Eskişehir Eş Takibi – 0532 153 22 84

Eskişehir Eş Takibi

Eskişehir eş takibi ?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların birbirlerinden uzaklaştıklarını fark ediyoruz. Özellikle sosyal medya hesaplarının kullanımı ve bu hesaplar üzerinden yen insanlarla tanışabilme imkanının olmasından dolayı birçok evlilik de bu tür sorunlardan muzdarip olarak sona ermektedir. Özellikle evlenirken birbirlerini çok fazla tanıyamamış olan insanların evlilikten sonra gerçek yüzlerinin gün yüzüne çıkmasından sonra insanlar yeni alanlarda kendilerine yeni bir hayat oluşturma isteği içerisine girebilmektedir.

Birlikte oldukları insandan yeterince ilgi görmeyen kişiler sosyal medyadan kendilerine ilgi gösteren ve onları el üstünde tutan insanlarla yakınlaşmaya başlayarak bambaşka bir hayat kurmaya başlamaktadır. Özellikle evliliğin vermiş olduğu yoğun tempolu hayat içerisinde partnerlerin birbirlerine olan yakınlıkları bazı durumlarda sekteye uğrayabilmekte ve insanlar birbirlerine yeterine vakit ayıramamaktadır. Bu durumda eşlerden birisi sosyal medyadan tanıştığı yeni insanlarla görüşmeye başlamakta ve tanıştığı bu yeni insanlara olan ilgisi gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

Sizde eşinizin sosyal medya kullanımını şüpheli buluyorsanız ya da son dönemde ki tavırlarında değişiklik olduğunu görüyorsanız direkt olarak karar vermemelisiniz. Bu durum onun herhangi birisiyle görüştüğü anlamına gelmemekle birlikte ortada şüpheli bir durumun olmadığı da ortaya çıkabilmektedir. Bundan dolayı araştırma yaparak kesin kararınızı o şekilde almalısınız. Belki de şüpheleriniz tam olarak bir kuruntudan ibaret çıkacaktır. Bunun için profesyonel bir yardım talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle dedektiflerin yaptığı “eş takibi” sistemini kullanmayı tercih ederek eşinizle ilgili şüphelerinizin ortadan kalkmasına yardımcı olabilirsiniz.

Eş takibi nedir?

Eş takibi, eşinden şüphelenen kişilerin özel dedektifler yardımıyla şüpheye mahal olabilecek herhangi bir durumun olup olmadığını araştırma durumuna verilen isimdir. Genellikle alanında uzman olan özel dedektif tarafından hedef kişi belirlenerek detaylı araştırılması sağlanır. Özellikle sosyal medya üzerinden başta olmak üzere çeşitli kanallardan takip edilir. Bununla birlikte talep doğrultusunda aktif olarak da takip edilebilmektedir. Bunun için hedef kişinin temel bilgileri alınarak gündelik yaşamına dair yaptığı hareketler tespit edilir. Bunun sonrasında kişi takip edilerek hal ve hareketlerinde bir değişiklik olup olmadığı ortaya çıkartılmaya çalışılır. 

Eş takibi sonuç garantisi var mıdır?

Eş takibinin kesin olarak bir sonuca bağlayabilmek imkânsızdır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi ise sonucun ne olacağı kesin değildir. Araştırma sonucunda şüphenin yersiz olduğu ve hedef kişinin bir aldatma durumunun olmadığı tespit edilebileceği gibi kişinin aldatma eylemini gerçekleştiriyor olduğu da belirlenebilir. Ayrıca sonuca ulaşabilmek için takip süresi oldukça önemlidir. Yani birisini takip ettiğiniz esnada o kişi eşini aldatıyor olsa da aslında araştırıldığının kendisi de farkında olmadan sakıncalı bir harekette bulunmaya bilir. Unutmamak gerekir ki çoğu aldatma olayı sadece bir defaya mahsustur. Bazı durumlarda ise bu aldatma eylemi çok esnek zamanlar içerisinde olduğundan dolayı araştırma sırasında herhangi bir bulguyla rastlanması söz konusu olmayabilir.