Bursa Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Bursa Özel Dedektif Bürosu

Dedektif alanında uzman olan zeki kişilerden oluşur. Bu alanda birçok konuya eğilerek sizlere yardımcı olur. Sizler de bu güne kadar dedektif alanında yardım almamışsanız eğer bunun için Bursa özel dedektif bürosu size yardım edebilir. Aklınızda mevcut olan ve cevap bulması eğerken bir konu hakkında kendiniz yorulmaya bile gerek duymadan Bursa özel dedektiften bu konuda detaylı bir şekilde yardım alabilirsiniz. Genelde araştırılan konular kendiliğinden kolay ilerlemez. Bunun için bir uzmanın devreye girmesi gerekir. Eğer konu sizin için çok önemliyse burada bir dedektiften yardım alınmasında her zaman yarar vardır. Sizler de bu konuda özel bir dedektiften yardım alarak aklınızdaki soruları cevaplamaya başlayabilirsiniz. Özellikle kanıt gerektiren kimi konular oluyor. Bunlar dedektif dışında araştırma alanını giriyorsa kendiliğinden bir şey bulmanız imkânsızdır. Çünkü bu zorlu süreci ancak işini bilen biri yapabilir. İşte tam bu anda dedektifler devreye girerler.

Bursa Özel Dedektif Bürosu İşleri

  • Kaçırma ya da kaybolma gibi durumlarda iz sürmek,
  • Sahte dosyaları açığa çıkarmak,
  • Dava sürecinde taraflara karşı araştırma yapıp bilgi toplamak,
  • Kişi takibi yapmak,
  • Kurum takibi yapmak.

Bu alanda daha birçok konuda öne çıkan Bursa dedektif bürosu ile bunlar dışında diğer araştırma konuları için de gerekli yardımı alabilirsiniz. Alanında uzman bir ekipten oluşan dedektif bürosu araştırma ve inceleme safhasını geniş tutarak ilerler. Gözden kaçan hiçbir şeye yer vermez. Araştırılan ve bulunan her bulgu sizi teslim edilmekle birlikte büroda ayrıntılı bir şekilde incelenir. Araştırma safhasına asla sahte belge ya da sahte bir bulgu katılmaz. Bulunan tüm bilgi ve belgeler gerçek ve sahte olmadan sizlere sunulur. Yine araştırma sırasında kişi zor durumda bırakacak bir şeye asla yer verilmez. Yasal çerçeveler içinde araştırma ve inceleme alanı tamamlanır. Bu alanda gözden kaçacak olan her şey olayın seyrini bile değiştirebilir.

Bursa Özel Dedektif Bürosu İş Süreci

Dedektif olan kişi iş sürecine başlamadan önce bu konuda sizden gerekli tüm bilgileri toplar. Bilgileri eksiksiz bir şekilde vermeye dikkat edin. Sonrasında dedektif tarafından ayarlanan bir günde işe başlanır. Ancak işin bitiş tarihi belli olmaz. Çünkü gerekli olan bilgi ve belge bulunan kadar süreç devam edebilir. Bu süreç tamamen dedektife bağlı olarak şekillenir. Dedektif kontrolünde ilerleme kat edilir. Sizler ise bu süreçte olayı dışarıdan gözlemleyerek bilgi sahibi olursunuz. Bulunan her materyal, bilgi ve belge değişikliğe uğramadan tarafınıza yollanır. Gönderme işi ise güvenli yollardan yapılır. İletişime geçerken bile güvenli yollar tercih edilir. Böylece gerekli olan her şey toparlandıktan sonra, dedektif sürece son vererek işi tamamlar. Sizler de bu süreçte özel bir dedektiften yardım alarak işi kendiniz açısından kolay bir hale getirebilirsiniz.

