Dedektif

İletişim
dedektif şenol örs

Dedektif

Anadolu Dedektiflik , araştırma ve dedektiflik hizmetleri veren kurumsal bir markadır . Şirketimiz Türkiye’nin tüm illerinde hatta tüm dünya ülkelerinde kurumsal olarak araştırma ve dedektiflik hizmetleri vermektedir . Anadolu Dedektiflik başta eş takibi olmak üzere boşanma davaları delil tespit , evlilik öncesi araştırma , adres tespiti , kurumsal araştırma , personel takibi , dolandırıcılık araştırmaları dahil birçok alanda hizmet vermektedir . Sağladığımız dedektiflik ve araştırma hizmetleriyle gizli kalan tüm gerçekleri öğrenmeniz için çabalıyoruz . Hizmetimiz tamamlandıktan sonra ihtiyaç olması dahilinde dava desteği sağlıyor ve sizi desteklemeye devam ediyoruz . Oluşturduğumuz deneyimli dedektif kadrosu ile kaliteli hizmet sunmak için yenilikçi yöntemler geliştiriyoruz . Aynı zamanda müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sağlayabilmek için ekipmanlarımızı sürekli modern tekniklerle geliştiriyor , tüm teknolojik gelişmeleri anında bünyemize entegre ediyoruz ..

Özel Dedektif

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için profesyonel bir ekibe sahibiz . Unutmayın ki takip ve araştırma hizmetlerinde çalışanlar çok önemlidir , ifşa olmak çalışmanın başarısızlığı haricinde çok büyük sıkıntılar oluşturabilmektedir . Buna odaklı kurduğumuz ekip bu zamana kadar 1 kez ifşa olmamış ve müşterilerini mahçup etmemiştir . Aynı zamanda çalışmalarımızda farklı davaların çözülebilmesi için ilgili davayla alakalı olarak yeni teknikler kullanıyor , bu teknikler sayesinde herhangi sorunla karşılaşmadan bu davaları çözüyoruz . Öyle ki , Anadolu dedektif olarak sektörde yer alan diğer dedektiflik firmalarından daha fazla rağbet görerek tanınan dedektiflik bürosu olma konumuna ulaşmanın verdiği sorumlulukla hareketlerimizi kontrol ediyoruz .

Dedektiflik Bürosu

Anadolu Dedektiflik bürosu olarak yasalarda belirlenmiş olan kurallar ve haklar çerçevesinde tüm detayları tek tek ayrıntılı bir şekilde inceliyor ve müşterimiz için en zor delillerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz . Yasalar ve kurallar aşamasında oldukça dikkat edilmesi ve özellikle yasaların ve kanunların en iyi şekilde biliniyor ve uygulanmış olması gerektiğini unutmamalısınız . Hizmette dedektif yapacağı önemli bir hatayla tüm çalışmanın başarısız olmasına ve ifşa olunmaya sebebiyet vermektedir , bu yüzden uzman ekip çok önemlidir . Bu yüzden hangi başlıkta olursa olsun yapılan araştırmanın mutlaka o alanda yeterince tecrübe kazanmış olan bir dedektif tarafından yapılması gerekmektedir . Anadolu ( Yankı ) Dedektiflik olarak tüm başlıklarla ilgili daha önce defalarca aynı alanda hizmet vermiş bu alanda yeterince başarılı sonuç elde etmiş çalışma arkadaşlarımızla araştırma yapmaktayız …

BASINDAN BAZI GÖRSELLERİMİZ

turkuz medya şirketinin kanalı olan a haber ile gerçekleştirdiğimiz röportaj
show tv saba tümer programı
kıbrıs tv röportaj
doğa rutkay ile herşey bu masada programı

Dedektif

Anadolu Dedektiflik bürosu yaklaşık 20 yıldır dedektiflik ve araştırma hizmetleri vermektedir . Başta İstanbul ve Türkiye’nin büyük illerine hizmet veriyorken , artık tüm dünya ülkelerinde hizmet vermektedir . Gelişmiş kadro , uygun fiyat , kaliteli hizmet , yüksek müşteri memnuniyeti ile Anadolu Dedektiflik sektörün önünde gelen araştırma şirketlerinden biridir . Anadolu dedektiflik özel dedektif Şenol ÖRS tarafından 20 yıl önce kurulmuştur . Özel Dedektiflik ülkemizde ve dünyada son dönemde oldukça yaygınlaşan ve tercih edilen bir sektör haline gelmiştir . Çalışmalarda gizlilik çok önemlidir insanların özgürlüğü ve hukuksal hakları ihlal edilmemeli ve suç işlenmemelidir , bu yüzden bu tarz çalışmaları her dedektiflik firması yapamaz .

Sektörümüzde her isteyen rahat bir şekilde ben dedektifim diyebilmektedir . Ne yazıkki dedektiflik sektöründe bu hizmeti almak isteyen müşterilerimiz mahçup olabilmekte , tehdit ve şantaja mağruz kalabilmektedir . İnsanlar özel hayatını herkes ile paylaşamaz , paylaştığınız kişiler sizleri bu konularda tehdit edebilir ve sonrasında çok pişman olabilirsiniz , bu yüzden özelinizi insanlara açmadan önce detaylı bir araştırma yaparak doğru firma ile anlaşmanız gerekmektedir . Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 aktifiz ve sizlerle tanışmayı bekliyoruz …

Hizmet Başlıklarımız

 • Eş Takibi ve Araştırma
 • Boşanma Davaları Delil Tespit
 • Evlilik Öncesi Araştırma
 • Adres Tespiti Araştırması
 • Dolandırıcılık Araştırması
 • İcra Araştırması
 • Marka ve Patent Araştırması
 • Öğrenci Takibi
 • Kurumsal Araştırma
 • Teknik ve Sanal Takip
 • Velayet Davaları
 • Olay Yeri Araştırma

 

Anadolu Dedektiflik olarak Dünyanın tüm ülkelerinde Araştırma ve dedektiflik hizmeti vermekteyiz . Kaliteli hizmet , uygun fiyat , gizlilik odaklı çalışma prensibiyle sizlere hizmet vermek için hazırız !

العربية简体中文EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийTürkçe