ANADOLU DEDEKTİFLİK - BİZ KİMİZ ?

Tarafımızca sağladığımız dedektif hizmeti sayesinde gizli kalan tüm gerçekleri öğrenmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca, araştırmamız tamamlandıktan sonra ortaya çıkan anlaşmazlıkları çözmeniz gerekiyorsa dava desteği sağlayarak bu sorun karşısında da sizi desteklemeye devam ediyoruz. Oluşturduğumuz deneyimli özel dedektif kadromuz sayesinde birbirinden farklı görünen konular üzerinde de araştırmalar yaparak, ortada ki sorunun halledilmesi için profesyonel adımlar atıyoruz. Anadolu (Yankı) dedektiflik, kaliteli hizmet sunmak için yenilikçi yöntemler geliştirerek itibar kazanmıştır. Aynı zamanda, şirkete daha etkin bir şekilde hizmet vermek için uzmanlığını sürekli olarak çeşitli modern tekniklere genişletmekte ve tüm teknolojik gelişmeleri anında bünyesine entegre etmektedir.

Değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için özel bir uzman ekibimiz var. Bu uzman ekip sayesinde olayların çözüm oranında ciddi bir değer elde ettiğimiz için birçok farklı alanda tercihe dilen firma olmayı başarmış durumdayız. Bununla birlikte çalışmalarımıza ara vermeden devam ederken aynı zamanda farklı davaların çözülebilmesi için ilgili davayla alakalı olarak yeni teknikler kullanmakta ve bu teknikler sayesinde herhangi bir sorun ortaya çıkmadan çözüm bulunmaktayız. Öyle ki, bu sayede sektörde yer alan diğer firmalardan daha fazla rağbet görerek lider firma olma konumuna ulaşmanın verdiği sorumlulukla hareketlerimizi kontrol ediyoruz. https://anadoludedektiflik.com

Anadolu (Yankı) Dedektiflik olarak anayasa ve yasalarla belirlenmiş olan kurallar ve haklar çerçevesinde tüm detayları ayrıntılı bir şekilde inceliyor ve sizin için en zor delillerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Bu aşamada oldukça dikkat edilmesi ve özellikle de yasa ve kanunların iyi bir şekilde biliniyor olması gerektiğini unutmamalısınız. Araştırma sırasında dedektif yapacağı en küçük hatayla dahi araştırmanın olumsuz sonuçlanması durumu ortaya çıkabilmektedir. Bundan dolayı hangi konuda olursa olsun yapılan araştırmanın mutlaka o alanda yeterince deneyim kazanmış olan bir dedektif tarafından yapılıyor olması gerekmektedir. Anadolu (Yankı) Dedektif olarak tüm konularla ilgili, daha önce defalarca aynı tarz olaylara bakmış olan ve bu alanda yeterince başarılı sonuç elde etmiş özel dedektiflerimizle araştırma yapmaktayız. Bu durum da başarı şansımızın oldukça yüksek olmasını sağlamaktadır.

Çalışma konu başlıklarımız;

-Boşanma sürecinde taraflar adına delil oluşturma ve adres tespiti
-Borçlu olan ve aranılan şahsın adres ve iletişim tespiti
-Velayet vesayet çalışmaları
-Aile danışmanlığı psikolog ve hukiki danışmanlık
-Öğrenci ,aile içi fert ,yaşlı ve hasta araştırması ve korunması hizmetleri
-Personel çalışma öncesi ve halen çalışan araştırması
-Evlilik öncesi ve sülale araştırması
-Eş takibi

Uzmanlık alanlarımız ;

-Dolandırıcılık araştırması( dolandıran kişiyi bulma)
-Altbayi distiribitörlük ve acenta araştırması
-Boşanma sürecinde taraf lehine delil toplama
-Soy araştırma
-Sağlık ,medikal sektör araştırması
-Gayrimenkul , emlak inşaat araştırması
-Kamera sistemleri güvenlik danışmanlığı
-Sahte belge
-Diploma mezuniyet araştırması
-Piyasa araştırmaları

SERTİFİKALARIMIZ

ykü sanat merkez kursu dedektif
meb sertifika
g1
temel nlp sertifikası
g2
profesyonel yaşam koçluğu sertifikası
Uv Baskı Ankara