 

Bursa Dedektiflik

Bursa Dedektiflik

n

Faili meçhul olayların araştırılması için kullanılan özel dedektifler aslında araştırılması istenen her konuyla alakalı olarak bilgi toplama işlemi yapabilmektedir. Bu noktada yapılan tüm çalışmalarla davanın olumlu bir şekilde sonuçlandırılmasına yardımcı olmakta ve elde edilmesi gerekli olan delilleri sizin yerinize ortaya çıkarmaktadır. Özellikle faili gizli kalan dosyaların aydınlatılması ya da kayıp olan kişilerin biran önce bulunabilmesi adına önemli çalışmalar yaparak kimsenin fark etmediği delillerin ortaya çıkarmaya yardımcı olmaktadır.

n

Özel dedektifler araştırmaya başlamadan önce ilk olarak basit sorular sorarak ilgili kişiyle alakalı olarak ön değerlendirme yapar ve bu kısa bilgilerden yola çıkarak araştırmasını derinleştirir. Araştırma gün geçtikçe daha da derinleşir ve çözüme adım adım yaklaşılarak olayın açığa kavuşması sağlanır. Bu noktada özel dedektiflerin elde ettikleri deliller önemli rol oynamaktadır. Ayrıca kimsenin fark edemediği küçük detayların üzerine giderek konuya farklı bir boyut kazandırması da olayın çözümüne katkı sağlamaktadır.

n

Özel dedektif hangi durumlarda kiralanır?

n

Özel dedektiflerin genellikle cinayet davalarına baktıklarını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Dedektiften faydalanmak isteyen kimse herhangi bir olayla ilgili olarak araştırma yapılmasını talep edebileceği gibi ortadan kaybolan birisini de araştırmak adına dedektiflik hizmetinden faydalanabilecektir. 

n

Özel dedektif kiralamanın yasal olarak herhangi bir şartı olmadığı gibi dedektiflerin hangi konuda araştırma yapabileceğini sınırlayan bir madde bulunmamaktadır. Bu durumda karar verme yetisi sadece dedektifin kendisinde olmaktadır. Yani bir dedektif hangi konuyu araştırmak istediğine sadece kendisi karar verebilmektedir. 

n

Eğer konuştuğunuz özel dedektif, talep ettiğiniz araştırmayı yapmayı kabul ediyorsa bunun dışında bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Karşılıklı olarak anlaşmanın ardından gerekli araştırma işlemi en kısa sürede başlayacaktır.

n

Özel dedektif araştırmasında kesin sonuç alınır mı?

n

Özel dedektif kiralayanların en çok merak ettiği hususlardan birisi de bu soru olmaktadır. İnsanlar anlaşma sağladıkları dedektiflerin yaptığı araştırmanın olumlu olarak kendi lehine sonuçlanmasını arzu etmektedir. Bu durumda daha araştırma başlamadan ilk olarak sorulan soru, bu davayı kazanır mıyız? Sorusu olmaktadır. Özel dedektiflerin yaptıkları araştırmaların büyük oranda çözüme kavuşuyor olduğunu rahatlıkla söyleyebilsek de bu oranın kesinlik kazanacağını söylemek mümkün olmamaktadır.

n

Özel dedektifler olayın sonuçlanabilmesi adına gerekli tüm araştırmaları yaparak sonuca kısa yoldan ulaşmak için çalışmalarına devam edecektir. Bu konuyla alakalı olarak toplanan deliller her ne kadar kişisel olarak yeterli görülüyor olsa da bazı durumlarda mahkeme aşamasında yetersiz kalabilmektedir. Bu durumda davanın sonuçlanması söz konusu olmayabiliyor. Ayrıca yapılan araştırma sırasında herhangi bir olumsuz durumun yaşanmama durumu da olabilir. Birisini takip ederken yanlış bir hareket yapmayabilir ya da bir sorunun ortaya çıkabilmesi için herhangi bir adım atmayabilir. Bundan dolayıdır ki yapılan tüm araştırma ve takibata rağmen sonuç olumlu olarak tamamlanmayabilir.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n