Tekirdağ Eş Takibi – 0532 153 22 84

Tekirdağ Eş Takibi

Özel dedektiflerin sağlamış olduğu hizmetlerden birisi olan “eş takibi” sayesinde, eşinizle ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde eşinizin size karşı olan ilgisinde bir azalma olduğunu hissediyorsanız ya da davranışlarından şüphe etmeye başladıysanız bu hizmet sayesinde gerçeği gün yüzüne çıkarabilirsiniz. 

Özel dedektif yaptıkları araştırmalar neticesinde eşinizde oluştuğunu iddia ettiğiniz tüm hususlarla ilgili olarak somut deliller elde ederek, olayın çözüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Genel olarak ayrıntılı bir araştırma sonucunda düşüncelerinizin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir şüphenin kalmamasında oldukça önemli adımlar atmış olacaksınız. 

Aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabilmek için yapacağınız en doğru hareket, özel dedektif kiralayarak konunun araştırılmasını sağlamak olacaktır. Bu sayede aklınızda ki tüm soruların cevabını kısa süre içerisinde bulacaksınız.

Özel dedektif kiralarken nelere dikkat etmeliyiz?

Ülkemizde bu konuyla alakalı olarak herhangi bir yasal zorlama bulunmamaktadır. Özel dedektifin bir ülkede araştırma yapabilmesi için birkaç belge dışında zorunlu olduğu bir durum bulunmamaktadır. Bununla birlikte dedektif kiralarken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bu önemli noktalardan bazıları şunlardır;

  • Yasal izinlere sahip olmalıdır: Özel dedektiflerin araştırma yapacakları bölgeden talep edilen yasal izinlerin sahibi olması gerekmektedir. Bu noktada eksik olan belgelerle yapılan araştırmalar suç olarak kabul edilerek çeşitli yaptırımlar uygulanabilmektedir.
  • Deneyimli olmalıdır: Bu aşama tamamen size bağlı bir durumdur. İstediğiniz dedektifle anlaşma yapma özgürlüğünüz bulunuyor. Tabi yeterince deneyime sahip olan bir dedektifle çalışmak, sonuca kesin olarak ulaşabilme ihtimalini arttıracaktır. Aynı zamanda araştırma sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması adına da önemli bir durumdur.
  • Kişisel hak ve özgürlüklere dikkat etmelidir: Özel dedektif özellikle araştırma içerisinde olduğu bölgeyle alakalı olarak yasal zeminleri son derece iyi bilmelidir. Yapacağı her hareketi yasal sınırlar içerisinde yapmalı ve özellikle kişisel hak ve özgürlükler noktasında herhangi bir ihlal girişiminde bulunmamalıdır.
  • Sözleşme yaparak çalışmalıdır: Özel dedektifle anlaşmaya karar vermenizin ardından karşılıklı olarak sözleşme imzalamayı unutmamalısınız. Bu nokta ileride yaşayacağınız birçok sorunun önüne geçecektir.

Eş takibi sonuç garantisi var mıdır?

Özel dedektiflerin yaptıkları takibatın mutlaka istediğiniz doğrultuda sonuçlanmayabileceğiniz söylememiz gerekmektedir. İnsanlar genellikle araştırma sırasında akıllarında olan duruma uygun olarak bir sonucun çıkmasını beklemektedir. Özellikle aldatıldığını düşünen birisi bu durumu dile getirmese bile araştırma neticesinde sonucun bu şekilde çıkacağına kendisini içten içe hazırlamaktadır.

Özel dedektifler yapacakları araştırma sırasında oldukça detaylı bir inceleme içerisine girecekleri için sonucun net bir şekilde ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. Tabi bu noktada araştırmanın ne kadar devam ettiği de önemli bir noktadır. Yani uzun süreli bir çalışma, kısa süreli bir çalışmaya göre daha net sonuçlara ulaşılmasını sağlayacaktır. Bu noktada, özel dedektifle anlaşma yapacağınız dönemde araştırma süresini elinizden geldiğince uzun tutmaya çalışmanız önerilmektedir.