilde ifade edecek olursak ülkemizde, en azından özel dedektif faaliyetleri yapmanın yasak olduğuyla ilgili herhangi bir madde bulunmamaktadır. Bundan dolayı özel dedektiflerin yaptığı araştırmalar, yasal sınırlar çerçevesinde yapılmışsa mahkeme tarafından kabul görmektedir. Özel dedektifin elde ettiği delillerin toplandığı esnada, karşı tarafın kişisel haklarına karşı herhangi bir ihmalin olması söz konusuysa bu durumda mahkeme delilleri kabul etmeyecektir. Bundan dolayı delil toplanma esnasında oldukça dikkatli davranmak ve yasal sınırları iyi bilmek gerekir.