Ağrı Dedektiflik – 0 532 153 22 84

Ağrı Özel Dedektiflik Hizmeti

Dedektif hizmeti için Ağrı özel dedektiflik bürosundan bu konuda genel bilgi alabilir ve araştırma istediğiniz konuyu ayrıntılı bir şekilde araştırma fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu alana yıllarını vermiş olan Ağrı özel dedektiflik bürosu ile daha sağlam sonuçlara ve ipucuna erişmek sizin elinizde. Üstelik bu süreci uzatmak yerine en kısa sürede de tamamlayabilirsiniz. Alanında uzman kişiler ve deneyimli kadrolar ile çalışan Ağrı dedektiflik bürosu ile sorunsuz bir süreç geçirmek sizin elinizde. Aklınıza takılan her hangi bir konuda ya da bir kişi ile ilgili yapacağınız bir araştırma için titiz çalışan bu ekibe güvenebilirsiniz. İstediğiniz gün veya saatte dedektiflik hizmeti almaya başlayabilir ve bu süreci hemen başlatabilirsiniz. Dedektif hizmeti almak için alanında seçeceğiniz kişi de uzman biri olmalı. Bu konuda hem araştırma hem de inceleme safhasında deneyimli kişiler olan Ağrı dedektiflik hizmetinden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Ağrı Dedektiflik Hizmeti Almak

Hizmeti almadan önce genel bir konuşma yaparak tüm detayları anlatmanız gerekir. Bunun için ofise gelmeye gerek duymadan dijital ortamdan istenilen bilgileri de sunabilirsiniz. Ayrıca araltıma veya inceleme yapılacak olan konunun da detayları tarafınızdan istenir. Bu detaylar atlanılmadan ayrıntılı bir şekilde verilmeli. Çünkü dedektiflik hizmeti ayrıntılarla işi çözmede etkili bir hizmettir. Burada verilecek en ufak bir detay bile süreci etkiler. Kaliteli bir hizmet adına her zaman sizinle iletişim kurulur. Bu iletişim ile kimi zaman sizden bilgi istenebilir kimi zaman da size bilgi verilebilir.  Bu süreç çift yönlü çalışır. İşveren ve dedektif arasında ilerleyen bir süreç olduğu için her zaman iletişimde olmak size yarar sağlar. Ayrıca dedektif ile yapacağınız her görüşme korumalı bir cihaz ile korunarak başkalarının duyması da engellenir. Bir iş üstündeyseniz özellikle hangi konuda yardım ya da bilgi almak istediğinizi de söyleyerek süreci daha kolay atlatabilirsiniz.

Alınan Dedektiflik Hizmetleri

Bu alanda alınan hizmetler oldukça kapsamlıdır. Ancak kimi zaman bazıları daha fazla ön plana çıkarlar.

  • Sahte olduğu iddia edilen bir diploma araştırılması için Ağrı özel dedektiflik bürosundan yardım alabilirsiniz.
  • Genel bir şüphe durumu varsa bu konuda da dedektiflik hizmeti sizi bekler. Ancak bu şüphe yıllar önce kalmış durum da olabilir veya bir insana yönelik de olabilir. Bu konuda istediğiniz alana eğilim göstererek dedektiflik hizmeti alabilirsiniz.
  • Kamera hizmeti güvenlik danışmanlığı alanında da bu hizmeti almanız mümkün. Sadece dedektiflik değil güvenlik açısından da Ağrı dedektiflik bürosu hizmet verir.
  • Özellikle bir kişinin soyunu araştırmak da bu konuya dâhildir. Şüphelendiğiniz bir konuda o kişiyle ilgili genel bir soy araştırması yapmak isterseniz eğer Ağrı dedektif bürosundan bu konuda genel ve ayrıntılı bilgi ve belgelere ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Dedektiflik

