Ankara Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Ankara Dedektiflik

Sektördeki tecrübesi ve çalışmalarıyla öne çıkan işimiz sizlerin hizmet ihtiyacını karşılamak adına faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Bizler birçok alanda size hak ettiğiniz hizmeti 7/24 sağlıyoruz. Başınızın sıkıştığı her an problemlerinizi bir profesyonel eliyle çözüyor arzu ettiğiniz gerçekliğin ferahlığına sizi deneyimlerimiz ve iş bitiriciliğimizle bir an önce kavuşturuyoruz. Bizlerin yanından tecrübemizin sağladığı rahatlıkla ayrılacağınızı garanti ediyoruz. Çözüm odaklı ilerliyor, sahip olduğumuz birikimin sorunlarınıza iyi geleceğine inanıyoruz. İhtiyacını olan dedektif kişilere anında ulaşmanızı sağlıyoruz. Yağımız işleri referans alarak karşımıza çıkan engelleri ileri görüşlülükle aşıyoruz bunun yanında deneyimlerimizle bağlantı kuruyor küçük noktaları birleştirme gücümüzle tamamladığımız tabloyu bütün haliyle size eksiksiz aktarıyoruz. İşlerimize karşı gösterdiğimiz hassasiyeti de işte bu birikimden alıyoruz.

Ankara Dedektif Bürosu

Bünyemize her geçen gün yenisini eklediğimiz teknolojik yeterliliklerimizle gelişmeleri yakından takip etmek için çabalıyoruz. Kuruluşumuzun temeline sadık olduğumuz kadar kendimizi işimizin yeniliklerine de açık tutuyoruz ki gücümüzü bu sadakatten sektördeki yerimizi de kendimizi yeniliklere adapte etme becerimizden alabilelim. Dikkat, kanıt ve ipucu gerektiren uğraşlarımızda teknolojik avantajı elimizde tutmanın yararlarını uygulayarak görüyoruz. İhtiyaç duyulan kritik anlarda kanıt toplamak hataya yer vermeyen bir süreç olduğundan, bütün sahip olduğumuz teknolojiyi tecrübemizin incelikleriyle birleştirmenin bize getirdiği iş bitiricilik avantajını müşterilerimizin memnuniyeti için kullanıyoruz. Yöntemlerimizde geçmişi ve yeniliği birleştirmenin kuruluşumuzu ne derece öne çıkarttığını tartarak sizlerin isteklerine rakiplerimizden daha akılcı bir çözümle cevap veriyoruz. Dedektif işlemleri her insanın bazı durumlarda karşısına çıkabilecek unsurlardır.

Ankara Dedektif Ekipleri

Son zamanlarda yaygınlaşan bir alan olduğunu bildiğimiz dedektif mesleği, işini meslek olarak görmeyen ve kendi doğrularını oluşturmamış amatörler yüzünden sizin açınızdan nahoş durumlar yaratacaktır. Biz yanılgıya izin vermeyen bir özenle devinimlerimizi kontrol ediyoruz. Ankara’ nen her noktasındaki bilinmezleri talebiniz doğrultusunda ortaya çıkartmaya hazırız. Hizmetimiz çok yönlü olmakla birlikte ihtiyaç durumunda size güven elini uzatmış bir profesyonel olarak hayatınızı kolaylaştırma kararlılığıyla emin adımlarla yürümekteyiz. Mesleğimizi her biri birbirinden profesyonel olan dedektiflerimizle icra ediyoruz. Profesyonelliğin hem sizin hem de bizim için önemi su götürmez bir şekilde apaçıktır. Kendinizi mağdur durumda bulmak istemediğiniz her hizmet çağrınızda, işini hakkıyla yapan kuruluşları tercih edeceğinize inancımız sonsuz.

Dedektif Hizmetlerinin Faydaları

Tespit, takip, veri toplama, araştırma, analiz etme, koruma ve her türlü danışmanlık ihtiyacınız için yasal dayanaklarla yanınızdayız. Griliğe sebep olan bütün görünmeyenleri sizin için ortaya çıkartmak amacıyla durmadan çalışıyoruz. Kuruluşumuzun başarısını araştırmaya gönül veren uzman dedektif arkadaşlarımızla katlıyor, ciddiyetle hareket ediyoruz. Öz niteliklerimizin yeterliliğiyle üstesinden gelemeyeceğinizi sandığınız durumlarda bile parçaları birleştirme işini müşterilerimiz için üstlenip görünmez olan durumları, görünür kılma yolundayız. Hizmetimizden duyduğunuz memnuniyetin getirdiği yarar temelimizi sağlamlaştırmamıza sebep olacaktır. Bu memnuniyeti kaybetmemek adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. İlgimizi beklentilerinize göre yoğunlaştırarak, kuracağımız bağın size iyi gelmesini canıgönülden arzular hizmet aşkıyla sizleri tanımaktan mutluluk duyarız. Garanti veriyoruz bizleri tanıdığınız için pişman olmayacaksınız.

Ankara Dedektiflik

Ankara Dedektiflik

n

Halk arasında genellikle “dedektif” ya da “özel dedektif” olarak bilinen kavram büyük çoğunluk tarafından sadece film veya dizilerde görülen karakterlerden ibarettir. Aslında tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de “dedektiflik” aslında gerçek yapılan ve araştırmaları mahkemelerde kullanılan bir alandır.

n


Dedektifler genellikle araştırılması istenilen konular üzerinde yoğun çalışmalar yaparak sonuca varılabilecek delillerin toplanmasına yardımcı olmaktadırlar. Yapılan bu araştırma sırasında bulundukları ülkenin yasal sınırları içerisinde kalmaları gerekmektedir. Yapılan araştırma esnasında yasal olarak en ufak pürüzün oluşması, oldukça karmaşık bir yapının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Yapılan bu küçük hata ile aslında haklı olduğunuz durumların aleyhinize dönmesine neden olabilecektir. Bundan dolayı yapılacak araştırma için oldukça deneyimli, araştırma yapacağı konuyla ilgili gerekli donanımlara sahip olan bir dedektif tercih etmek oldukça yerinde bir karar olacaktır.

n

Dedektif 

n

Dedektiflerin araştırma konuları hakkında söyleyebileceğimiz çok fazla şey vardır. Bunların başında “insanın merak ettiği her konu” gelmektedir. İnsanın doğası gereği merak duygusu her zaman olmuştur. Önemli olan bu merak duygusunu doğru bir şekilde kanalize ederek herhangi bir suça karışmadan gidermektir. Bazı durumlarda yapılan araştırmaların suç teşkil edeceğini bilmeyen insanların yaptıklarından dolayı hem araştırmayla ilgili herhangi bir delil elde edilememiş olmakta hem de yasal çizginin geçilmesinden dolayı suçlu olarak yargılanmaya neden olmaktadır.
Bundan dolayı yapılacak olan araştırmanın konusu ne olursa olsun muhakkak profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Araştırma yapacak olan dedektifin konuya hâkim olmasından dolayı toplanacak delillerin hem suç teşkil etmemesi hem de herhangi bir durumda mahkemede delil olarak geçerli sayılması söz konusu olacaktır. Bu konuda bir dedektiften yardım almanız oldukça önemlidir.

n


Resmi olarak görev yapan ve herhangi bir olayla ilgili araştırma yapan polislerin ulaşamayacağı, gizli kalmış ya da yeterince deneyimlerinin olmamasından dolayı ortaya çıkartılamamış olan durumların ortaya çıkartılması ve toplanan delillerin resmi polis araştırması için yardımcı olması amacıyla yapılan çalışmalar, soruşturmanın salahiyeti ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılabilmesi için oldukça önemlidir.

n


Dedektifler yaptıkları araştırmalar ve topladıkları deliller açısından gerekli donanıma ve ekipmana sahip olduğu için, söz konusu olan olayla ilgili araştırmaların derinlemesine incelenmesini sağlayacaktır. Unutulmamalıdır ki yapılan bu araştırmaların kanuni çerçeveler içerisinde kalma zorunluluğu vardır. Karşı tarafın kişisel hakları konusunda yapılabilecek herhangi bir ihlalden dolayı elde edilen delil her ne kadar önemli olursa olsun hiçbir değer taşımayacaktır. Ayrıca sadece bununla da yeterli kalmayacak ve yapılan araştırma esnasında karşı tarafın kişisel haklarının ihlal edilmesi söz konusu olduğu için suçlu pozisyona düşülecektir.
Bundan dolayı yapılacak olan araştırmada işinin ehli ve özellikle araştırma konusuyla ilgili daha önce defalarca çalışma yapmış birisini tercih etmelisiniz. Bununla birlikte seçilen dedektifin araştırma yapacağı ülkenin yasalarını çok iyi bilmesi gerektiğini unutmamalısınız.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n