Trabzon Eş Takibi – 0532 153 22 84

Trabzon Eş Takibi

Günümüzde evliliklerin büyük çoğunluğu ortaya çıkan basit bir şüphenin giderek büyümesinden kaynaklanmaktadır. Çiftler arasında başlayan bu şüphe, başlangıçta çok küçük olmasına rağmen giderek büyüyecek ve devasa bir kuruntuya dönüşerek evliliğin çatırdamasına neden olacaktır. Özellikle evli çiftler arasında başlayan bu şüphe giderek büyüyecek ve gerçekten de ortada şüphe edilecek bir durumun olmamasına rağmen evlilikleri sona erecektir.

Günümüzde ne yazık ki evliliklerin büyük çoğunluğu ufak şüphelerin giderek büyümesinin kurbanı olmaktadır. Partnerler arasında başlayan bu ufak güvensizlik giderek yerini sanki gerçekmiş gibi oluşan aldatma senaryolarına dönüşmektedir. Evliliğin ilk günlerinden sonra başlayan ilgisizliklerin ya da normalde gösterilen ilginin giderek azalması durumu, karşı tarafça aldatılıyor hissine kapılmasına neden olabilmektedir. Aslında bu düşüncelerin çoğu asılsız olabiliyor fakat bir defa ortaya çıkan güvensizlik ve şüphe durumundan dolayı, evlilik asla ilk günkü gibi bir konuma ulaşamıyor.

Eş takibi süreci nasıl işler?

Eğer eşinizin garip halleri ve davranışları oluşmaya başladıysa direk “beni aldatıyor” duygusuna kapılmayın. İlk olarak bu durumun neden kaynaklandığını bulmanız gerekiyor. Belki de başka bir sorunu vardır ve bu sorunu size yansıtmak istemiyordur. Bundan dolayı hemen yargılama moduna girmeden olayın neden bu boyuta geldiğini anlamaya alışın. Bu aşamada ilk yapmanız gereken profesyonel yardım talebinde bulunmak olacaktır. Özel dedektif kiralayarak olayın araştırılması ve elde edilecek veriler sonucunda kesin karar almanızı sağlayacak olan verileri iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Özel dedektif bu konuyla alakalı olarak daha önce defalarca araştırma yapmış olması ve bu konuda yeterince deneyime sahip olması oldukça büyük bir avantaj olacaktır. Deneyimli dedektiflerin yapacağı araştırmalar neticesinde elinizde çok sayıda delil olacak ve bu sayede daha rahat ve doğru bir karar verebileceksiniz.

 Eş takibi sürecinde dedektif nasıl çalışır?

Özel dedektif yaptığınız anlaşma sonucuna vereceğiniz ilk bilgiler doğrultusunda özel dedektif, araştırma yapacağı kişiyle ilgili olarak bir hareket takvimi oluşturacaktır. Yani bunun için “günlük rutin” tabirini kullanabiliriz. Bu tabir aslında gündelik hayatında yaptığı sıradan ve mecburi işleri kapsamaktadır. Yani evden kaçta çıkıyor, işe kaçta gidiyor, işten kaçta çıkıyor, eve kaçta dönüyor gibi hayatın temel oluşumlarından bahsediyoruz. Özel dedektif araştırma yaparken aslında tam olarak bu rutin işlerin takibini yapmaktadır. Diğer bir deyişle özel dedektifler kişinin bu rutinlerin dışına çıkıp çıkmadığını kontrol ederek eğer bu rutinlerin dışında bir şeyler yapıyorsa bunları delillendirerek ortaya çıkarmaktadır.

Ayrıca yine bu rutin işler içerisinde farklı insanlarla yani normalde görüşmesi gereken kişiler dışında herhangi birisiyle görüşüp görüşmediğini, farklı telefonlarla birileriyle konuşup konuşmadığını ya da farklı iletişim yollarını kullanıp kullanmadığını araştırmaktadır. Bu araştırmaların sona ermesinin ardından geniş bir raporlama yapılarak ilgili kişilere açıklamalı bir sunum yapılarak olayın özeti çıkartılmaktadır.