Uşak Eş Takibi – 0532 153 22 84

Uşak Eş Takibi

Özel dedektif tarafından yapılan çalışmalar özellikle son dönemlerde oldukça artış göstermiş durumdadır. Genellikle aile içi konuların yoğun olarak takip edildiği durumların fazla olmasından dolayı özel dedektiflerin de hedef kitlesi bu çerçevede genişlemektedir. Günümüzde ki evliliklerin büyük sorunların yaşanmasının ardından sona ermesini araştıran ve bu tür olayların sona ermesi, en azından sayısal olarak azalabilmesi için yoğun çabalar harcanmaktadır. Eşlerin birbirlerine olan tavırlarından doğan çeşitli tartışmalar evliliğin temellerini sarsarken, uzun süren tartışmalar yerini kavgaya daha sonra da ayrılığa bırakmaktadır.


Eşler arasında yaşanmaya başlayan tartışmaların büyük bölümünü bir tarafın aldatılma iddiası oluşturmaktadır. Eşlerden birisi, eşinin kendisini aldattığını savunurken itham edilen taraf ise böyle bir olayın kesinlikle olmadığı yönünde açıklamalar yaparak kendisini savunmaktadır. Bu tur olayların yaşanmaması için tartışmalara başlamadan önce gerekli çalışmaların yapılması ve elde edilen maddi deliller sonucunda açıklama yapılarak gerekli işlemlerin başlatılması gerekmektedir. Eşlerden aldatıldığını düşünen kişi, eşine bir şey belli etmeden özel dedektiflik yapan profesyonel birisinden yardım talep ederek, konunun araştırılmasını sağlayabilir.

Uşak Eş Takibi

Bu aşamada önemli olan gayet başarılı bir dedektif bulmaktır. İşinin ehli, bu konuları daha önce defalarca araştırmış ve yasaları en ince ayrıntısına kadar bilen bir dedektifi belirledikten sonra onunla bir görüşme ayarlamalısınız. Özel dedektifle yaptığınız görüşmeden eşinizle ilgili son gelişmelerden bahsederek onun adım adım takip edilmesini isteyebilirsiniz. Bu noktadan sonra dedektif anlaşabilirseniz, sizden çeşitli bilgiler talep edilecektir. Bu bilgiler eşinizle ilgili olan kişisel bilgiler olacaktır ve genel itibariyle onun günlük rutin planını ortaya çıkarmak için kullanılacaktır. Kısacası kaçta evden çıkıyor, kaçta işe gidiyor, kaçta eve dönüyor, gün içinde görüştüğü insanlar kimler olabilir gibi çeşitli soruların ardından özel dedektif çalışmasına başlar.
İlk birkaç günlük takibatın ardından artık her şey yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Özellikle eşiniz size bilgi vererek evden farklı zamanlarda çıktığı durumlar oldukça önemli ve dikkat çekicidir. Burada eşiniz size gerçeği mi söylüyor yoksa size bir bahane sunarak farklı bir yere mi gidiyor olduğu oldukça önemlidir. Tabi bu aşamada karşı cinsle bir görüşme ya da buluşma gerçekleştirmesi ise işi tamamen farklı bir boyuta taşıyarak aldatılma noktasında ki düşüncelerinizi destekler niteliklerin ortaya çıkmasını sağlar. Bu noktada özel dedektif asıl işini yapmaya başlar ve eşinizle ilgili takibini devam ettirirken gerekli notları alarak yer yer görüntü kaydı yapar.
İşte burada kaydedilen görüntüler oldukça önem taşımaktadır. Bu aşamada elde edilen görüntüleri toplarken 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 134. maddesi olan “Özel hayatın gizliliğinin ihlali” noktasında herhangi bir sorunun yaşanmamış olması oldukça önemlidir. Bu noktada yapılacak en küçük bir hata sonucunda elde edilen kanıtların mahkemede kullanılamaması durumu ortaya çıkabilmektedir.