Ağrı Dedektiflik

n

Günümüzde birçok olay faili meçhul olarak kalmakta ve hiçbir zaman suçlu ortaya çıkartılamamaktadır. Bu durumun çok sık yaşanması farklı bazı problemlerinde gün yüzüne çıkmasına neden olmaktadır. Özellikle mağdur olan tarafın çektiği acı ve içine düştüğü çaresizlik hali, her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bu durumda tamamen çaresiz kalan mağdur taraf, bir çıkar yol olarak olayın biran önce çözülebilmesi ve suçlunun yakalanabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğunu ortaya koymaktadır.

n

Bu gibi olayların büyük çoğunluğunda resmi olarak bir şeyin yapılamadığı durumlarda kişiler, özel dedektifler ile anlaşma yaparak olayın araştırılmasını ve suçlunun biran önce yakalanması için gizli kalmış olan ipuçlarının ortaya çıkartılmasına imkân sağlamaktadır. Özellikle resmi polislerin yeterli olmadığı durumlarda özel dedektif kullanmak oldukça başarılı sonuçların alınmasını sağlayacaktır. 

n

Özel dedektif ne demek?

n

“Özel dedektif” tabiri özellikle adli suçlar kapsamında kullanılan bir kelime olmakla beraber halk arasında da cinayetleri çözüme kavuşturan kişiler için kullanılmaktadır. Aslında dedektiflerin büyük çoğunluğu cinayet davalarına ya da polisiye olayların çözümüne katkı sağlıyor olsa da aslında birçok farklı konunun da araştırılmasında veya gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkartılmasına yardımcı olmaktadırlar.

n

Profesyonel çalışmalarla yaptıkları araştırmaların ardından elde edilen deliller sayesinde olayın çözüme kavuşması için çok büyük çaba harcamaktadırlar. Bu kişiler genellikle emekli polislerden oluştuğu için suç ve suçlu psikolojisini de yakından bilmektedirler. Resmi olarak herhangi bir birime bağlı olmadıkları içinde oldukça rahat hareket edip, sonuca ulaşabilmek için 24 saat boyunca hizmet verebiliyorlar. Bu noktada resmi polislerden oldukça geniş bir çalışma alanına sahip oldukları ve herhangi bir yerden direktif almak durumunda olmadıkları için daha rahat hareket edebilmektedir.

n

Özel Dedektif Kiralamak Yasal Mıdır?

n

Bu aşamadan sonra akıllara gelen ilk soru “Özel Dedektif Kiralamak Yasal Mıdır?” olmaktadır. Şunu belirtmeliyiz ki aslında özel dedektiflerin araştırma yapabilmesi için herhangi bir yasal kanun bulunmamaktadır. Bu kapsamda ilk adım 1994 yılında atılmış ve 3963 sayılı “Özel Dedektiflik Kanunu” Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görüşülmeye başlanmıştı. Yapılan tartışmalar sonucunda kanun kabul edilmiş ve onaylaması için dönemin Cumhurbaşkanına gönderilmiştir. Fakat ne yazık ki dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından onaylanmamış ve yeniden tartışılması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gönderilmiştir.

n

Bu olayın yaşanması aslında kanunun geçmemesi anlamından ziyade özel dedektiflik konusunun yasal bir temele dayandırılması noktasında bir kaynak olmuştur. Her ne kadar Cumhurbaşkanı tarafından onaylanarak resmi gazetede yayınlanmamış olsa da, ilgili kanun “yasama yılı içerinde teklif edilen yasa tüzük gereği hükümsüz sayılmayan yasa teklifi statüsünde” değerlendirildiği için tam anlamıyla bu konunun yasa dışı olarak nitelendirilmesinin önüne geçmiş oldu. Bu durumda da yapılan araştırmalar ve herhangi bir olayın araştırılması kanunlar önünde yasal olarak değerlendirilmektedir.

n
n

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABALIYORUZ .. İŞİNİN EHLİ DEDEKTİFLER İLE GİZLİLİK HEDEFLİ SORUNLARINIZI ÇÖZÜYORUZ …

n
n

n
n

n
n