Gümüşhane Eş Takibi – 0532 153 22 84

Gümüşhane Eş Takibi

Gümüşhane Eş Takibi ?

Eş takibi talebinde bulunmak, günümüzde en fazla talep gören hizmetlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yeni evli olanların ya da evlenme kararı alacak kişilerin başvurduğu hizmet, özel dedektifler tarafından sağlanmaktadır. Özel dedektifler söz konusu kişinin günlük yaşantısı içerisinde yaptıklarını araştırarak herhangi bir anormal durumun olmadığıyla alakalı olarak notlar tutmaktadır. 

Unutulmamalıdır ki özel dedektiflerin yargılama ya da hüküm verme gibi bir durumlarının olması mümkün değildir. Bu tür araştırmaları yapan özel dedektifler, özellikle dava süreci başlamadan önce yeterli oranda delil toplayabilmek ve davanın lehinize sonuçlanmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca elde edilen verilerin mahkemede delil olarak kullanılıp kullanılamayacağı hususunda da yeterli bilgiye sahip olduklarından dolayı delil toplama esnasında yasalara uygun hareket ederek herhangi bir sorunun ortaya çıkmasına engel olmaktadır.

Ayrıca bu tür aracılar kullanılarak yapılan araştırmalar özellikle araştırmayı yaptıran kişinin kimliğinin gizli kalması noktasında da oldukça önemlidir. Özel dedektif araştırması sırasında deşifre olmamak adına tüm önlemleri alarak çalışmalarına devam etmektedir fakat herhangi bir aksi durumun yaşanması noktasında kendileri yakalanacağı için sizin isminiz asla deşifre olmayacaktır. Tabi bu durumun yaşanmaması için yeterince deneyimi olan özel dedektiflerle çalışmaya başlamanız oldukça yerinde bir karar olacaktır.

Eş takibi süreci nasıl işler?

Eş takip süreci, araştırmayı talep eden kişinin özel dedektifle iletişime geçerek konuşmasıyla başlar. İlk olarak karşılıklı görüşmelerin sonrasında bir mutabakata varılır. İlk mutabakatta genellikle karşılıklı şartlar konuşulur ve ortak bir karar alarak anlaşma sağlanır. Bu aşamada araştırmayı yapacak olan dedektif kimin takip edileceği, hangi saatler arasında takip edileceği, kişinin rutin hayatında neler yaptığı, sizin onda neleri şüpheli bulduğunuzu, hangi konuyla alakalı araştırma yapılacağı gibi temel soruları size sorarak çalışma şablonu oluşturur.

Bu şablon çerçevesinde ilk olarak kişinin günlük rutinini dışında herhangi bir hareketinin olup olmadığını ya da görüşmesi gereken birisinin dışında birisiyle görüşüp görüşmediğini kontrol eder. Aşamada şüpheli bulduğu noktalarda gerek yazılı gerek görsel notlar alarak arşiv oluşturmaya başlar. Bu şekilde devam eden araştırmanın neticesinde geniş bir dosyalama neticesinde sunum hazırlar. Bu sunumun ne zaman verileceği ise ilk anlaşma safhasında oluşturulmaktadır. Daha doğrusu araştırma için ne kadar süre belirlenmişse sunum o zaman gerçekleşmektedir.

Ayrıca takip sırasında herhangi bir enteresan durumla karşılaşma söz konusu olduğunda acil olarak size ulaşmasını istediğinizi ona belirtmişseniz bu durumda en kısa sürede size ulaşılarak gerekli olan bilgiler verilecektir. Tüm bu çalışmaların neticesinde alacağınız karar tamamen size bağlıdır. Yani araştırmanın sonucu ne olursa olsun verilecek karar tamamen size bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir. İsterseniz araştırmadan partnerinize bahsederek elde ettiğiniz verileri onunla paylaşarak ayrılma kararı alırsınız isterseniz de hiçbir şey söylemeden hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz.